غذای واقعی کیت آن را در رقابت واقعی نگه می دارد…


بارهای غذای واقعی کیتس

اعتبار عکس: غذای واقعی کیت

در وب سایت غذای واقعی کیت، کیت شید، موسس آن، بی باک توصیف شده است. او با استفاده از پیشینه کشاورزی و تشنگی برای ماجراجویی به عنوان کاتالیزور، چیزی از هیچ خلق کرده است. این به اندازه کافی بی باک به نظر می رسد. ما این امتیاز را داشتیم که با Schade و Michelle McAndrews، مدیر بازاریابی و تجارت الکترونیک، در مورد پر کردن شکاف بین ساخت محصولات در خانه تا شروع یک تجارت کامل و اینکه چرا عسل یک عنصر کلیدی در میله ها و لقمه ها است، گفتگو کنیم.

برداشتن یک جهش ایمان

زمانی که میله‌های غذای واقعی کیت را تهیه می‌کرد، شید می‌گوید که یک نوار غذایی می‌خواست که بتواند در جیبش بگذارد. البته طعم و مزه در درجه اول اهمیت قرار داشت و او می خواست همه مواد موجود در آن را بشناسد و بشناسد. او در ابتدا مواد را مطابق با ذائقه شخصی خود انتخاب کرد، اما پس از آن دوستان و اعضای خانواده نیز شروع به دوست داشتن آنها کردند و چند ثانیه درخواست کردند. عسل، البته، بخشی از آن معادله بود.

شاد می‌گوید: «صادقانه برای من مثل رفتن به مدرسه بازرگانی بود، که هرگز در زندگی‌ام – به خودم گفتم – قرار نبود یک کار میز داشته باشم و یک تجارت خوب راه اندازی کنم. “اما من واقعاً در این فرآیند چیزهای زیادی یاد گرفتم و همه افرادی که در طول مسیر با آنها ملاقات می کنید می خواهند کمک کنند، حتی در سطح فروشگاه. این روند در ابتدا ترسناک بود، اما بسیار مهم بود.»

ویژگی های طبیعی عسل

ایجاد جهش به یک تجارت سودآور کار آسانی نبود و چیزی که بارهای غذای واقعی کیت را از رقبا متمایز می کند طعم و بافت بارها است. با بازگشت به روزهایی که Schade هر میله را به صورت دستی درست می کرد، این خط هنوز طعمی شبیه به خانه سازی دارد. آنها کمی جویدن و کمی کرانچ دارند، و Shade می گوید که عسل یکی از چیزهای مهمی بود که به معرفی طعم کمک کرد.

“من به طور جدی فکر می کنم عسل نوار را تغییر داده است. این یک عنصر واقعی و کامل است – هیچ چیز عجیبی که شما در بدن خود قرار می دهید، نیست.

غذای واقعی کیت برای انواع فعال و پرماجرا عرضه می‌شود و بار برای کسانی ساخته شده است که عاشق کوله‌پشتی، پیاده‌روی، دوچرخه‌سواری و غیره هستند. بنابراین مطمئناً داشتن یک شیرین کننده کاملاً طبیعی که باعث افزایش انرژی می شود کمک می کند. شاد می‌گوید زمانی که او کودک بود، خانواده‌اش در مزرعه کهیر داشتند، بنابراین عسل ماده‌ای بود که می‌دانست در محصولش وجود دارد.

یک نفر آمد و به کندوها سرویس داد و ما زمین را فراهم کردیم. به نوبه خود آنها به ما شیشه های عسل می دادند. در سنین پایین عاشق عسل شدم. منبع کربوهیدرات واقعاً یک مزیت اضافی است و بهتر از سایر قندها ذخایر گلیکوژن شما را پر می کند.

عسل همچنین یک اتصال دهنده عالی در میله ها است، چیزی که Shade او را “سلاح مخفی” می نامد.

او می گوید: «کار با عسل واقعاً آسان است. من فکر می کنم تنها چیزی که در مورد عسل متوجه شده ام تغییر فصل و طعم عسل است. من می توانم آن را در بارهایمان بچشم، زمانی که به دلیل تغییر فصل، عسل قوی تری است. با این حال، من از کمی تفاوت مهم نیستم.»

Shade می‌گوید طعم‌های بیشتری در جیب پشتی‌اش برای سال 2023 دارد، اما جدیدترین عرضه شده، نوار جو دوسر، کرن بری و بادام است، البته با عسل به عنوان شیرین‌کننده.

از نوار تا نیش

پس از موفقیت در رده بار، کیت از میله‌ها لذت برد و خط Snack Bites را راه‌اندازی کرد که شامل انواع شیرین‌شده با عسل مانند شکلات تیره گیلاس و بادام و شکلات تیره کره بادام‌زمینی است.

Michelle McAndrews، مدیر بازاریابی و تجارت الکترونیک، می‌گوید که Snack Bites صرفاً به این دلیل به وجود آمد که مورد علاقه طرفداران بود.

زمانی که میله‌ها را در یک مرکز کوچک در آیداهو می‌سازیم، نمونه‌هایی را به آنها می‌دادیم. ما سینی‌ها را بیرون آوردیم و تکه‌های لقمه‌ای را دادیم، و آن زمان بود که انواع مختلف را امتحان کردیم.» او می‌گوید.

مک اندروز می‌گوید که مهم‌ترین نکته مهم این است که عسل و زنبور عسل چقدر برای محیط‌زیست و تامین غذای جهان اهمیت دارند. “من احساس می کنم که از طریق محصولات خود امیدواریم مردم را در مورد اهمیت حیاتی عسل برای جهان بیشتر آموزش دهیم.”

سفارش فوری عسل ♥