عصاره گیری، کندوهای آبجوسازی به سازندگان نوشیدنی کمک می کند…


ورود زنبورهای عسل به جعبه کندو سفید

بسیاری از تقطیرکنندگان و آبجوسازان نه تنها نوشیدنی های الکلی با طعم لذیذ را با عسل درست می کنند، بلکه در عشق خود به خالقان عسل – زنبور عسل – قدمی فراتر گذاشته اند. از زنبور عسل تا بطری، فرآیند تولید عسل یک منظره دیدنی است، و در صنعت ما، متخصصانی وجود دارند که عشق خود را برای زنبور عسل به طرق مختلف به اشتراک می‌گذارند، یکی از آن‌ها این است که کندوها در کارخانه آبجوسازی خود قرار دارند یا کارخانه تقطیر ما با چند تن از این تقطیرکنندگان و آبجوسازان صحبت کردیم و متوجه شدیم که هر کدام نظر شخصی خود را در مورد اینکه چرا تصمیم گرفتند کندوها را در مرکز خود قرار دهند، دارند. هر کندو نیز داستانی دارد، از کندوی سقفی که فقط با جرثقیل قابل دسترسی است تا کندوی آموزشی که زنبورها از طریق دیوار به آن دسترسی دارند.

ما با پنج نفر از این افراد صحبت کردیم که تصمیم گرفتند کهیر در محل داشته باشند و در نتیجه راه‌های منحصر به فردی برای مشاهده این موجودات شگفت‌انگیز از نزدیک و شخصی پیدا کردیم. در اینجا داستان های آنها همراه با ارواح ساخته شده با عسل است که در هر مکان محبوب هستند:

عسل هاوس تقطیر، دورانگو، کلرادو
همانطور که Maia Huey، مشاور بازاریابی کارخانه تقطیر و هماهنگ کننده رویداد گفت

«Honey House Distillery توسط صاحبان Honeyville، یک کسب و کار نسل سوم زنبورداری و بطری سازی عسل که دورانگو را به مدت 102 سال به خانه خود تبدیل کرده است، راه اندازی شد. عصاره هانی هاوس در سال 2012 توسط خانواده کولهان (صاحبان هانی ویل) تاسیس شد و پیشخوان تقطیر و مزه آنها در هانی ویل قرار دارد.

ورنون، یکی از مالکان هانی هاوس، پدر دنی کولهن، زنبورداری را در دهه 1920 آغاز کرد و این سنت تا به امروز ادامه دارد. ورنون همیشه از آموزش دادن به مردم در مورد زنبورهای عسل لذت می برد و علاقه زیادی به نشان دادن کندوها به بازدیدکنندگان و کمک به مردم برای یافتن ملکه داشت. عسل خانه تقطیر عسل را در هر روحی که ساخته می شود ترکیب می کند. مهمانان می‌توانند از خلاقیت‌های شیرین هانی‌ویل لذت ببرند، و همچنین با عسل‌های دست‌ساز دسته‌ای کوچک، از چیزی قوی‌تر لذت ببرند.

این کندو در سال 2012 برای اهداف آموزشی در خانه عسل قرار گرفت. ما احساس می کنیم که ادامه آموزش به مردم در مورد اینکه شهد مورد علاقه ما از کجا می آید، بخشی ضروری از میراث ما است. زنبورها در نگهداری کندو فوق العاده هستند، بنابراین ما نیازی به مداخله نداریم. یک قفسه عسل و چند قفسه برای پرورش وجود دارد، با یک لوله اتصال از طریق دیوار تا زنبورها بتوانند به بیرون پرواز کنند و گرده افشانی کنند. زنبورها غریزه انجام فعالیت های زمستانی خود را دارند و برای گرم نگه داشتن نیازی به کار سخت ندارند. آنها آویزان هستند، به لارو تمایل دارند و به ملکه تمایل دارند.

این یکی از بخش های مورد علاقه شغل من است که کندو را در آنجا داشته باشم تا مردم را آموزش دهم، ویسکی عسلی را بچشم و شانه را بچشم. این یک تجربه عملی جالب برای همه – از جمله من – هر روز است.

استفاده از عسل در کارخانه تقطیر: “عسل مورد استفاده در مشروبات الکلی کارخانه تقطیر از زنبورداران مختلف در سراسر کلرادو و کوه های راکی ​​می آید. این زنبورها به گیاهان طبیعی کوه های راکی ​​دسترسی دارند و طعم و کیفیت ثابتی دارند. عسل هاوس دیستیلری از عسل گل وحشی در تزئینات بسیار زیاد شرکت استفاده می کند. ویسکی کلرادو Honey Bourbon ویسکی عسل با بوربن بشکه ای ترکیب می شود، با استفاده از یک سیستم منحصر به فرد که اجازه می دهد تا طعمی نرم و پویا ایجاد کند که سوختن بوربن سنتی را آسان می کند و این ویسکی را به یک ویسکی زیبا تبدیل می کند که مستقیماً یا روی سنگ است.

تقطیر کندوی عسل، دریاچه نمک جنوبی، یوتا
همانطور که کریس بارلو، یکی از بنیانگذاران و شریک مدیریت کارخانه تقطیر گفته است

ما حدود دو سال است که در این ساختمان هستیم. یوتا ایالت کندوی عسل است، بنابراین نام ما ادای احترام به یوتا است. خود کندو مربوط به چهار تا پنج سال پیش است که دخترم می‌خواست زنبور عسل بگیرد. او حدود 8 یا 9 ساله بود، بنابراین ما یاد گرفتیم که چگونه از زنبورها مراقبت کنیم.

کارخانه تقطیر ما در یک مکان صنعتی است و سقفی به مساحت 10000 فوت مربع داریم. از آنجایی که اتاق را در اختیار داریم، نگهداری کندوها در آنجا کار بیهوده ای بود. نمونه های فعلی از بهار آنجا هستند و واقعاً خوب کار می کنند. در طول زمستان، کندوها را با عایق نقره ای و کاغذ سیاه می پیچم تا بتوانند مقداری حرارت حرارتی دریافت کنند. من نگران گرما در تابستان بالای ساختمان بودم. من آبپاش ها را برای نصب قطره ای به آنجا زدم و برای آنها آب دارم. من فکر می کنم آنها صادقانه در آنجا بسیار باحال می مانند. من یک وب کم کوچک در آنجا تنظیم کردم تا باز شود و به آنها نگاه کنم. من باید با لیفتراک بیرون بروم تا روی پشت بام بخزیم، سپس 25 فوت بخزم. این یک راه فوق العاده آسان نیست، اما بهتر از بالا رفتن از یک نردبان است و کاملاً ارزشش را دارد.

استفاده از عسل کندو: ما از آن در کوکتل بار خود استفاده می کنیم و شربت عسل به سبک قدیمی با جین بشکه ای ما یا در یک سفیده تخم مرغ ترش سنتی عالی است.

فوراگر اسپریتس، آتااسکادرو، کالیفرنیا
همانطور که اریک اولسون، صاحب کارخانه تقطیر گفته است

برخی از کندوهای ما در طبیعت در مکانی به نام تپه های گمشده در کالیفرنیا هستند. منطقه ای است که در آن مزارع زیاد، درختان پسته، شراب سازی و غیره وجود دارد. همچنین حدود دو سال و نیم است که کندوهایی در ملک خود داریم که برخی از آنها زیتون دارد. ما همچنین یک کندوی مشاهده داریم که آن را به کارخانه تقطیر می آوریم تا مردم بتوانند ببینند که زنبورها چه خبر است. در اینجا ما شکارچیان طبیعی زیادی داریم – خرس ها، اسب ها که پا می زنند – و هر کارخانه تقطیر باید یک یا دو کندو را به عنوان پناهگاه در نظر بگیرد. ایجاد کندو ایده بسیار خوبی است، فقط برای اینکه زنبورهای عسل جایی برای رفتن داشته باشند. ما مردم را تشویق می‌کنیم که این کار را برای پایداری و حفاظت انجام دهند – این کار بسیار مفید است. اگر زنبوری وجود نداشته باشد، می دانید که بعد از آن چه می شود.

ما یک زنبوردار داریم که از آن استفاده می کنیم و یک مشاور هم داریم. او حداقل ماهی یک بار آنها را بررسی می کند. ما عاشق زنبورهایمان هستیم و با آنها و عادات جستجوی آنها ارتباط واقعی احساس می کنیم – بالاخره ما ارواح علوفه جو هستیم!

استفاده از عسل کندو: ما از تمام عسلی که به دستمان می رسد از کندوهایمان استفاده می کنیم؛ مایه عسل درست می کنیم و مقدار زیادی عسل از توت بومی Toyon، توت اصلی هندی برای تهیه شراب در منطقه خود استفاده می کنیم. ما همچنین از شیر استفاده می کنیم. عسل خار. تا آنجایی که ارواح مورد علاقه من است، ما با ویسکی بوربن خود یک شربت عسل درست می کنیم و قطعاً ودکای عسل زیادی در کارخانه تقطیر می ریزیم. ما با همه ودکاها تفاوت داریم.”

جپتا کرید، لوئیزویل، کنتاکی
همانطور که کریستین کرن، هماهنگ کننده بازاریابی کارخانه تقطیر گفته است

“ما خانواده متعلق به خانواده Neathery هستیم و پسر آنها هانتر از جوانی شروع به زنبورداری کرد. یکی از دوستان خانوادگی آنها جعبه هایی داشت و از آنجا بلند شد. هنگامی که آنها کارخانه تقطیر را در نوامبر سال 2016 شروع کردند، او قبلاً زنبورهای عسل نگهداری می کرد و حدود چهار جعبه در محل داشت تا مردم بتوانند آنها را ببینند. ما همچنین چهار مورد دیگر در مزرعه خانگی داریم که حدود 1000 هکتار زمین کشاورزی است. هانتر هنوز هم هر چند ماه یکبار آنها را بررسی می کند تا مطمئن شود همه چیز با آنها خوب پیش می رود. ما یک ویدیوی یوتیوب در مورد کندوها و روند زنبورداری خود آپلود کرده ایم.

استفاده از عسل کندو: ما از عسل کندوهای شخصی خود استفاده می کنیم و از عسل برای ودکای طعم دار عسل خود استفاده می کنیم.

ورنال بروینگ، ورنال، یوتا
همانطور که جینجر باودن، صاحب کارخانه آبجو گفت

ما یک باغ بزرگ در محل داریم، و از صاحبانشان پرسیدم که آیا بدشان می‌آید که جعبه‌های زنبور را بیرون بیاندازند و آن‌ها این ایده را دوست داشتند. از زمانی که کندوها را در چند سال گذشته نصب کردیم، باغبان ها کاملاً هیجان زده شده اند زیرا زنبورهای زیادی را می بینند که اکنون جایی برای رفتن دارند. همچنین به عسل تنوع می دهد و این مشارکتی است که به شکوفایی باغ ما کمک می کند. هیچ وقت فکر نمی کردم که در باغمان کندوی عسل داشته باشیم و آن ها اینقدر مایل و خوشحال بودند که این کار را انجام دهند. این پر جنب و جوش و زنده است. ما رویدادهای ویژه ای را در زمستان نیز انجام می دهیم تا همه بتوانند از زنبورها لذت ببرند.

استفاده از عسل کندو: ما یک آبجو به نام MissBelvin درست می کنیم و در آن از عسل استفاده می کنیم.

سفارش فوری عسل ♥