عسل و کدو تنبل: تیم پاییز عالی


کدو تنبل عسلی

در این زمان از سال ما آنها را همه جا می بینیم – در ایوان های جلو، در تبلیغات، روی تی شرت ها – و آنها اساساً سیگنال جهانی فصل پاییز هستند – البته، ما در مورد کدو تنبل صحبت می کنیم! این کدو حلوایی زمستانی (که از نظر فنی به دلیل دانه هایش به عنوان میوه طبقه بندی می شود) نه تنها از نظر زیبایی در این فصل از سال خوشایند است، بلکه طعم آن در انواع غذاهای پاییزی شیرین و خوش طعم، از لاته گرفته تا سوپ، برجسته می شود.

اما آیا می دانستید که در واقع مصرف کدو تنبل فواید زیادی برای سلامتی دارد؟ به گفته دوستان ما در Healthline.com، کدو تنبل یک ماده غذایی غنی از مواد مغذی است که مملو از ویتامین ها، مواد معدنی و آنتی اکسیدان ها است و کالری کمی دارد. کدو تنبل به دلیل ساختار ژنتیکی خود ممکن است به کاهش وزن کمک کند، از بینایی شما محافظت کند، خطر ابتلا به برخی سرطان ها را کاهش دهد و قلب سالم تری را تقویت کند. با همه فوایدش، جای تعجب نیست که کدو حلوایی سلطان پچ است!

و یکی از فواید مورد علاقه ما از کدو تنبل این است که میوه چند منظوره است، و این که مانند عسل، به راحتی به رژیم غذایی شما اضافه می شود. چه ترجیح می دهید آن را با نمک و فلفل برشته کنید، با ادویه های گرم پاییزی مزه دار کنید، یا حتی دوست دارید دانه های موجود در داخل آن را بنوشید، راه های زیادی برای لذت بردن از کدو تنبل وجود دارد، و امروز ما شش مورد از عسل های مورد علاقه خود را به اشتراک می گذاریم. دستور العمل کدو تنبل برای خانواده شما برای لذت بردن در تمام فصل!

اما ما می خواهیم از شما بشنویم! غذاهای کدو حلوایی مورد علاقه شما چیست؟ همه آنها را در نظرات زیر به ما بگویید.

سفارش فوری عسل ♥