عسل و هندوانه – جشن تابستان…


عسل هندوانه

این به نماد تابستان تبدیل شده است – قرمز مایل به صورتی خاص و سایه های سبز، با دانه ها یا بدون و پر از آب میوه که روی چانه شما جاری می شود – چیزهای کمی در یک روز گرم تابستانی از یک تکه هندوانه با طراوت تر هستند. وقتی به هندوانه فکر می کنید فکر می کنید که هندوانه فقط هسته دار و بدون دانه است، اما در واقع بیش از 1200 نوع هندوانه در سراسر جهان در 96 کشور رشد می کند! به افتخار میوه محبوب، ما برخی از حقایق سرگرم کننده و شش دستور العمل برتر عسل و هندوانه را به اشتراک می گذاریم.

در حالی که بسیاری از مردم هندوانه را به عنوان غذای اصلی تابستان می دانند، این میوه در واقع در تمام طول سال در دسترس است زیرا در مکان های گرم مانند ایالات متحده، چین و آفریقا رشد می کند. وقتی صحبت از ایالات متحده شد، آیا می‌دانستید که در تولید هندوانه در سراسر جهان رتبه هفتم را داریم و فلوریدا، جورجیا، تگزاس و کالیفرنیا در تولید داخلی پیشرو هستند؟ در مورد یک کنسرت شیرین صحبت کنید!

به گفته دوستان ما در هیئت هندوانه، فقط سه چیز برای رشد هندوانه لازم است: “خورشید، زنبور عسل و آب”. ما می دانیم که زنبورهای عسل برای بسیاری از محصولات تازه ای که ما از آن لذت می بریم ضروری هستند و کار گرده افشانی آنها به صنعت هندوانه نیز گسترش می یابد. مدت زمان گرده افشانی شکوفه زرد گیاه هندوانه توسط زنبور عسل تا برداشت محصول حدود 3 ماه است.

در حال حاضر، نمی توان انکار کرد که هندوانه طعم خوبی دارد، اما آیا می دانستید که این میوه فواید تغذیه ای زیادی نیز دارد؟ به گزارش watermelon.org، این میوه پر از مواد مغذی به دلیل اینکه فاقد چربی، سدیم و کلسترول است و حاوی مواد مغذی است که از سلامت قلب حمایت می کند، دارای تاییدیه انجمن قلب آمریکا است. و ممکن است انتظار داشته باشید که میوه ای که در نامش “آب” وجود دارد حاوی مقدار زیادی آب باشد، اما آیا می دانستید که هندوانه 92 درصد آب است؟ سلام، هیدراتاسیون! یک واقعیت جالب دیگر: 100٪ هندوانه خوراکی است! مطمئن شوید که وب سایت آنها را برای یافتن روش های خلاقانه برای استفاده از قسمت های کمتر آشکار هندوانه بررسی کنید.

درست مانند عسل، هندوانه را می توان به طرق مختلف و به طرق مختلف میل کرد و امروز ما شش دستور العمل برتر هندوانه و عسل را به اشتراک می گذاریم که به همان اندازه که طراوت و خوشمزه هستند!

ما می خواهیم از تو بشنویم! چه حقایق جالب هندوانه را دیده اید؟ چگونه از هندوانه و عسل لذت می برید؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید!

سفارش فوری عسل ♥