عسل و مرغ برای یک سپتامبر خوشمزه درست می کنند


وافل عسل پیازچه و شکوفه پرتقال NHB HERO COMP

دیوانه وار است که فکر کنیم در حال حاضر به هفته چهارم سپتامبر رسیده ایم – وای زمان پرواز است! اگر به وبلاگ ما سر زده اید یا ما را در رسانه های اجتماعی دنبال می کنید، می دانید که سپتامبر ماه ملی عسل است، اما آیا می دانستید که ما این ماه را با یکی دیگر از آشپزخانه های مورد علاقه خود به اشتراک می گذاریم؟ درست است – سپتامبر همچنین ماه ملی مرغ است!

چه سرخ شده، پخته، آب پز یا کبابی آن را دوست داشته باشید، مرغ یک منبع پروتئینی همه کاره و خوشمزه است که می توانید از آن در انواع دستور العمل ها لذت ببرید. امروز ما به فواید افزودن مرغ به رژیم غذایی شما، برخی از حقایق جالب مرغ و ده دستور العمل برتر عسل و مرغ خواهیم پرداخت.

وقتی در شرایط آب و هوایی احساس می کنیم چیزهای کمی آرامش بخش تر از یک کاسه گرم سوپ رشته مرغ وجود دارد، اما آنچه ممکن است برخی به عنوان داستان همسران مسن تصور کنند در واقع می تواند مبتنی بر علم باشد. به گفته دوستان ما در شورای ملی مرغ، سوپ رشته مرغ در واقع می تواند با بازگرداندن مایعات، شل کردن مخاط قفسه سینه و حتی تامین روی و پروتئین برای حمایت از سیستم ایمنی به شما در مبارزه با سرماخوردگی کمک کند. از آنجایی که مرغ بدون چربی منبع پروتئین با کیفیت بالا است، برای کاهش وزن، عضله سازی و قوی نگه داشتن استخوان ها مفید است، در حالی که ترکیب مواد مغذی آن از ویتامین ها و مواد معدنی با خلق و خو، عملکرد مغز و سلامت قلب مرتبط است (می توانید بخوانید. بیشتر در مورد این مزایا در اینجا).

از فواید سلامتی گرفته تا گزینه‌های طعم خوشمزه، جای تعجب نیست که مرغ بسیار محبوب است – در واقع، گفته می‌شود که آمریکایی‌ها به طور متوسط ​​سالانه حدود 83 پوند مرغ مصرف می‌کنند و بیش از 50 درصد از غذاهای سفارش داده شده در رستوران‌ها نوعی هستند. از مرغ یک واقعیت جالب دیگر: از بین همه گزینه های مرغ، مرغ بیشترین مصرف را در سراسر جهان دارد!

مرغ نیز مانند عسل به خلاقیت متخصص و سرآشپز خانگی کمک می کند، به همین دلیل است که ما برخی از دستور العمل های عسل و مرغ مورد علاقه خود را به اشتراک می گذاریم. آیا می دانستید که عسل علاوه بر افزودن طعمی عالی به طعم شیرین، به قفل شدن آب طبیعی مرغ شما نیز کمک می کند؟ درست است – با مرغ خشک خداحافظی کنید! از صبحانه تا شام، ده دستور غذای برتر خود را گرد هم می‌آوریم تا در طول ماه ملی مرغ امتحان کنید.

ما می خواهیم از تو بشنویم! روش مورد علاقه شما برای لذت بردن از مرغ چیست؟ در نظرات زیر با ما به اشتراک بگذارید.

سفارش فوری عسل ♥