عسل و قهوه – جشن دو افسانه


قهوه یخ زده عسل ویتنامی

قهوه یخ زده عسل ویتنامی

قهوه در سرتاسر جهان پرطرفدار است، قهوه برای روتین های صبحگاهی بسیاری از مردم ضروری است، و با پاییز به طور رسمی در اینجا، دو فرصت برای جشن گرفتن و راه های بی شماری برای لذت بردن از نوشیدنی چند صد ساله به ما داده می شود. روز ملی قهوه 29 سپتامبر است و روز جهانی قهوه در 1 اکتبر به پایان می رسد، و برای جشن گرفتن تاریخچه قهوه، برخی از حقایق سرگرم کننده قهوه را بررسی می کنیم و 15 دستور العمل عسل و قهوه خود را به اشتراک می گذاریم که مطمئناً شما را کافئین نگه می دارد.

قهوه با ریشه های عمیق خود در خاورمیانه، اولین بار به عنوان کالایی برای تجارت و بازرگانی در یمن قرن پانزدهم وارد صحنه شد و به سرعت در سایر نقاط منطقه گسترش یافت. در حالی که نزدیک به 100 سال دیگر طول کشید تا به کشورهای اروپایی برسد، این نوشیدنی محبوب هنگامی که در سال 1615 به ونیز راه یافت، با شک و تردید مواجه شد. برای آرام کردن مردم، پاپ کلمنت هشتم در واقع موافقت پاپ خود را به قهوه داد که منجر به اولین مقام رسمی شد. قهوه خانه ای که در حدود سال 1645 در ونیز افتتاح شد. در حالی که قهوه در اوایل در مستعمرات آمریکا در دسترس بود، اعتقاد بر این است که جشن چای بوستون چیزی بود که قهوه را با مصرف سالانه 146 میلیارد قهوه در آمریکا به جایگاه برجسته ای که امروز دارد، سوق داد. در اینجا درباره سفر قهوه به دور دنیا بیشتر بدانید.

همه ما می دانیم که عسل در قهوه چقدر خوشمزه است و چگونه انواع منحصر به فرد عسل می تواند صبح شما را به سطح جدیدی برساند (در اینجا با فواید عسل در قهوه آشنا شوید)، اما امروز می خواهیم بدانیم که قهوه، مانند عسل، می تواند در قهوه لذت ببرید. انبوهی از راه ها در حالی که برخی ممکن است فکر کنند که سه راه برای لذت بردن از قهوه وجود دارد – داغ، سرد یا مخلوط شده در فراپه – قهوه همچنین می تواند به عنوان یک ماده در پخت و حتی در غذاهای اصلی استفاده شود، و امروز ما 15 عسل مورد علاقه خود را به اشتراک می گذاریم. دستور العمل های قهوه که فراتر از یک نم نم نم نم در لیوان نوشیدنی سیاه مورد علاقه شما هستند.

اما ما می خواهیم از شما بشنویم! عسل و قهوه مورد علاقه شما چیست؟ نظرات خود را پایین صفحه با ما درمیان بگذارید!

سفارش فوری عسل ♥