عسل و دارچین برای تسکین سرفه


بسیاری از مردم از آزمایش داروهای خانگی و داروهای هومیوپاتی لذت می برند. عسل یک عنصر محبوب در بسیاری از این دستور العمل ها است. آیا می توانید از عسل معمولی برای سرفه و سرماخوردگی استفاده کنید و کمی تسکین پیدا کنید؟ آره، عسل و دارچین یک سرفه و سرماخوردگی رایج است درمان

تصویر کاسه های عسل و دارچین آسیاب شده با عسل و چوب دارچین.

آیا عسل و دارچین برای سرفه مفید است؟

بسیاری از مردم (و برخی از پزشکان) مصرف کمی عسل را هنگام سرفه توصیه می کنند. چه یک قاشق را مستقیماً از شیشه بردارید – یا آن را با مایعات دیگر ترکیب کنید، عسل گلوی خام شما را تسکین می دهد.

اضافه کردن دارچین یا آب لیمو ضروری نیست، اما آنها دارای خواص تسکین دهنده خود هستند. و، برخی از ما واقعا طعم آن را دوست داریم.

آیا عسل سرماخوردگی را درمان می کند؟

نه، متأسفم، عسل درمانی برای سرماخوردگی یا آنفولانزا نیست. اما من میفهمم چرا میپرسی وقتی احساس بدی دارید، می خواهید سریعاً بهتر شوید! یک درمان کامل بهترین نتیجه را در حال حاضر خواهد داشت!

ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد. برای اطلاعات بیشتر، خط مشی افشای حریم خصوصی و وابسته را بخوانید.

متأسفانه، سفر از طریق بیماری معمولاً به این شکل کار نمی کند. شما را درمان نمی کند، اما با استفاده از عسل یا مخلوطی از آن عسل و دارچین تا حدودی علائم را تسکین می دهند.

حتما شوخی میکنی ! نه در واقع شوخی ندارم عسل برای سرماخوردگی یا سرفه چیز جدیدی نیست.

آیا عسل برای شما خوب است؟

مدتها قبل از اینکه یک Walgreens یا CVS در هر گوشه خیابان بنشیند، بشر با بیماری مبارزه کرد. باید از موادی که به راحتی در دسترس بودند به دنبال تسکین بود.

مدت ها پیش، بشر متوجه شد که عسل ممکن است چیزی فراتر از یک منبع غذایی شیرین باشد. استفاده از عسل برای تسکین سرماخوردگی ممکن است ایده جدیدی برای خانواده شما باشد.

ما بیش از حد به خرید وسایل کمکی بهداشتی در جعبه و بطری عادت کرده ایم. با این حال، تعداد زیادی وجود دارد راه های استفاده از عسل، همیشه باید مقداری را در دست داشته باشید.

یک امتیاز اضافی، حتی خام نگهداری عسل آسان است و بد نمی شود سالها و سالها ادامه خواهد داشت.

استفاده از عسل برای سلامتی

بهترین برنامه درمانی ما در هنگام سرماخوردگی و آنفولانزا استراحت، تغذیه مناسب و تلاش برای تسکین علائم است.

عسل یک درمان طبیعی موثر را ارائه می دهد تا حداقل به شما کمک کند تا در طول فرآیند سرماخوردگی احساس آرامش کنید.

یکی از داروهای گیاهی محبوب که شامل استفاده از عسل است، Fire Cider است. حتی می توانید خودتان درست کنید تونیک آب خانگی آتشی!

اگرچه بسیاری از مردم ادعا می کنند که عسل سرفه را تسکین می دهد – این ادعاها عمدتاً حکایتی هستند (بدون تحقیقات علمی). چرا؟

اگر به نظر می رسد یک دستور غذای خاص یک فرد مبتلا به سرماخوردگی را تسکین می دهد، افراد یافته های خود را با خانواده و دوستان به اشتراک می گذارند. این دستور العمل ها و استراتژی ها از طریق نسل ها منتقل می شود.

چرا مطالعات علمی در مورد استفاده از عسل و سایر فرآورده های طبیعی کم است؟ تحقیقات علمی توسط شرکت های بزرگ دارویی تامین می شود. آنها هیچ سود مالی از اثبات اثربخشی یک محصول طبیعی نخواهند داشت.

چرا از عسل و دارچین با هم استفاده کنیم؟

عسل حاوی خواص ضد میکروبی و آنتی بیوتیکی طبیعی است که باعث سلامتی می شود. تقویت سیستم ایمنی بدن می تواند نتیجه مصرف عسل باشد.

دارچین یکی از آن گیاهانی است که قرن ها برای مسائل مختلف سلامتی مورد استفاده قرار می گیرد. از دیرباز در طب سنتی آسیایی استفاده می شده است.

اگر از داروهای طبیعی لذت می برید، تهیه بسیاری از آنها در خانه آسان است. اگر سرفه شما را آزار می دهد – دستور العمل من را امتحان کنید قطره عسل خانگی برای سرفه.

عسل در یک شیشه، چوب دارچین و لیمو در یک تصویر فنجانی.

کدام عسل برای سرماخوردگی بهتر است?

انواع مختلف عسل را برای فروش پیدا خواهید کرد. عسل زنبورها از شهد گیاه عسل درست می کنند. طعم عسل بسته به منبع شهد متفاوت است.

نوع عسلی که برای سرفه استفاده می شود واقعاً اهمیت چندانی ندارد. شما ممکن است انتخاب کنید عسل گل وحشی، عسل شبدر ، عسل گندم سیاه و غیره

در سالهای اخیر، عسل مانوکا محبوبیت پیدا کرده است. با این حال، این بدان معنا نیست که عسل معمولی برای بیشتر مصارف خوب نیست.

از کجا عسل بخریم؟

خرید عسل خام طبیعی بسیار مهم است. عسل پاستوریزه برخی از خواص طبیعی مورد نظر ما در یک درمان خانگی را از دست می دهد.

زنبورداران در مقیاس کوچک بهترین منبع برای عسل خام هستند. دسته های کوچکتر عسل به ماشین آلات خاصی برای استخراج و بطری نیاز ندارند. محصول کوچکتر عسل کمتر در خطر گرم شدن بیش از حد یا استفاده نادرست است.

عسل محلی

آیا باید از منطقه خود عسل بخرید؟ اگر زنبوردار محلی را نمی شناسید چه؟

برای تسکین سرماخوردگی و سرفه، مهم نیست که عسل در نزدیکی خانه شما تولید شود. شما فقط به عسل خالص نیاز دارید.

اگر با آلرژی مبارزه می‌کنید، می‌خواهید عسلی را خریداری کنید که از منطقه‌ای با همان گونه‌های گیاهان و درختان شما می‌آید. برای گلودرد، من فکر نمی کنم منطقه مبدا مهم باشد.

شما عسل پاستوریزه نمی خواهید. پاستوریزاسیون برای از بین بردن میکروب های بد طراحی شده است اما میکروب های مفید را نیز از بین می برد.

اگر عسل را از یک شرکت بزرگتر خریداری می کنید، برچسب آن را با دقت بخوانید. از خرید عسلی که حاوی محصولات کشورهای خارج از ایالات متحده است خودداری کنید.

کودکان در حال لذت بردن از عسل از یک تصویر گلدان.

عسل برای سرماخوردگی در کودکان نوپا

عسل خام محصول خطرناکی نیست. اما، از آنجایی که خام است و عملیات حرارتی نشده است، این احتمال وجود دارد که برای نوزادان یا کودکان زیر 1 سال خطرناک باشد.

قبل از دادن عسل خام به کودکان در هر سنی با پزشک خود مشورت کنید. این احتیاط در مورد هر کسی که سیستم ایمنی ضعیفی دارد نیز صدق می کند.

طرز تهیه چای با عسل، لیمو و دارچین در فنجان سفید.

دستور العمل های عسل و دارچین

راه های مختلفی برای دریافت مقداری عسل در سیستم بدن برای تسکین علائم سرفه یا سرماخوردگی وجود دارد. موادی را که دوست دارید اضافه کنید. چند نکته که شما را راه میاندازد.

دستور العمل اصلی عسل-دارچین برای سرفه

اعتقاد بر این است که عسل خام (بر اساس برخی منابع) نسبت به برخی از محصولات تجاری موثرتر و کم خطرتر است.

توصیه رایج: دو قاشق غذاخوری عسل را با 1 قاشق چایخوری دارچین قبل از خواب مخلوط کنید. من باید این را در آب گرم حل کنم. در طول روز، می توانید این درمان را هر 2 تا 3 ساعت یکبار تکرار کنید.

** توجه شخصی: این مقدار دارچین برای من کمی زیاد است – ممکن است بخواهید کمی کمتر آن را آزمایش کنید.

چای عسل و لیمو

 • 1 فنجان آب بسیار گرم
 • آب ½ لیمو
 • 2 قاشق غذاخوری عسل خام
 • 1 قاشق چایخوری دارچین آسیاب شده (سیلون)

این نوشیدنی را قبل از سرد شدن میل کنید. این روش درمانی من برای گلودرد است. اگر شما یکی از لیوان گرم کن، کمک بزرگی به خوب و گرم نگه داشتن عسل و دارچین شما است!

دستور تهیه تادی داغ دارچین

البته این یک دستور العمل بزرگسالان است

 • ½ فنجان آب گرم
 • 1.5 اونس براندی
 • آب 1 قاچ لیمو
 • 1 قاشق چایخوری دارچین آسیاب شده
 • عسل خام برای شیرین شدن به مزه

دستور العمل شکننده گلو درد

برای گلودرد واقعا خوب است زیرا آب لیمو کمتری دارد.

 • 1 فنجان آب گرم
 • 2 قاشق غذاخوری عسل
 • 1 پیمانه دارچین سیلان
 • 1 قاشق غذاخوری آب لیمو

برای تسکین درد مکرر جرعه بنوشید.

** افراد کمی به عسل، لیمو، دارچین و غیره حساسیت دارند، اما اگر در مورد هر یک از این موارد نگران هستید، با پزشک خود مشورت کنید. یاد آوردن، بدون عسل خام برای نوزادان

هوم، گلوی من کمی خراشیده می شود – یک فنجان چای داغ با آب لیمو و عسل در حال حاضر بسیار خوب به نظر می رسد. خوشبختانه من مقدار زیادی عسل و دارچین در دستانم دارم.

*** سلب مسئولیت پزشکی
من زنبوردار هستم نه پزشک. اینها ترکیباتی هستند که مشتریان و دوستان من برای تسکین به آنها سوگند یاد می کنند. همیشه قبل از استفاده از هر گونه داروی طبیعی از پزشک مشاوره بگیرید.

سفارش فوری عسل ♥