عسل شام را به یک سطح کاملاً جدید می برد


گوشت خوک عسلی پیچیده شده با بیکن سلام

هیچ چیز شبیه به اشتراک گذاشتن یک وعده غذایی با کسانی که دوستشان داریم نیست، و این روزها به نظر می رسد کمتر از نسل های قبل از ما اتفاق می افتد. اگر زمان زیادی را در رسانه های اجتماعی می گذرانید، ممکن است با جنبش شام یکشنبه آشنا باشید، که برای الهام بخشیدن به خانواده ها برای جمع شدن و به اشتراک گذاشتن یک وعده غذایی و زمانی با هم طراحی شده است. محبوبیت این جنبش به حدی افزایش یافته است که ژانویه در واقع به عنوان ابر ماه ملی یکشنبه شناخته می شود و ما اینجا هستیم تا جشن بگیریم!

مانند ایده جنبش شام یکشنبه، عسل راهی برای گرد هم آوردن خانواده ها دارد. طعم سالم آن شیرین ترین خاطرات پخت کلوچه با مادربزرگ و شریک شدن یک فنجان چای با دوستان را زنده می کند، اما آیا می دانستید که عسل برای غذاهای شام خوش طعم نیز عالی است؟ عسل علاوه بر طعم شیرینی که دارد، برای متعادل کردن سایر مواد موجود در مارینادها و لعاب ها نیز عالی عمل می کند و حتی به گوشت های آماده و سبزیجات برشته رنگ زیبایی می بخشد.

به افتخار ماه ملی شام یکشنبه و خانواده بزرگ، ما 10 دستور غذای مورد علاقه خود را انتخاب کرده ایم که نشان می دهد عسل چقدر راحت و خوشمزه می تواند در برنامه غذایی شام شما گنجانده شود.

ما می خواهیم از تو بشنویم! غذای مورد علاقه خانواده شما برای جمع آوری چیست؟ سکوت در کامنت های پایین.

سفارش فوری عسل ♥