عسل را قهرمان روز بازی خود کنید


عسل واریته 2

بازی بزرگ دوباره اینجاست و طرفداران ورزش را در سراسر کشور سر و صدا کرده است. Super Bowl LIII در 3 فوریه از کار می افتد و تیم قهرمان لیگ ملی فوتبال (NFL) را برای فصل 2018-2019 تعیین می کند و به بسیاری از سوالات پاسخ داده خواهد شد. آیا رامز ضعیف همه چیز را خواهد گرفت؟ آیا این آخرین بازی تام بردی خواهد بود؟ آیا Maroon 5 بهترین نمایش نیمه‌وقتی را که تا به امروز دیده‌ایم اجرا خواهد کرد؟

فرقی نمی کند تیم شما در یک بازی بزرگ حضور داشته باشد یا نه، وقتی تاریخ و رکوردهای شکسته شده را در نظر بگیرید بسیار جالب خواهد بود – تام بردی مسن ترین کوارتربکی خواهد بود که یک سوپربول را شروع کرده است (اگرچه او از لحاظ فنی این رکورد را زمانی که میهن پریوت ها رویارویی کردند شکست. در برابر ایگلز در سال 2018) و شان مک وی رسما جوانترین مربی است که با رمز لس آنجلس خود یک تیم را به سوپر باول هدایت می کند (مک وی درست قبل از بازی بزرگ 33 ساله خواهد شد).

میهن پرستان از زمانی که تام بردی در سال 2001 به تیم پیوست، در 9 سوپربول حضور داشته و پنج حلقه قهرمانی به دست آورده است. از سوی دیگر، رامز در چهار سوپر بول حضور داشته است، سه قهرمانی (در حالی که نماینده سه شهر مختلف است، تنها تیمی در تاریخ NFL است که این کار را انجام داده است) و این اولین سفر آنها پس از نقل مکان به لس آنجلس در سال 2016 خواهد بود.

اما این فقط مربوط به بازی، مربیان یا بازیکنان نیست. چیزی که Super Bowl را برای بینندگان عالی می کند، تجربه همه چیز است – فضایی که وقتی دوستان خوب را با غذای عالی دور هم جمع می کنید ایجاد می کنید. درست است، این یک تعطیلات برای غذا است، و ما بهترین دستور العمل های روز بازی خود را داریم که به شما نشان می دهد چگونه این آخر هفته را با عسل امتیاز بزرگی کسب کنید!

باور کنید یا نه، عسل واقعاً می تواند آن را در زمان سرگرمی به خانه ببرد. عسل علاوه بر اینکه یک شیرین کننده خوشمزه است، یک امولسیون کننده و متعادل کننده طعم ایده آل در مارینادها، دیپ ها و جرعه ها نیز می باشد. از بال های شیرین و تند گرفته تا لغزنده های خوش طعم، عسل غذاهای مورد علاقه شما را به سطح بعدی می برد.

آیا در این آخر هفته وارد بازی بزرگ خواهید شد؟ آیا در یک مهمانی Super Bowl با همه غذاهای خوب شرکت خواهید کرد؟ آیا دستور پخت روز بازی دارید؟ ما دوست داریم همه چیز را در مورد برنامه های بازی بزرگ شما در نظرات زیر بشنویم!

سفارش فوری عسل ♥