عسل را در سبد پیک نیک خود قرار دهید!


پست وبلاگ 12 دستور العمل پیک نیک

این یک سرگرمی به اندازه خود تابستان محبوب است – پیک نیک. آیا می دانستید ماه جولای ماه ملی پیک نیک است؟ و چه زمانی برای جشن گرفتن! کمبود آفتاب و هوای گرم وجود ندارد، گل ها همه شکوفا هستند، بچه ها از مدرسه خارج شده اند – شرایط عالی است.

پیک نیک عالی است، اینطور نیست؟ چیزهای کمی بهتر از رفتن به پارک مورد علاقه‌تان، پهن کردن یک پتو و باز کردن یک سبد ساده با خوراکی‌های خوشمزه وجود دارد. و انواع پیک نیک وجود دارد – پیک نیک خانوادگی، پیک نیک تعطیلات، پیک نیک اجتماعی و حتی پیک نیک شرکت. ما مطمئنا عاشق پیک نیک هستیم در حالی که ازدحام جمعیت در این پیک‌نیک‌های مختلف همیشه متفاوت است، یک چیز هرگز انجام نمی‌شود و آن این است که همه پیک‌نیک‌ها حول غذا متمرکز می‌شوند، نه چیزهای کثیف و پیچیده، اوه نه، ما در مورد غذا‌های ساده و کم‌نظم صحبت می‌کنیم.

از آنجایی که غذای پیک نیک برای مسافرت قابل حمل و عالی است، و از آنجایی که عسل هر موقعیتی را شیرین تر می کند، ما برخی از دستور العمل های پیک نیک مورد علاقه خود را با الهام از عسل برای شما آماده کرده ایم تا در گردش بعدی خود امتحان کنید. از سیخ‌ها و سالادها گرفته تا ساندویچ‌ها و نوشیدنی‌ها، این دستور العمل‌ها نه تنها به راحتی در خانه جمع‌آوری می‌شوند، بلکه برای بزرگسالان و بچه‌ها به طور یکسان عالی هستند و زمانی که به مقصد مورد علاقه خود در فضای باز برسید نیاز به زمان کمی برای پخت و پز دارند.

حالا عزیزم، وقت آن است که گرد و غبار سبد را پاک کنیم و پتو را پهن کنیم، ما داریم به پیک نیک می رویم! آیا می خواهید پیک نیک خود را آسان تر کنید؟ این 26 هک سرگرم کننده پیک نیک را بررسی کنید!

آیا دستور پخت پیک نیک مورد علاقه دارید؟ ما دوست داریم آن را بشنویم! سکوت در کامنت های پایین.

سفارش فوری عسل ♥