عسل در یک غذای کلاسیک جنوبی در…


MC FW

ماه ملی عسل همیشه یک زمان هیجان انگیز در کندو هیئت ملی عسل (NHB) است، زیرا ما می توانیم هر روز همه چیزهای عالی در مورد عسل و کارهایی که می تواند برای شما انجام دهد جشن بگیریم، و حتی باید این جشن را در جاده ها برگزار کنیم. !

در طول آخر هفته آفتابی 20 تا 22 سپتامبر، NHB در جشنواره غذا + شراب شهر موسیقی در نشویل فوق‌العاده، تن، سر و صدایی ایجاد کرد. از شروع جمعه شب تا صبحانه انجیل یکشنبه، بازدیدکنندگان جشنواره باید در مورد تطبیق پذیری عسل در سراسر جهان بیاموزند. منو، به خصوص در برنامه های شیرین و خوش طعم، و نمونه برداشت ما از یک کلاسیک جنوبی – مرغ و وافل است. با سه کاربرد عسل در سراسر دستور (در خمیر وافل، ماریناد دوغ برای مرغ، و ریختن در بالای غذای کامل شده)، این دستور غذا مورد علاقه مردم ثابت شده بود، و بسیاری از شرکت کنندگان برای اطلاعات بیشتر بازگشتند و دوستان خود را همراه خود آوردند. .

علاوه بر غذای محبوب، بازدیدکنندگان از اینکه متوجه شدند بیش از 300 نوع عسل تنها در ایالات متحده یافت می شود شگفت زده شدند و هیجان زده شدند که سه موردی را که برای نمونه آورده بودیم – یونجه، آووکادو و شکوفه پرتقال – با آووکادو امتحان کنند. دوباره به عنوان کسی که بیشتر مردم علاقه مند به امتحان کردن بودند ظاهر شد.

به طور کلی، استقبال از عسل در جشنواره غذا + شراب شهر موسیقی امسال بسیار خوب بود، و ما مشتاقانه منتظر ادامه ارتباط و الهام بخشیدن به این مخاطب هستیم تا راه‌های جدید و مبتکرانه ای برای افزودن عسل به روزمرگی خود بیابند.

آیا علاقه مندید دستور پخت مرغ و وافل ما را برای خودتان امتحان کنید؟ وافل عسلی پیازچه و پرتقال و مرغ عسلی تند ما را بررسی کنید و خواهید دید که ترکیب کلاسیک در حال افزایش محبوبیت است!

سفارش فوری عسل ♥