عسل در منو: شکرگزاری


این یک هفته بزرگ در خانه های سراسر آمریکا است – این هفته شکرگزاری است! سنت اختصاص دادن یک روز برای شکرگزاری که در ایالات متحده به عنوان آغاز فصل سرگرمی تعطیلات در نظر گرفته می شود، چیزی نیست که در «دنیای جدید» سرچشمه گرفته باشد. در واقع، پیوندهای محکمی با جوامع و فرهنگ هایی دارد که به دوران باستان بازمی گردد. به گزارش History.com:

«به‌علاوه، به‌عنوان جشن سالانه برداشت محصول و فضل آن، روز شکرگزاری در دسته‌ای از جشنواره‌ها قرار می‌گیرد که فرهنگ‌ها، قاره‌ها و هزاره‌ها را در بر می‌گیرد. در زمان های قدیم، مصریان، یونانی ها و رومی ها پس از برداشت محصول پاییزی به خدایان خود جشن می گرفتند و ادای احترام می کردند. شکرگزاری همچنین شباهتی به جشن برداشت باستانی یهودیان سوکوت دارد. در نهایت، مورخان یادآور شده‌اند که بومیان آمریکا، مدت‌ها قبل از اینکه اروپایی‌ها به سواحل آمریکا قدم بگذارند، سنت غنی در گرامیداشت برداشت محصول پاییزی با جشن و شادی داشتند.

در حالی که به طور گسترده اعتقاد بر این است که “اولین روز شکرگزاری” در اواخر سال 1621 برگزار شد، اما تا سال 1863، زمانی که رئیس جمهور لینکلن اعلام کرد که آخرین پنجشنبه نوامبر به عنوان روز تعیین شده خواهد بود، تعطیلات ملی اعلام نشد. در طول دهه‌ها، زمان تغییر کرده است و روز شکرگزاری رسماً در چهارمین پنجشنبه نوامبر جشن گرفته می‌شود – روزی که بسیاری از آمریکایی‌ها در تمام طول سال پیش‌بینی می‌کنند.

علاوه بر گذراندن زمان با کیفیت با عزیزانی که ممکن است روزها، هفته ها، ماه ها یا حتی سال ها ندیده باشیم، روز شکرگزاری به عنوان یکی از خوشمزه ترین تعطیلات نیز شناخته می شود، زیرا هیچ چیز مانند غذا خانواده ها را دور هم جمع نمی کند.

بسیاری از ما در این روز شکرگزاری به دنبال یک بوقلمون آبدار خواهیم بود (و اگر به کمی الهام نیاز دارید، به سینه بوقلمون گیاهی نگاه نکنید) و با خواص مرطوب کنندگی خود، عسل در آب طبیعی پرنده شما قفل می کند تا از آن جلوگیری کند. از خشک شدن به گفته SFN Today، میانگین وزن یک بوقلمون روز شکرگزاری 15 پوند است. پس با همه باقیمانده ها چه می کنید؟ خوب نگران نباشید – در زیر چهار مورد از دستور العمل های مورد علاقه ما با الهام از عسل آورده شده است که به آن تکه های تعطیلات زندگی جدیدی می بخشد.

چه در سفر باشید و چه اقامت، امیدواریم که از تعطیلات شگفت انگیز شکرگزاری پر از عشق، خنده و غذاهای خوشمزه لذت ببرید!

سفارش فوری عسل ♥