عسل در ماه اوت Peachy Keen است


ساندویچ ماست منجمد هلو و عسل

ما در مورد شما مطمئن نیستیم، اما تمام سال منتظر این فصل هستیم! آیا ما در مورد تابستان (که متأسفانه رو به پایان است)، پاییز (که به طور رسمی در ماه سپتامبر آغاز می شود)، شاید حتی بازگشت به مدرسه صحبت می کنیم؟ نه – ما در مورد فصل هلو صحبت می کنیم!

اگرچه فصل هلو در ماه می شروع می شود، اما واقعاً افزایش یافته و در ماه های جولای و آگوست به اوج خود می رسد. در واقع، آگوست به عنوان ماه ملی هلو شناخته می شود که توسط رئیس جمهور رونالد ریگان در سال 1982 اعلام شد. هلو به عنوان یک غذای مورد علاقه تابستانی، به راحتی غذاهای مختلف، از شیرینی های صبحانه و بستنی گرفته تا سالسا و پینه دوزها و پای های لذیذ (شخصی) را میل می کند. مورد علاقه در اینجا). به افتخار تطبیق پذیری مشترک عسل و هلو، ما وب را برای یافتن برخی از حقایق سرگرم کننده و دستور العمل های خوشمزه جستجو کردیم که هلو منحصر به فرد را برجسته می کند!

  • منشا هلو چین است و حتی امروزه چین بزرگترین تولید کننده هلو در جهان است.
  • کریستف کلمب در دومین و سومین سفر خود به آمریکا، درختان هلو را به همراه آورد.
  • هلو منبع خوبی از ویتامین های A و C است.
  • یک برج آبی در گافنی کارولینای جنوبی وجود دارد که به شکل هلو است.
  • بیش از 2000 نوع هلو در سراسر جهان وجود دارد.
  • برخلاف آنچه بسیاری فکر می کنند، شلیل نوعی هلو است، نه ترکیبی بین هلو و آلو.
  • هلو آبرسان است.
  • هلو توسط زنبورهای عسل گرده افشانی می شود!

همه این حقایق سرگرم کننده ما را در خلق و خوی برای برخی از دستور العمل های خوشمزه است! هفت دستور العمل ارائه شده در زیر نه تنها هلو را نشان می دهد، بلکه نشان می دهد که هم عسل و هم هلو چقدر متنوع هستند. از قهوه صبح شما گرفته تا پیش غذاها و دسرها، این دستور العمل ها مطمئناً در هر زمانی از روز هلو را مشتاق می کنند.

آیا دستور پخت عسل و هلو مورد علاقه دارید؟ در نظرات زیر در مورد آن به ما بگویید!


منابع:
6 مزیت هلو که باعث می شود واقعاً آن را در تابستان بخواهم. امیلی لارنس 1 مه 2019. https://www.wellandgood.com/good-food/benefits-of-peaches/
حقایق جالب در مورد هلو. فقط حقایق سرگرم کننده. 2017. http://justfunfacts.com/interesting-facts-about-peaches/
ماه ملی هلو را جشن بگیرید: حقایق جالب هلو. بشقاب خود را پر کنید 2 آگوست 2010. https://fillyourplate.org/blog/celebrate-national-peach-month-interesting-peach-fac/

سفارش فوری عسل ♥