عسل در عکس های جدید می درخشد


عسل طعم بلند

هفته گذشته تیم ملی عسل (NHB) به همراه مارک بوتون با استعداد به نشویل بازگشتند تا تصاویر زیبای بیشتری را برای پایگاه داده دستور العمل های عسل ما تهیه کنند. با حمایت یک تیم بزرگ از آزمایش کنندگان دستور غذا، طراحان غذا و عکاسان، زیبایی و عملکرد عسل در سراسر منو در 30 عکس خیره کننده ثبت شد.

به عنوان بخشی از ظاهر و احساس بازطراحی شده NHB، تمرکز ما در این عکسبرداری ها نشان دادن سلامت عسل و مزایای مختلف آشپزی از طریق عکس های ساده و ظریف است. عسل به عنوان یک ماده واقعا الهام بخش با پیوندهایش با طبیعت، برای درخشش نیازی به آرایش ندارد.

اما عسل نه تنها در تصاویر زیباست، بلکه این ماده کوچک شیرین هر قسمت از منوی تعطیلات شما را نیز تقویت می کند! از افزایش ماندگاری کوکی‌های بابانوئل گرفته تا حفظ رطوبت و افزودن رنگ زیبا به ژامبون تعطیلات، فواید عسل در آشپزخانه آن را به یک شگفتی آشپزی واقعی تبدیل کرده است.

مایلیم از مارک و تیم فوق العاده اش برای یک هفته عالی دیگر که شیرینی و زیبایی عسل را به تصویر کشیده اند تشکر کنیم. ما بی صبرانه منتظر به اشتراک گذاشتن عکس های نهایی با شما هستیم!

اما تا آن زمان، ما می خواهیم تصاویری از خلاقیت های عسلی شما را ببینیم! در مورد هدایای شیرینی پزی الهام گرفته از عسل که در فیس بوک ما برگزار می شود، فراموش نکنید. توییتر و صفحات اینستاگرام به سادگی خوراک عسل مورد علاقه خود را با #HoneyInspiredBaking به اشتراک بگذارید تا با مجموعه ای زیبا از کاسه های تودرتو در طرح ما شرکت کنید. تمام جزئیات و قوانین رسمی را از اینجا دریافت کنید.سفارش فوری عسل ♥