عسل در صبحانه: عسل و جو


جو دوسر عسلی تصویر استوک

چند راه بهتر برای شروع روز نسبت به صبحانه خوشمزه وجود دارد. و اگر مواد لازم را داشته باشید، وعده غذایی صبح شما در طول روز به شما انرژی می دهد.

برای اینکه به شما کمک کنیم روز خود را به بهترین شکل شروع کنید، دستور العمل های صبحانه خوشمزه را به اشتراک می گذاریم که حول محور موضوع/مواد اصلی حاوی عسل است. این هفته از قدرت عسل و جو دوسر استفاده می کنیم.

همه ما می شنویم که جو دوسر برای شما مفید است و مطالعات زیادی برای اثبات آن انجام شده است. بین کمک به کاهش کلسترول و سیر نگه داشتن شما در تمام صبح، جو و بلغور جو دوسر در واقع کاملاً مغذی هستند. به گفته Healthline.com، جو دوسر منبع خوبی از کربوهیدرات و فیبر است و حتی با «ویتامین‌ها، مواد معدنی و ترکیبات گیاهی آنتی اکسیدانی مهم» پر شده است. هنگامی که با انرژی طبیعی موجود در عسل خالص ترکیب می شود، شکی نیست که عسل و جو دوسر وقتی با هم میل می شوند، تاثیر قوی دارند.

در حالی که ساده‌ترین راه برای لذت بردن از عسل و جو دوسر، ریختن کمی عسل در بلغور جو دوسر صبحگاهی‌تان است، امروز هشت مورد از دستور العمل‌های عسل و جو دوسر مورد علاقه خود را به اشتراک می‌گذاریم. از جو دوسر خوش طعم یک شبه گرفته تا کلوچه‌های صبحانه پرقدرت، این دستور العمل‌ها مطمئناً شما را سیر نگه می‌دارند و روزتان را تقویت می‌کنند!

آخرین پست Honey at Breakfast ما را در مورد کاسه های اسموتی بررسی کنید، و مطمئن شوید که با پست های Honey at Breakfast ما همراه باشید.

دستور پخت عسل و جو دوسر مورد علاقه دارید؟ ما دوست داریم در مورد آن در نظرات زیر بشنویم!

سفارش فوری عسل ♥