عسل در صبحانه: عسل و تخم مرغ


عسل طعم بلند

چه به شیرینی و چه خوش طعم علاقه داشته باشید، هیچ چیز مانند یک صبحانه خوشمزه و مقوی نیست (و اجازه دهید اعتراف کنیم، همیشه جایی برای صبحانه کم مغذی هر از گاهی وجود دارد). با روش‌های مختلف برای شروع روز، همیشه می‌توان برای صبحانه استدلال خوبی کرد.

در حالی که به مجموعه وبلاگ عسل در صبحانه ادامه می دهیم، این هفته در حال تعویض دنده هستیم و به جنبه خوش طعم صبح و فواید خوشمزه یکی دیگر از مواد تک ماده ای – تخم مرغ باورنکردنی نگاه می کنیم!

تخم مرغ نه تنها در بسیاری از دستور العمل ها از غذاهای پخته گرفته تا سس ها ضروری است، بلکه به تنهایی با روش های بی شماری برای تهیه و لذت بردن از آن ها همه کاره هستند. اگرچه تخم مرغ های کوچک و غنی از پروتئین در عرصه تغذیه قدرتمند هستند و به عنوان منبع بسیاری از ویتامین های مفید و سایر مواد مغذی عمل می کنند. به گفته Healthline.com، تخم مرغ همچنین در کاهش بیماری های قلبی، ارتقای سلامت چشم ها نقش دارد و حتی ممکن است به شما در کاهش خطر سکته و کاهش وزن کمک کند. و برای کسانی که نگران محتوای کلسترول تخم مرغ هستند، مطالعات نشان داده است که کبد شما کلسترول اضافه شده را جبران می کند تا کلسترول خون شما متعادل بماند و تخم مرغ حتی راه خوبی برای افزایش کلسترول HDL (“خوب”) شما است.

در اینجا ما قطعاً به غذاهای تک ماده ای علاقه داریم (فقط یک ماده در عسل شما وجود دارد – عسل!) و تخم مرغ یکی از غذاهای مورد علاقه قطعی است. از پیتزا صبحانه و همبرگر گرفته تا یک نان شیرینی ساده، چیزهای کمی وجود دارند که با افزودن عسل و یک تخم مرغ کاملا پخته شده بهتر نمی شوند. برخی از دستور العمل های تخم مرغ الهام گرفته از عسل مورد علاقه ما را در زیر بررسی کنید و به ما بگویید کدام یک از آنها را نمی توانید امتحان کنید!

آیا دستور العمل/جفت مورد علاقه عسل و تخم مرغ دارید که در زیر نشان داده نشده است؟ ما دوست داریم در مورد آن در نظرات زیر بشنویم!

سفارش فوری عسل ♥