عسل در روز بازی آن را به خانه می آورد!


بال های قاتل یاهی

این یکشنبه بزرگترین بازی فوتبال است و یک ایستگاه رادیویی محلی آن را به عنوان “بزرگترین یکشنبه سال” معرفی کرده است. در حالی که ما معتقدیم که این مورد بحث است (سلام عید پاک و گاه به گاه کریسمس یکشنبه)، قطعاً یک روز بزرگ برای طرفداران ورزش و دوستداران غذا است. چه به سمت بال مرغ متمایل شوید، چه گوشت خوک کشیده یا به سادگی چیپس و غوطه ور شوید، عسل تنها عنصری است که روز بازی شما را به سطح بعدی می برد!

عسل یک شیرین کننده کاملا طبیعی است، همه ما این را می دانیم، اما آیا می دانستید که عسل همچنین به عنوان یک امولسیفایر در مارینادها، سس ها و دیپ ها و یک مرطوب کننده عمل می کند و به شما کمک می کند تمام آب های طبیعی خوشمزه را در خود نگه دارید و گوشت مرطوب و لطیف را تضمین کنید؟ درست است؛ عسل تنها عنصری است که کل منوی شما را در بر می گیرد و تضمین می کند که مهمانی روز بازی شما در بخش غذاهای خوب برنده خواهد شد.

سال گذشته ما یک لیست عالی از دستور العمل های عسل مورد علاقه برای بازی بزرگ را از پایگاه داده honey.com خود جمع آوری کردیم (که در اینجا خواهید یافت)، بنابراین امسال فکر کردیم که سرگرمی را به مردم ببریم و لیست خود را برای شما تهیه کردیم. دستور العمل های مورد علاقه روز بازی از سراسر اینترنت:

فرقی نمی کند تیمی که به دنبال آن هستید برنده شود یا ببازد، می توانید مطمئن باشید که ذائقه شما مطمئنا برنده خواهد شد!

سفارش فوری عسل ♥