عسل در دنیای کتاب جنگل دیزنی می درخشد…


میز دسر عسلی 170626 071815

به عنوان بخشی از همکاری ما با دیزنی در انتشار ماجراجویی حماسی لایو اکشن جدید آنها کتاب جنگلدر 15 آوریل در سینماها، هیئت ملی عسل (NHB) در لس آنجلس بود تا از اولین نمایش جهانی فرش قرمز که در تئاتر تاریخی ال کاپیتان برگزار شد، حمایت مالی کند. عسل به‌عنوان «نیاز ساده» طبیعت و میان‌وعده مورد علاقه خرس بالوی محبوب، به‌طور برجسته در خود فیلم به نمایش درآمده و در مهمانی نمایش به خوبی نمایش داده شد.

برای شروع شب، NHB در پس‌زمینه فرش قرمز نمایش داده شد، و در حالی که ستاره‌ها راه می‌رفتند و برای عکس‌هایی که وارد تئاتر می‌شدند، دید ایجاد می‌کرد. یکی از تنها چهار حامی اول نمایش به ما اجازه داد تا در یک فضای نخبه قرار بگیریم.

تیم NHB از میزان ذکر و بازنمایی های عسل هم در فیلم و حتی تیتراژ فیلم شگفت زده شد. عسل قطعا یک عنصر شیرین اضافی را به این فیلم خانوادگی عالی اضافه می کند.

بلافاصله بعد از نمایش فیلم بعد از مهمانی با تم جنگل بود. این رویداد در کلوپ شبانه OHM برگزار شد و غرفه های عکس، موسیقی زنده، بازی و فعالیت برای بچه ها و مهمتر از همه، عزیزم! نه تنها شرکت کنندگان به خوردن غذاهای لذیذ الهام گرفته از عسل – که شامل کل منو بود و شامل نان ذرت با کره عسلی، سالاد فریسه اسفناج و کلم، مرغ سوخاری کشور کره لعاب دار باترمیلک عسلی با برنج باسماتی، هویج اریب لعاب دار عسل کره قهوه ای بود، خوردند. گوشت گاو و گل کلم بوداده و پستو کاوااتاپی سبزیجات – اما آنها همچنین این فرصت را داشتند که از نزدیک با زنبورهای سختکوش در یک کندوی مشاهده، شمع‌های خیره‌کننده موم زنبور را بغلتانند و حتی سربندهای زنبور عسل زیبا درست کنند. مهمانان این شانس را داشتند که شانه عسل تازه را تحسین کنند و حتی طعم شانه عسل تازه را بچشند، که به زیبایی روی میز دسر با کلوچه های عسلی گل وحشی گردو و کانولیس کرپ عسل به نمایش گذاشته شد.

به طور کلی، عسل با استقبال بسیار خوبی از سوی همه حاضران، ستارگان و طرفداران روبرو شد، و NHB نمی تواند از این پاسخ راضی باشد.

کتاب جنگل این جمعه در سراسر سینماهای کشور نمایش داده می‌شود، و به مناسبت جشن NHB، 30 بسته جایزه کتاب جنگل شامل بلیت‌هایی برای تماشای فیلم اهدا می‌کند. ورود ساده است، کافی است به صفحه فیس بوک ما سر بزنید، ما را همراهی کنید شما کدام شخصیت کتاب جنگل هستید؟ آزمون، ایمیل خود را وارد کنید و ارسال کنید. دیدن؟ فوق العاده آسان! و در حالی که در صفحه فیس بوک ما هستید، چرا به ما «لایک» نمی دهید تا شیرین ترین دستور العمل ها، نکات و اخبار عسل را در فید خبری خود دریافت کنید.

فیس بوک ندارید؟ نگران نباشید؛ برای شرکت در آزمون آنلاین می توانید اینجا را کلیک کنید.

افسانه را زندگی کنید و ببینید کتاب جنگل، در سینماها از 15 آوریل.

سفارش فوری عسل ♥