عسل در تاریخ: روز ملی دسر


کوکی‌های بی‌نوتی چاکو 1

اکتبر به عنوان ماه شیرینی شناخته می شود، اما فقط در مورد آب نبات نیست، ماه اکتبر نیز ماه ملی شیرینی است، اما مهمتر از آن (حداقل برای این هفته) اکتبر، زمانی است که ما روز ملی دسر را جشن می گیریم! هر ساله در 14 اکتبر، روز ملی دسر باید یکی از خوشمزه ترین روزهای سال باشد و عسل اینجاست تا دسرهای شما را به سطح بالاتری برساند!

اکنون می دانیم که در زمان های قدیم از عسل به عنوان هدیه ای برای خدایان استفاده می شده است (میاد، شرابی که از عسل تخمیر شده است، همچنین گفته می شود نوشیدنی خدایان یونان باستان بوده است)، اما به گفته دوستان ما در National Today، یونانیان باستان نیز از یک نان شیرین کیک مانند با عسل و آجیل لذت می بردند. همچنین شایع شده است که یونانی ها ممکن است یکی از محبوب ترین دسرها را اختراع کرده باشند – پای (این باور به دلیل ذکر آریستوفان از شیرینی های پر از میوه در نمایشنامه هایش است).

البته بسیاری از مردم ممکن است عسل را به عنوان یک ماده بدیهی برای دسرها بدانند زیرا شیرین است، اما عسل حتی در ابتدایی ترین دستور العمل های دسر بسیار بیشتر عمل می کند. علاوه بر افزودن طعم کامل شیرینی (حقیقت خنده دار: عسل کمی شیرین‌تر از شکر است، بنابراین می‌توانید برای رسیدن به همان شدت شیرینی کمتر از آن استفاده کنید)، عسل همچنین سایر مواد را در دستور العمل‌ها تقویت کرده و کاهش می‌دهد تا غذای کلی را متعادل کند. اگر پست ماه ملی کوکی ما را بررسی کنید، همه چیز را در مورد اینکه چگونه خواص مرطوب کننده عسل با کشیدن و حفظ رطوبت محصولات پخته شده شما را مرطوب نگه می دارد (و بهترین نکات پخت با عسل ما را دریافت می کنید)، خواهید آموخت، اما آرایش شیمیایی عسل نیز این امکان را به شما می دهد. برای جلوگیری از رشد کپک، در نتیجه ماندگاری دسرهای شما افزایش می یابد.

از پای و کلوچه گرفته تا کیک و دونات، هیچ دسری وجود ندارد که عسل نتواند آن را تقویت کند، و امروز 12 مورد دلخواه خود را با تم سرگرم کننده پاییزی به اشتراک می گذاریم تا حاوی موادی باشد که ما را به یاد فصل برداشت می اندازد – گلابی، سیب، بلغور جو دوسر و ادویه های گرم مهم نیست که سفره شما چقدر پر است، فقط به یاد داشته باشید که همیشه جایی برای دسر وجود دارد. بنابراین همانطور که همه ما دوست داریم بگوییم، “بگذارید کیک بخورند”!

ما می خواهیم از تو بشنویم! آیا دسر عسل مورد علاقه ای دارید؟ کدام یک از این دستور العمل ها را بیشتر دوست دارید امتحان کنید؟ همه چیز را در نظرات زیر به ما بگویید.

سفارش فوری عسل ♥