عسل در بازی روز می خورد


بال مرغ لعاب دار عسلی 2
بال مرغ لعاب دار عسلی

2020 سال دیوانه‌واری در دنیای ما بود و ورزش‌ها کاملاً یکسان نبودند. در حالی که بازی‌ها همچنان ادامه داشت، رویدادهایی را تماشا می‌کردیم که هیچ طرفداری در جایگاه‌ها وجود نداشت، بازیکنان مورد علاقه‌مان بازی‌ها را به دلیل پروتکل‌های COVID-19 از دست می‌دادند، هفته‌ها بازی‌ها جابه‌جا شدند و/یا لغو شدند، و تیم‌هایی که در استادیوم‌ها و محله‌های خود مشترک بودند. اما در طول این همه، برندگان در بسیاری از لیگ‌ها جشن گرفته شدند، و این آخر هفته، NFL به نظر می‌رسد تا قهرمانان خود را پس از Super Bowl LV تاج بگذارد.

مسابقه امسال بین تیم جدید تام بریدی، تامپا بی باکنرز، و مدافع عنوان قهرمانی، کانزاس سیتی چیفز برگزار می شود. در حالی که بردی شش قهرمانی در سوپر باول به نام خود دارد، تماشای او در مقابل استعدادهای جوان در پاتریک ماهومز جالب خواهد بود. اما اگر این برای جذب شما کافی نیست، غذا باید همین باشد!

اگرچه ممکن است مانند سال‌های گذشته نتوانیم با دوستان خود برای تماشای بازی دور هم جمع شویم، اما این بدان معنا نیست که نمی‌توانیم از غذای مورد علاقه‌مان در روز لذت ببریم. از بال و همبرگر گرفته تا چیپس و دیپ، عسل طعم های بزرگ بازی را به خانه می برد! عسل علاوه بر اینکه یک شیرین کننده خوشمزه است، یک امولسیون کننده و متعادل کننده طعم ایده آل در مارینادها، دیپ ها و جرعه ها نیز می باشد. از بال های شیرین و تند گرفته تا لغزنده های خوش طعم، عسل غذاهای مورد علاقه شما را به سطح بعدی می برد.

اکنون می‌دانید که نمی‌توانیم بدون به اشتراک گذاشتن برخی از دستور العمل‌های مورد علاقه‌مان در روز بازی با الهام از عسل درباره غذا صحبت کنیم، بنابراین بدون هیچ مقدمه‌ای، در اینجا بهترین غذای روز بازی ما آمده است!

مهم نیست که کدام تیم شکست بخورد، ذائقه شما مطمئنا برنده خواهد شد!

ما می خواهیم از تو بشنویم! آیا در این آخر هفته وارد بازی بزرگ خواهید شد؟ آیا دستور پخت روز بازی دارید؟ ما دوست داریم همه چیز را در مورد برنامه های بازی بزرگ شما در نظرات زیر بشنویم!

سفارش فوری عسل ♥