عسل با غذاها در جشن 2016 می درخشد…


فست کلاژ 170626 071553

هیئت ملی عسل (NHB) اخیرا ماه ملی عسل را در پنجمین جشن سالانه پورتلند که توسط Bon Appétit ارائه شده است، جشن گرفت. این رویداد که در سال 2012 آغاز شد، در سرتاسر منطقه پورتلند، اورگان برگزار می‌شود و رویدادهای زیادی را به نمایش می‌گذارد که ماجراجوترین غذاخوری‌ها را هیجان زده می‌کند.

در طول سه روز، بازدیدکنندگان می‌توانستند غذا و نوشیدنی را امتحان کنند، همه اینها در عین حمایت از یک هدف خوب. درآمد حاصل از جشن پورتلند به حمایت از خیریه هایی کمک می کند که برای پایان دادن به گرسنگی دوران کودکی در پورتلند و در سراسر کشور تلاش می کنند و در سال 2016 خیریه منتخب شرکای اورگان بدون گرسنگی بود.

NHB هیجان زده بود که با دوست خوب و سخنگوی سرآشپز دیوید گواس در طول مزه بزرگ رویداد حضور داشت تا تطبیق پذیری عسل را با سه غذا و جرعه های منحصر به فرد و خوشمزه الهام گرفته از عسل، از جمله:

غرفه عسل همچنین دارای هدایای سرگرم‌کننده برای بازدیدکنندگان بود، از جمله کفگیرهای نارنجی روشن و کتاب آشپزی اصلی ما. همچنین چوب های عسل در سه نوع شکوفه پرتقال، شاه توت و گندم سیاه در دسترس مهمانان بود.

علاوه بر مزه بزرگ، NHB و سرآشپز گواس نیز در دهکده برانچ که در آخرین روز رویداد برگزار شد، حضور داشتند و شامل غذاهای زیر بود:

به طور کلی این یک رویداد عالی برای NHB و عسل بود. به‌عنوان یک عنصر با کاربردهای فراوان، هیچ مخاطبی بهتر از غذاخوری‌های جهان که در فست پورتلند جمع شده‌اند، برای پیام ما وجود ندارد.

مایلیم از شرکای پذیرایی خود در Food In Bloom Catering برای کمک به موفقیت این رویداد تشکر کنیم.

ناراحتید که این رویداد سرگرم کننده را از دست دادید؟ جای نگرانی نیست! در زیر کامنت بگذارید و ما به طور تصادفی 5 برنده را انتخاب می کنیم و کاردک، عسل و کتاب دستور پخت را برای شما ارسال می کنیم.

سفارش فوری عسل ♥