عسل + بادام: رابطه ای به همان اندازه حیاتی…


طبیعت بی جان عسل و بادام RGB 170626 071409

آیا فقط ما هستیم یا فوریه در حال پرواز است؟ پس از سالی که به نظر می‌رسید هرگز تمام نمی‌شود، به نظر می‌رسید که اواسط فوریه به سرعت بالا می‌آید، اما این می‌تواند به دلیل همهمه‌ای در مزارع باشد که زنبورهای عسل برای شروع فصل گرده افشانی آماده می‌شوند.


گرده افشانی عرضه جهانی غذا

گرده افشان ها متولیان واقعی عرضه جهانی غذای ما هستند و جهان ما را در حال چرخش نگه می دارند، به ویژه زنبور عسل. زنبورهای عسل علاوه بر ساختن مایع طلایی همنام خود، عملکرد حیاتی را نیز انجام می دهند – یک تغییر دوم به قول ما – گرده افشانی یا انتقال گرده از گیاهی به گیاه دیگر، در نتیجه گیاهان را بارور کرده و آنها را قادر می سازد تا به بار نشستن ثمر دادن به ثمر رسیدن. بدون کار گرده افشانی زنبورهای عسل، کمیت و کیفیت بسیاری از محصولات کاهش می یابد و برخی از آنها اصلاً محصول نمی دهند. گرده افشان ها صرفاً با انجام کاری که به طور طبیعی به آنها می رسد، میلیاردها دلار به کشاورزی ایالات متحده کمک می کنند.

بسیاری از موادی که به یک رژیم غذایی متعادل و سالم کمک می کنند، بدون زنبورهای عسل امکان پذیر نیستند، از جمله غذاهایی مانند میوه ها، سبزیجات و آجیل. ناگفته نماند گوشت و لبنیات، که برای گرده افشانی محصولات خوراک دام، مانند یونجه، به زنبورها وابسته هستند. اما شاید یکی از مهم ترین روابط بین محصول و گرده افشان، بادام و زنبور عسل باشد و به همان اندازه که برای دو طرف مفید است، حیاتی است.


گرده افشانی بادام: یک رابطه سودمند متقابل

در حال حاضر، زنبورهای عسل در کالیفرنیا هستند و برای بزرگترین رویداد فصل مهاجرت – گرده افشانی بادام – آماده می شوند. آیا می دانستید که کالیفرنیا 80 درصد بادام جهان را پرورش می دهد؟ و از آنجایی که بادام‌ها برای گرده‌افشانی در طول فصل کوتاه گلدهی خود (اواسط فوریه تا اواسط مارس) 100% به زنبورهای عسل وابسته هستند، بیش از 1 میلیون کندو در کالیفرنیا در حال وزوز هستند و آماده گرده‌افشانی بیش از 800000 هکتار از محصولات بادام هستند! با این اوصاف، نمی توان انکار کرد که زنبورهای عسل برای بادام حیاتی هستند، اما بادام به همان اندازه برای زنبورهای عسل مهم است.

در بیشتر موارد، گرده بادام اولین منبع غذایی طبیعی است که زنبورهای عسل پس از یک زمستان طولانی و سرد با آن مواجه می شوند. این منبع غذایی غنی از مواد مغذی به تقویت کندو کمک می کند، که اغلب منجر به شکافتن کندو توسط زنبورداران و رشد زنبورستان های خود (مزرعه زنبور عسل) پس از شکوفه بادام می شود. آیا می خواهید در مورد رابطه زنبور عسل و بادام بیشتر بدانید؟ NHB با هیئت بادام کالیفرنیا، پروژه Apis m. و CollaborateUp برای فیلمبرداری مستندی که پرورش دهندگان بادام و زنبورداران را به جای یکدیگر قرار می دهد و نگاهی مستقیم به آنچه هر صنعت برای محافظت از زنبورها انجام می دهد ارائه می دهد. “آزمایش تعویض شغل” را در اینجا بررسی کنید.


بادام + عسل: یک جفت خوشمزه

در جشن شروع فصل گرده افشانی، می خواستیم برخی از دستور العمل های عسل و بادام مورد علاقه خود را به اشتراک بگذاریم. به همان اندازه که همه کاره و خوشمزه هستند، این ترکیب شامل کل منوی شما می شود، از قهوه صبح و خوراکی های مناسب برای بچه ها تا شام و دسر. 12 دستور غذای مورد علاقه ما را در زیر بررسی کنید.

ما می خواهیم از تو بشنویم! غذای مورد علاقه شما با عسل و بادام چیست؟ در مورد آن در نظرات زیر به ما بگویید.

سفارش فوری عسل ♥