عزیزم، بیا برانچ کنیم! | هیئت ملی عسل


این یک مناسبت مورد علاقه است، ما یک معامله بزرگ با آن انجام می دهیم، دوستانمان را جمع می کنیم، آن را در تقویم خود علامت گذاری می کنیم، و حتی تبدیل به فعل خودش شده است، ما از آن بسیار لذت می بریم – ما عاشق برانچ هستیم! ترکیب کامل صبحانه و ناهار، برانچ به یکی از اصلی ترین برنامه های آخر هفته ما تبدیل شده است و رویدادی است که در تمام هفته منتظر آن هستیم. از جمله مجموعه ای عالی از غذاهای شیرین و شور، چیزهای کمی بهتر از یک برانچ خوب است، و عسل اینجا به شما کمک می کند!

عسل بیش از یک رویه برای نان تست، جلوه خاصی را به هر پشته پنکیک یا اسموتی پرقدرت می بخشد. عسل با طعم شیرین و انرژی کاملا طبیعی خود، صبح شما را روشن می کند و شما را برای هر روز آماده می کند.

امروز ما 12 مورد از دستور العمل های برانچ مورد علاقه خود را با الهام از عسل به اشتراک می گذاریم که مطمئناً با ورود به فصل جدید، موفقیت آمیز خواهند بود. چه به دستور العمل های شیرین یا خوش طعم علاقه دارید، ما برای هر یک از اعضای خانواده چیزی داریم. این دستور العمل ها فواید طبیعی عسل را در زمان صبحانه نشان می دهد و دارای برخی چرخش های سرگرم کننده در غذاهای مورد علاقه خارج از صبحانه مانند پیتزا و تاکو است.

به هر حال صبحانه تان را بخورید، آن را با عسل انجام دهید!

سفارش فوری عسل ♥