ظرف آب نبات ظرف گلی زنبور عسل


صنایع دستی با تم زنبور عسل یک فعالیت سرگرم کننده برای افراد در هر سنی است. چیزهای زیادی در مورد این حشرات شگفت انگیز برای تحسین وجود دارد، جای تعجب نیست که صنایع دستی زنبور عسل چنین ضربه ای هستند یکی از راه‌های جذاب برای ایجاد سر و صدا در زندگی‌تان این است که a ظرف آب نبات با گلدان سفالی این ظرف آب نبات گلی زنبور عسل برای خانه شما یا به عنوان هدیه قابل ستایش است.

ظرف آب نبات زنبور عسل DIY

آب نبات با تم زنبور عسل و تصویر گلدان سفالی.

یکی از جالب ترین جنبه های این پروژه سازگاری است. گزینه ها بی پایان هستند. البته، به عنوان یک زنبوردار، من تم زنبور را دوست دارم، اما می توانید از هر طرحی که می خواهید استفاده کنید.

ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد. برای اطلاعات بیشتر، خط مشی افشای حریم خصوصی و وابسته من را بخوانید.

من ظرف آب نبات ظرف گلی زنبور عسل از رنگ های خانواده زرد و سیاه استفاده می کند. اگرچه زنبورهای عسل لزوماً زرد و سیاه نیستند، این ترکیب رنگی است که به اکثر مردم می‌گوید “BEE”.

مواد

فقط مواد کمی مورد نیاز است و بیشتر آنها را می توان به راحتی در مغازه های صنایع دستی محلی یا مراکز باغ پیدا کرد. اما، آنها را می توان به صورت آنلاین نیز سفارش داد. ممکن است قبلاً مقداری چسب قوی داشته باشید.

  • کاسه شیشه ای
  • گلدان سفالی – سفالی و نعلبکی کوچک
  • دستگیره چوبی
  • رنگ کردن

کاسه شیشه ای

می‌توانید از شکل یا اندازه‌ای متفاوت از کاسه شیشه‌ای برای «قسمت کاسه» استفاده کنید. اما، مطمئن باشید که پایه لیوان می تواند روی ته دیگ سفالی محکم بنشیند.

همچنین، به خاطر داشته باشید که شیشه ای که در قسمت بالایی آن بسیار بزرگ است و پایه آن خیلی کوچک یا باریک است، بالای پروژه شما را سنگین و ناپایدار می کند. این می تواند منجر به شکست کل تلاش شود.

هنگام انتخاب کاسه شیشه ای برای استفاده، نکته دیگری که باید در نظر بگیرید اندازه دهانه بالای کاسه است. نیازی نیست که بیش از حد بزرگ باشد، اما برای دسترسی به چیزهای خوب باید بتوانید دستی به آن وارد کنید.

گلدان سفالی تراکوتا

گلدان های تراکوتا در بسیاری از پروژه های صنایع دستی استفاده می شود. اندازه 6 اینچ با یک نعلبکی که کمی بیشتر از 3 اینچ است، محدوده خوبی برای این پروژه است. به خاطر داشته باشید که اندازه کاسه شیشه ای، قابلمه و نعلبکی همه باید با هم هماهنگ باشند. اگر روشن کردید – تناسب را با سایر اجزا بررسی کنید.

دستگیره چوبی

یک دستگیره چوبی را انتخاب کنید که به اندازه کافی بزرگ باشد تا محکم در دست بگیرید. در حالی که نمی خواهید آن را خیلی بزرگ به نظر برسانید، اما می خواهید زمانی که آن را از روی ظرف شیرینی خود بیرون می آورید، بتوانید آن را محکم بگیرید.

رنگ کنید

می توانید از ترکیب رنگ های اکریلیک و نشانگر رنگ استفاده کنید. من تنوع ملایم تری می خواستم، بنابراین رنگ رنگ “لیمویی” را برای پایه انتخاب کنید.

برای بدن زنبور عسل از رنگ مشکی و رنگ زرد متفاوت استفاده شده است. هدف من این بود که برای پروژه ام ظاهری نرم داشته باشم.

به راحتی با ترکیب رنگ خود جسورانه پیش بروید. این کار پروژه شما را بیشتر متمایز می‌کند، اما اگر بسیار روشن باشید – همچنین خطوط در گلدان سفالی را آشکارتر می‌کند.

این روش برای هر ظرف آب نبات تراکوتا یا ظرف کاسه ماهی -اگر می خواهید آن را اینطور بنامید- کار می کند. قرمز و سفید برای روز ولنتاین، نارنجی و سیاه برای روز شکرگزاری، سفید و پاستل برای عید پاک… عکس را دریافت می کنید؟

به انجمن زنبورداری ما بپیوندید

رایگان “رازهای زنبورداری موفق” به همراه خبرنامه هفتگی با اطلاعاتی درباره زنبورها، زنبورداری و موارد دیگر…

نکاتی برای ساخت ظرف آب نبات

این پروژه با هر ترکیبی از اندازه و رنگ به طور گسترده ای متغیر است. برای ایمنی، مطمئن شوید که پایه شما به اندازه کافی بزرگ باشد تا گلدان شیشه ای را در بالا نگه دارد.

اندازه نعلبکی و کاسه خود را بررسی کنید. من از یک قابلمه 6 اینچی استفاده کردم اما یک نعلبکی 6 اینچی برای درب من خیلی بزرگ بود. به همین دلیل مجبور شدم سایزش را کم کنم تا نعلبکی من محکم روی لبه کاسه من قرار بگیرد.

پاشیدن اجزای خاک رس با سیلر (پس از رنگ آمیزی و قبل از مونتاژ) ایده خوبی است. اما، از کت های بسیار سبک سیلر استفاده کنید.

در غیر این صورت، نشانگر شارپی خوب از آن استفاده می کنید تا مشخص کنید زنبورهای شما مانند من می دوند و شما را ناراضی می کنند.

کشیدن یک زنبور ساده روی گلدان

شاید شما یک هنرمند نیستید – من هم هنرمند نیستم، اگرچه من مردمی را که آن هدیه را دارند تحسین می کنم. برای این پروژه یک زنبور ساده خوب است. این کاری است که من انجام دادم.

یک بیضی بکشید، 2 دایره گرد کوچک برای بال ها اضافه کنید (یکی در هر طرف با کمی کاما برای نشان دادن حرکت)، 2 آنتن، یک بیضی کوچک سیاه برای ناحیه سر، یک نیش نوک تیز و چند راه راه اضافه کنید.

مراحل کشیدن تصویر طرح زنبور عسل
  • از مداد تا خشن در طراحی استفاده کنید
  • رنگ زرد نشانگر رنگ posci برای رنگ کردن در بدن زنبور – بگذارید خشک شود
  • نوک معمولی شارپی مشکی برای ترسیم بدنه زنبور عسل، آنتن ردیابی، رنگ در سر و نیش – در صورت تمایل خطوط نقطه‌دار اضافه کنید
  • از یک نشانگر رنگ posci سیاه برای اضافه کردن چند نوار پررنگ استفاده کنید

توجه: اگر اجازه ندهید کاملاً خشک شود، آن نشانگر شارپی لعنتی اجرا خواهد شد.

دیگر پروژه های زنبور عسل برای لذت بردن

امیدوارم از جریان یافتن آب‌میوه‌های خلاقانه‌تان لذت ببرید و این ظرف شیرینی تراکوتا با تم زنبور عسل را برای خودتان یا به عنوان هدیه درست کنید.

هر عاشق زنبور عسل خوشحال خواهد شد. آنها قطعات مکالمه ای عالی برای هدایای معلم می سازند، دوستان زنبورداری و حتی مادربزرگ دوستشان خواهند داشت.

زنبورهای بامبلزنبورهای عسل و سایر گرده افشان‌ها الهام‌بخش‌های خوبی برای تجربه صنایع دستی ما هستند. این که آیا در حال ساختن هستید شمع موم زنبور عسل با پوسته تخم مرغ، پدید آوردن چراغ چای صدفی یا ساختن برخی سنگ های زنبور عسل نقاشی شده برای باغ – ایده های هولناک زیادی برای امتحان وجود دارد.

و در حالی که با گلدان های سفالی کار می کنید – به یاد داشته باشید که تعداد زیادی از آنها وجود دارد گیاهان کوچک دوستدار زنبور عسل برای گلدان یا ظروف – به زنبورها غذا بدهید

آب نبات با تم زنبور عسل و تصویر گلدان سفالی.

آموزش DIY ظرف آب نبات از یک گلدان

شارلوت اندرسون @ Carolina Honeybees, LLC

دستورالعمل های گام به گام برای درست کردن ظرف یا شیشه آب نبات تراکوتا با تم زنبور عسل – کامل با درب. یک کاردستی سرگرم کننده زنبور عسل برای افراد در تمام سنین.

سفارش فوری عسل ♥