طرفداران تطبیق پذیری هانی را در داخل و خارج از…


10 دستور العمل برتر عسل Canva Image 170626 071606

کاملاً بدیهی است که ما در هیئت ملی عسل از طرفداران پر و پا قرص ماه سپتامبر هستیم – و دلیلش این نیست که گرمای تابستان در حال خنک شدن است و ما مدهای شیرین پاییزی را می پوشیم – اما با توجه به اینکه اکثر عسل در این ماه برداشت می شود، ما همه می توانند موافق باشند که سپتامبر که در اطراف این کندو به عنوان ماه ملی عسل نیز شناخته می شود، واقعاً شیرین ترین ماه سال است!

ماه ملی عسل از کجا آمد؟ خوب، NHB همیشه به اهمیت زنبورهای عسل و فواید عسل پی برده است. بنابراین، در سال 1989، NHB با وزارت کشاورزی ایالات متحده همکاری کرد تا عسل را ستایش کند و بنابراین سپتامبر به طور رسمی ماه ملی عسل در نظر گرفته شد.

اگر برای مدتی وبلاگ یا کانال های اجتماعی ما را دنبال کرده اید، مدام از ما می شنوید که عسل را به خاطر تطبیق پذیری آن در داخل و خارج از آشپزخانه ستایش می کنیم. ما انواع ایده‌های سرگرم‌کننده دستور غذا را که دوست داریم، هم از پایگاه داده خودمان و هم از آن‌هایی که به صورت آنلاین پیدا می‌کنیم، به اشتراک می‌گذاریم، اما این هفته فکر کردیم که جالب خواهد بود که تجزیه و تحلیل وب‌سایت خود را بررسی کنیم تا ببینیم چه دستورهایی طرفداران ما آنها را دوست داشته باشید و با شما به اشتراک بگذارید. این دستور العمل ها واقعاً تمام فواید طبیعی عسل، از آشپزی گرفته تا زیبایی و حتی سرفه را به نمایش می گذارند، و ما دوست داریم ببینیم که خوانندگان ما افق عسل خود را گسترش می دهند تا چیزی بیش از عسل را در نان تست صبحگاهی یا در چای عصر خود بگنجانند.

بنابراین، بدون هیچ مقدمه ای، در اینجا 10 دستور غذای محبوب سال 2016 آورده شده است:

  1. شربت سرفه عسل
  2. کوکی های جو دوسر عسلی
  3. سس همه منظوره عسل تریاکی
  4. شربت ساده عسل
  5. نان عسلی کدو تنبل
  6. درمان صورت لیمو عسل
  7. سس کارامل عسلی
  8. بال مرغ
  9. میگو لعاب دار عسلی
  10. کوکی های شکلاتی جو دوسر عسلی

ما امیدواریم که این دستور العمل های شیرین شما را تشویق کند تا از عسل به روش های جدید و هیجان انگیز استفاده کنید.

آیا یک دستور العمل عسل مورد علاقه خود را دارید؟ ما دوست داریم شما آن را با ما به اشتراک بگذارید! می‌توانید آن را در نظرات زیر بگذارید، یا آن را به کانال‌های رسانه‌های اجتماعی خود ببرید و از هشتگ #SweetOnNHM استفاده کنید تا در هدایای ماه ملی عسل ما شرکت کنید.

ماه ملی عسل مبارک!

سفارش فوری عسل ♥