طرز تهیه کیسه های مومی معطر


از رایحه های طبیعی تازه و بدون مواد شیمیایی سمی موجود در خوشبو کننده های هوای تجاری لذت ببرید. فرا گرفتن چگونه این کیسه های مومی معطر را درست کنیم با موم زنبور عسل و اسانس. آنها برای استفاده در اطراف حیوانات خانگی یا کودکان بسیار ایمن تر از شمع هستند. با استفاده از روغن های مختلف می توانید عطرهای مختلفی را انتخاب کنید.

کیسه های معطر DIY (با موم زنبور عسل و روغن های ضروری)

دلایل زیادی برای در نظر گرفتن ساخت کیسه های مومی معطر خود وجود دارد. آنها رایحه ای مطبوع به فضاهای کوچک اضافه می کنند.

اگرچه پاسخی به “بوی بد عمده” نیست، این کیسه های کوچک می توانند به تازه کردن هوای یک اتاق کهنه کمک کنند. نمونه دیگری از یکی از بسیار عالی برای استفاده از موم در خانه.

دلیل دیگر برای در نظر گرفتن ساشه ها ایمنی است. شمع ها اغلب برای خوشبو کننده های اتاق استفاده می شوند. و تنوع زیادی را ارائه می دهند.

شمع موم زنبور عسل یک حضور تمیز و گرم را نیز به اتاق اضافه کنید. با این حال، همیشه نمی خواهید شعله ای زنده داشته باشید که نیاز به نظارت دائمی دارد.

آیا کیسه های معطر سمی هستند؟

شاید شایدم نه. مشکل بسیاری از محصولات خوشبو کننده اتاق این است که شما نمی دانید چه چیزی در آنها وجود دارد.

با ایجاد خود کیسه های موم طبیعی، شما می توانید مواد موجود در دستور غذا را کنترل کنید. خانواده و دوستان شما در معرض هیچ گونه مواد شیمیایی مخفی ناخوشایندی که در بسیاری از خوشبو کننده های هوای تجاری وجود دارد، نیستند.

مواد مورد نیاز:

این دستور غذا جای زیادی برای سفارشی سازی دارد. شما می توانید از طیف گسترده ای از گیاهان و گل های خشک و همچنین ترکیبات مختلف اسانس استفاده کنید.

مواد خود را جمع آوری کنید:

 • موم زنبور عسل
 • گل ها یا گیاهان خشک شده
 • اسانس (رایحه دلخواه شما)
 • قالب

موم زنبور عسل

موم زنبور عسل احتمالاً یکی از بهترین موم ها برای ساخت ساشه است. این موم طبیعی است که توسط زنبورهای عسل تولید می شود. شما می توانید آن را به اشکال مختلف خریداری کنید: خام، بلوک، گلوله و غیره.

موم خام از یک زنبوردار محلی به خوبی کار می کند – فقط مطمئن شوید که شما موم تمیز شده است. استرس نداشته باشید انجام آن آسان است – هر گونه سرگرمی نیز!

گل های خشک / گیاهان

افزودن گل‌ها یا گیاهان خشک شده به کیسه‌های موم معطر راهی عالی برای افزایش جذابیت چشم است. اینها خیلی به عطر کمک نمی کنند. اما، آنها به طور کلی زیبایی را به پروژه اضافه می کنند.

ترکیب رنگی را که دوست دارید یا متناسب با اتاقی که می خواهید استفاده کنید انتخاب کنید. گلبرگ هایی که صاف هستند بهتر عمل می کنند – مطمئن شوید که خشک هستند.

روغن ضروری

اسانس ها ترکیبات طبیعی گل هستند. حتی اگر آنها طبیعی هستند – آنها قدرتمند هستند. با احتیاط رفتار کنید و دستورالعمل های سازنده را بخوانید. هر روغن خوب از یک شرکت معتبر برای کیسه های مومی معطر به خوبی جواب می دهد.

قالب های ساشه مومی

شما می توانید از هر نوع قالبی برای ساشه های مومی خود استفاده کنید. تا زمانی که بتواند گرما را تحمل کند و دستکاری آن آسان باشد، عملکرد خوبی دارد. قالب های سیلیکونی انعطاف پذیر خوب هستند زیرا به راحتی می توان کیسه تمام شده را بیرون آورد.

قالبی که من انتخاب کردم یک قالب مستطیلی و سیلیکونی است که می توان از آن برای ریخته گری رزین استفاده کرد. این نوع خوب کار می کند – به خصوص اگر کمی روغن یا اسپری آزاد کننده قالب در دست داشته باشید.

کیسه های موم گیاهی DIY ساخته شده با گل - مجموعه 4 تایی تصویر.

چاپ

آموزش طرز تهیه ساشه موم

#wprm-recipe-user-rating-0 .wprm-rating-star.wprm-rating-star-full svg * { fill: #343434; }#wprm-recipe-user-rating-0 .wprm-rating-star.wprm-rating-star-33 svg * {fill: url(#wprm-recipe-user-rating-0-33); }#wprm-recipe-user-rating-0 .wprm-rating-star.wprm-rating-star-50 svg * {fill: url(#wprm-recipe-user-rating-0-50); }#wprm-recipe-user-rating-0 .wprm-rating-star.wprm-rating-star-66 svg * {fill: url(#wprm-recipe-user-rating-0-66); }linearGradient#wprm-recipe-user-rating-0-33 stop { stop-color: #343434; }linearGradient#wprm-recipe-user-rating-0-50 stop { stop-color: #343434; }linearGradient#wprm-recipe-user-rating-0-66 stop { stop-color: #343434; }

از موم زنبور عسل خام، گیاهان خشک و روغن‌های ضروری برای ایجاد کیسه‌های موم معطر خانگی خود استفاده کنید.

این خوشبو کننده هوای طبیعی می تواند رایحه ای مطبوع را به هر مکان کوچکی اضافه کند. درست کردن آن ها آسان است و برای هدایای کوچک گزینه بسیار خوبی هستند.

دوره موم زنبور عسل
کلمه کلیدی موم زنبور عسل
زمان آماده سازی 5 دقایق
زمان پخت 1 ساعت
زمان کل 1 ساعت 5 دقایق
خدمات 6 ساشه های موم زنبور عسل
نویسنده شارلوت اندرسون @ Carolina Honeybees, LLC
هزینه 20 دلار

تجهیزات

 • دیگ دوبل (دیگ برای ذوب موم)

عناصر

 • 16 اونس موم زنبور عسل
 • 1 قطعه قالب سیلیکونی شکل میله
 • 1 اونس گیاهان خشک – گل انتخاب شما
 • 24 اینچ روبان یا بند برای آویز
 • 1 می توان اسپری رهاسازی قالب
 • 50 قطره می کند روغن ضروری انتخاب شما

دستورالعمل ها

 • موم زنبور عسل را در یک دیگ دوبل ذوب کنید. کار با موم زنبور عسل آسان است اما اگر خیلی داغ شود قابل اشتعال است.

  بله تو "میتوانست" از مایکروویو استفاده کنید اما دیگ دوبل بسیار ایمن تر است.

  ذوب موم خام زنبور عسل در تصویر دیگ دوبل.
 • در حالی که موم در حال ذوب شدن است، قالب های خود را با اسپری کردن قالب ها یا اسپری پخت پم آماده کنید. من ترجیح می دهم از قالب سیلیکونی که برای این منظور خریدم استفاده کنم.

  اما می توانید از هر قالب کوچکی مانند: کاترهای شیرینی پزی با پوشش پلاستیکی، کاسه های پلاستیکی کوچک، قالب های سیلیکونی در اشکال مختلف و غیره استفاده کنید.

  انتشار قالب اسپری روی قالب سیلیکونی برای تصویر ساشه های مومی.
 • زمانی که موم کاملا ذوب شد تابه را از روی حرارت بردارید. 30-50 قطره از اسانس مورد نظر خود را اضافه کنید.

  اگر می خواهید رایحه های مختلف را در یک دسته داشته باشید، می توانید موم را به 2 یا 3 فنجان مختلف تقسیم کنید.

  اگر این کار را کردید، قطرات اسانس را در هر فنجان تنظیم کنید.

  بطری اسانس و قطره چکان برای افزودن به تصویر موم زنبورهای ذوب شده.
 • موم را در قالب های آماده شده دلخواه بریزید. گیاهان خشک شده را روی سطح موم خنک کننده بپاشید. اکنون باید تا زمانی که موم سفت می شود صبور باشید.

  اگر صبر و شکیبایی فضیلت شما نیست، می توانید قالب را کمی در فریزر قرار دهید تا کارها را با عجله انجام دهید.

  موم داغ در قالب های کیسه ای با تصویر گیاهان خشک ریخته شده است.
 • پس از خنک شدن کامل و سفت شدن موم، ساشه موم خود را از قالب خارج کنید.

  اگر از نوع قالبی که من انجام می دهم استفاده کنید، a "جا رختی" در کیسه خود سوراخ کرد.

  اگر نه، از یک چاقوی کوچک برای ایجاد آن استفاده کنید. به هر کیسه یک روبان رنگارنگ یا تکه ریسمان طبیعی اضافه کنید تا به عنوان آویز استفاده شود. لذت بردن!

  خنک کننده کیسه های موم زنبور عسل در تصویر قالب.

یادداشت

* این پروژه آسان بسیار سرگرم کننده است. با این حال، شما باید اقدامات ایمنی مناسب را برای جلوگیری از سوختگی یا آتش سوزی انجام دهید.

به سختی می توان موم زنبور را از قابلمه ها و تابه ها جدا کرد. بهتر است موارد خاصی داشته باشید که مخصوص استفاده از موم هستند.

فواید کیسه های مومی

کیسه های معطر عالی هستند. آنها این فرصت را به شما می دهند تا بوی یک منطقه را بدون استفاده از شعله تازه کنید. هنگامی که از گل های خشک استفاده می شود، بصری منحصر به فردی به دکوراسیون شما می بخشد. کسی مطمئناً می پرسد “آنها چیست؟”.

اگر از محصولات طبیعی و ساخت اقلام دست ساز منحصر به فرد لذت می برید، کیسه های مومی معطر باید در لیست کارهای شما باشد.

گزینه رایگان برای کتاب کاردستی با موم زنبور عسل

نحوه استفاده

پس از خنک شدن و سفت شدن، ساشه های خود را به سادگی در هر فضایی که به کمی رنگ و عطر نیاز دارد آویزان کنید. منطقی باشید، اینها به اندازه کافی قوی نیستند که اتاق را مانند یک قوطی اسپری معطر کنند. اما آنها با مواد شیمیایی بد نیز پر نمی شوند.

عطر ساشه های شما مدتی ماندگار خواهد بود. اگر تصمیم دارید که عطر را تازه کنید – چند قطره از اسانس مورد علاقه خود را روی سطح بمالید.

یا، می توانید موم را ذوب کنید، گل ها را صاف کرده و دوباره آنها را بازسازی کنید. امکانات بی پایان هستند و استفاده از موم زنبور عسل برای پروژه های صنایع دستی بسیار آسان است.

هر زمان که یک دسته از کیسه های مومی معطر درست می کنید، چند مورد اضافی را نگه دارید. شما هرگز نمی دانید چه زمانی ممکن است برای یک موقعیت خاص به یک هدیه کوچک نیاز داشته باشید.

یکی را به یک کیف تزئینی کوچک اضافه کنید و شاید یک روبان فانتزی در آن قرار دهید و آماده هدیه هستید. یک گروه 3 نفره یک هدیه بسیار لذت بخش می دهد.

در طی مدت زمان طولانی، ساشه های شما می توانند ظاهری یخ زده پیدا کنند. انصافا خیلی دوست داشتنی است نگران نباشید این طبیعی است و اگر آن را دوست ندارید به راحتی حذف می شود. به سادگی سطح موم را با سشوار گرم کنید و به عنوان نو خوب هستند!

پروژه های مشابه واکس کوچک

اگر هنوز کمی موم زنبور عسل دارید، اینها را درست کنید تارت های معطر موم زنبور عسل و سویا. ساخت آنها آسان است و می توان از آنها در گرمکن های مختلف استفاده کرد.

اگر دوست دارید خیاطی کنید یا کسی را می شناسید که خیاطی می کند، کوچک دوخت کیک از موم زنبور عسل یک ایده ساده عالی برای هدیه هستند. آنها هدایای عالی برای: روز مادر، هدایای معلم و غیره می سازند.

با کمی موم می توانید کارهای زیادی انجام دهید. شما حتی می توانید مداد رنگی موم خود را بسازید تا خلاقیت فرزندان خود را به روشی طبیعی تحریک کنید.

کاردستی همیشه بسیار سرگرم کننده است و انجام آن بسیار آسان است. این که آیا در حال ساختن هستید پولیش مبلمان موم زنبور عسل یا مال خودت شمع موم زنبور عسل – از این هدیه شگفت انگیز زنبورها لذت ببرید.

پست نحوه درست کردن کیسه های مومی معطر اولین بار در Carolina Honeybees Charlotte Anderson پدیدار شد.

سفارش فوری عسل ♥