طرز تهیه کره قاشق چوبی


آیا از آشپزی با قاشق چوبی لذت می برید؟ آیا چیزی خیلی خاص و آرامش بخش در آن وجود ندارد؟ اما اگر می‌خواهید سال‌ها دوام داشته باشند، آن ظروف چوبی به کمی مراقبت نیاز دارند. و نباید آنها را فقط در ماشین ظرفشویی بیندازید. (این را به سختی یاد گرفتم). عمر تخته برش یا کفگیر چوبی مورد علاقه خود را با کمی آبگرم کردن به آنها افزایش دهید. فرا گرفتن چگونه درست کنیم کره قاشق چوبی با موم زنبور عسل

کره قاشقی چیست؟

قلع کره چوب موم زنبور عسل و تصویر قاشق های چوبی.

کره قاشقی یک معجون خانگی است که از ترکیب روغن و موم ایجاد می شود. اغلب نامیده می شود کره چوب زیرا می توان از آن بر روی هر ظروف چوبی استفاده کرد.

ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد. برای اطلاعات بیشتر، خط مشی افشای حریم خصوصی و وابسته من را بخوانید.

به طور معمول با استفاده از روغن معدنی ساخته می شود. اما، این دستور غذا ترکیبی از موم زنبور عسل و روغن نارگیل است. این روش ساده برای محافظت از ظروف چوبی قرن هاست که مورد استفاده قرار می گیرد. بنابراین ما می دانیم که کار می کند – چرا چیزی را که خراب نشده است تعمیر کنیم.

موم زنبور عسل یک ماده عالی برای استفاده در دستور العمل های مرطوب کننده است. ما حتی برای ساختن چنین چیزهایی استفاده می کنیم کره بدن موم زنبور عسل برای پوست ما بنابراین، منطقی است که قاشق چوبی مورد علاقه شما کمی دوست داشته باشد کره قاشق هم!

مواد لازم

این دستور ساده نیازی به مواد یا مواد فانتزی زیادی ندارد. شما به چیزی برای ذوب دستور غذا و یک شیشه برای نگهداری محصول نهایی نیاز دارید.

گاهی اوقات، من چند قطره روغن ویتامین E اضافه می کنم تا تازگی روغن های دستور غذا را افزایش دهد، اما این اختیاری است. برخی دیگر شامل چند قطره روغن ضروری هستند – مانند علف لیمو و غیره، بنابراین این یک گزینه است.

در حالی که برخی از مردم از روغن معدنی برای دستور العمل های کره قاشق استفاده می کنند، من ترجیح می دهم از استفاده از آن یا فرآورده های نفتی خودداری کنم. در عوض، روغن نارگیل درجه غذایی به راحتی در دسترس است و به عنوان شریک موم زنبور عسل مناسب است.

همچنین بدون اینکه فاسد یا فاسد شود مانند روغن زیتون یا روغن های گیاهی ماندگاری بیشتری دارد. اگر نمی خواهید از روغن نارگیل استفاده کنید، روغن دانه آفتابگردان یا روغن هسته انگور جایگزین خوبی است.

چه نوع موم زنبور عسل برای استفاده؟

هر موم زنبور عسل تمیزی برای تهیه این دستور غذا مناسب است. موم خام برای زنبوردار محلی، میله ها یا حتی گلوله های موم زنبور عسل خریداری شده از یک شرکت تجاری. نیازی به پرداخت هزینه اضافی برای موم زنبور عسل رنگ روشن نیست – نسخه های تیره تر به خوبی کار می کنند.

موم زنبور عسل در دمای اتاق جامد است. ممکن است مجبور شوید کمی آزمایش کنید تا نسبت موم زنبور عسل به روغن را برای قوام مورد نظر خود درست کنید.

فواید کره قاشق چوبی خانگی

چوب یک محصول طبیعی فوق العاده است اما با گذشت زمان خشک می شود. آیا ظروف چوبی شما کمی خشک شده یا خشک به نظر می رسند؟ در مورد ترک ها چطور؟ آنها تمیز نگه داشتن قاشق های چوبی شما را سخت تر می کنند.

به انجمن زنبورداری ما بپیوندید

رایگان “رازهای زنبورداری موفق” به همراه خبرنامه هفتگی با اطلاعاتی درباره زنبورها، زنبورداری و موارد دیگر…

استفاده منظم از کره قاشق به مرطوب شدن کمک می کند سطح. موم زنبور عسل یک پوشش محافظ و کمی ضد آب به ظروف چوبی شما اضافه می کند. این به جلوگیری از ترک خوردگی یا شکافتن کمک می کند و درخشندگی جدیدی به آن اضافه می کند.

موم زنبور عسل یک موم طبیعی است که توسط زنبورهای عسل ساخته می شود. راه های زیادی برای استفاده از آن در داخل و اطراف خانه شما وجود دارد. می تواند کفش های کوهنوردی قدیمی خود را ضد آب کنید، همچنین، از مبلمان چوبی خود محافظت کنید.

نحوه استفاده

یک بار شما قاشق موم زنبور عسل خنک و سفت شده، آماده استفاده است. با انگشتان خود کمی از شیشه بیرون بیاورید و آن را به طور کامل در ظرف چوبی خود بمالید.

روی تمام ظروف چوبی، تخته های برش، کاسه های چوبی سالاد یا هر قسمت چوبی رنگ نشده خود یک پوشش خوب بمالید. بگذارید وسایل یک شب یا چند ساعت بماند.

تصویر مالیدن قاشق کره روی ظروف چوبی.

این اجازه می دهد تا موم و روغن ها در قاشق چوب خیس بخورند و یک پیوند ایجاد کنند. صبح روز بعد، یک حوله نرم تمیز بردارید و کره اضافی قاشق را بمالید – ابزار چوبی خود را براق کنید.

قاشق های چوبی، بلوک های قصابی یا تخته های برش چوبی شما اکنون مرطوب و محافظت شده اند – آماده استفاده هستند.

هنگامی که قاشق‌های شما کدر و خشک به نظر می‌رسند، زمان آن است که این روند را تکرار کنید. یک توصیه رایج (من نمی دانم چه کسی آن را گفته است) این است:

یک بار در روز برای یک هفته، یک بار در هفته برای یک ماه، یک بار در ماه برای یک سال، یک بار در سال برای زندگی. برنامه زمانی مورد نیاز ظروف خود را انتخاب کنید.

یک شیشه کره قاشق موم زنبور عسل و یک قاشق چوبی یک هدیه عالی از تصویر جوراب ساق بلند است.

کره قاشقی یک هدیه عالی است

حالا که می دانید چگونه خودتان درست کنید کره قاشق خانگی، این اکسیر جادویی را برای خود نگه ندارید.

یک دسته بزرگتر از قاشق کره درست کنید. چه فوق العاده است ایده هدیه یا جوراب ساق بلند کوچک برای کریسمس، عروسی و غیره.

در شیشه های زیبا بریزید و یک برچسب اضافه کنید تا یک هدیه خانگی عالی بسازید. با خیال راحت استفاده کنید این برچسب های هدیه و آنها را روی استوک کارت چاپ کنید.

زیبایی از درست کردن کره قاشق به عنوان یک هدیه این است که می توان از آن در بسیاری از راه های دیگر نیز استفاده کرد. به هر سطح چوبی درخشندگی می بخشد.

اگر در طول فصل تعطیلات هدیه می دهید، مقداری درست کنید برگ های آغشته به موم زنبور عسل برای اضافه کردن به عنوان یک برچسب هدیه استفاده کنید.

اگر عاشق تولید محصولات طبیعی هستید، حتما این ایده های هدیه را بررسی کنید: موم طبیعی ذوب می شود، مومیایی موم برای پاهای شما یا زیبا کیسه های موم گیاهی. لذت بردن با کمی موم زنبور عسل آسان است.

قاشق های چوبی و قلع موم زنبور عسل تصویر کره چوب.

طرز تهیه کره موم با قاشق

شارلوت اندرسون @ Carolina Honeybees, LLC

دستورالعمل گام به گام ساخت کره قاشق خانگی برای قاشق های چوبی، تخته برش و موارد دیگر.

  • 4 قاشق غذاخوری موم زنبور عسل (2 اونس وزن خالص)
  • 8 اونس روغن نارگیل (اونس مایع) (7.69 اونس وزن خالص)
  • 3` قطره می کند روغن ویتامین E (چند قطره یا 2 کپسول)
  • 1 قطعه ظرف کوچک دهان گشاد
سفارش فوری عسل ♥