طرز تهیه صابون شیر و عسل بز {بدون لیمو}


ساختن صابون خودتان یک پروژه سرگرم کننده است که بسیاری از صنعتگران از آن لذت می برند. با این حال، دستور العمل های بیشتری نیاز به استفاده از لیمو دارند. اما، شما می توانید خودتان را بسازید صابون شیر بز و عسل در خانه بدون استفاده از لیمو. این صابون خانگی شیر و عسل بز مورد علاقه خانواده است. اولین پروژه ساخت صابون عالی است.

تصویر سه گانه صابون شیر بز و عسل به شکل زنبور هگز.

صابون DIY شیر بز و عسل بدون لیمو

این صابون های طبیعی بسیار زیبا به نظر می رسند و می توانید تعداد زیادی از آنها را در یک بعد از ظهر درست کنید. این یک مزیت نسبت به صابون سنتی لیز است که نیاز به زمان پخت دارد.

ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد. برای اطلاعات بیشتر، خط مشی افشای حریم خصوصی و وابسته را بخوانید.

راه های بسیار زیادی برای ساخت صابون های دست ساز زیبا وجود دارد. برخی از دستور العمل ها می توانند درگیر شوند.

و چند نفر ممکن است این ایده آب کردن و ریختن صابون را “پو پو” کنند. به آنها اجازه نده. ذوب پایه صابون در مایکروویو واقعاً آسان است و باعث ایجاد آشفتگی بزرگ نمی شود.

پایه صابون ذوب شده در تصویر فنجان مایکروویو.

هر نوع فرآیند ساخت صابون جالب است. و این صابون شیر بز و عسل DIY آسان محل خوبی برای شروع است.

بعداً می‌توانید صابون‌سازی با فرآیند سرد یا گرم را آزمایش کنید. این روش‌ها صابون‌های زیبایی تولید می‌کنند، اما می‌توانند باعث آشفتگی هم شوند.

موفقیت در دستور العمل های صابون ذوب و ریختن تقریبا تضمین شده است. بنابراین به همین دلیل است که آنها گزینه خوبی برای مبتدیان هستند. ترویج پوست سالم و تمیز یکی از موارد برتر است راه های استفاده از عسل.

چرا عسل را به صابون اضافه کنیم؟

همه ما با عسل آشنا هستیم. عسل توسط زنبورهای عسل درست می شود و ما عاشق خوردن آن هستیم. همچنین در بسیاری از انواع آشپزی و پخت و پز استفاده می شود.

علاوه بر این که یک محصول غذایی شیرین و مغذی است، راه های زیادی برای استفاده از عسل وجود دارد. قرن ها است که در مراقبت از زخم استفاده می شود و عسل برای پوست مفید است.

پس چرا نمی خواهید کمی عسل به دستور صابون خود اضافه کنید. عسل خام فوق العاده مرطوب کننده است. همچنین سرشار از آنتی اکسیدان است و خاصیت ضد باکتریایی دارد.

همه این ویژگی ها برای سلامت پوست مهم هستند. این باعث می شود که افزودن عسل به دستور صابون شیر بز یک تمرین عالی باشد.

اما، این کار باید در حد اعتدال انجام شود – زیاده روی نکنید یا در نهایت با پاکت های عسلی در نوار صابون خود مواجه می شوید – جالب نیست.

برای تهیه این دستور ساده صابون شیر و عسل به چیزهای زیادی نیاز ندارید. و، می توانید چیزهایی را که ممکن است از قبل در دسترس داشته باشید، جایگزین کنید.

سبد زنبور عسل با قطعات صابون DIY شیر بز و عسل

آموزش صابون شیر بز بدون لیمو

شارلوت اندرسون @ Carolina Honeybees, LLC

نحوه استفاده از پایه صابون شیر بز برای تهیه صابون خانگی بدون استفاده از لیمو.

 • پیمانه اندازه گیری 4 فنجان

 • کارد آشپزخانه

 • چوب همزن چوبی

 • مکعب های پایه صابون خود را با یک چاقوی آشپزخانه برش دهید. و آنها را در پیمانه بزرگ یا ظرف ذوب خود (قابل استفاده در مایکروویو) قرار دهید. تعداد مکعب های مورد نیاز به اندازه قالب شما بستگی دارد. نگران نباشید در صورت نیاز می توانید بیشتر ذوب شوید.قالب من با 6 حفره به حدود 1 پوند پایه صابون نیاز داشت. قالب شما ممکن است بیشتر یا کمتر نیاز داشته باشد.
 • ذوب پایه صابون. در مایکروویو قرار دهید و به مدت 30 ثانیه ذوب کنید. خوب هم بزنید و تکرار کنید تا تمام مخلوط آب شود.
 • عسل را اضافه کنید: 3 قاشق غذاخوری عسل خام را در مخلوط صابون هم بزنید (اگر مقدار کمی صابون درست کنید کمتر). در صورت تمایل، این زمان برای اضافه کردن یک عطر نیز خواهد بود.
 • بگذارید صابون بماند و خنک شود. وقتی کاملا خنک شد سفت می شود. اگر هوا مرطوب باشد ممکن است چند ساعت طول بکشد.هنگامی که میله ها جامد شدند، آنها را به آرامی از قالب سیلیکونی خارج کنید. هر گونه رطوبت اضافی را پاک کنید و میله ها را در یک کیسه در بسته نگهداری کنید. این آسان نبود؟
 • برای جلوگیری از وجود حباب های هوا روی سطح صابون – می توانید آن را به آرامی با ایزوفیل الکل درست پس از ریختن در قالب مه کنید.
 • عسل خود را با دقت اندازه گیری کنید – زیاد به آن اضافه نکنید وگرنه در صابون عسل خواهید داشت…. چیز بدی نیست.. اما کمی چسبنده!
 • زمان لازم برای سفت شدن صابون شما به رطوبت و دما بستگی دارد. دستورالعمل روی بسته حداقل یک ساعت گفته شده است.
 • اینجا در SC مرطوب – حتی 2 ساعت کافی نبود و من نگران بودم. اما قالب را یک ساعت در یخچال گذاشتم و همه چیز خوب شد.

نگهداری صابون خانگی

پس از خارج کردن میله ها از قالب، آنها را در ظرف دربسته نگهداری کنید. این برای جلوگیری از جذب رطوبت گلیسیرین موجود در صابون است.

اگر کمی خیس شدند – قبل از مهر و موم کردن، به آرامی با دستمال کاغذی پاک کنید.

ذخیره سازی طولانی مدت صابون عسل در تصویر کیسه مهر و موم شده.

می توانید داخل را مهر و موم کنید باندهای بسته بندی کوچک، در پلاستیک شفاف بپیچید یا به سادگی آنها را در یک کیسه پلاستیکی ببندید.

صابون شما ماه ها اگر نه یک سال دوام می آورد. اما برنامه ریزی کنید تا قبل از آن زمان از آن استفاده کنید.

استفاده از عسل در صابون سازی و موارد دیگر:

از این پروژه با خانواده، بچه ها، دوستان لذت ببرید، این مقدمه عالی برای ساخت صابون با عسل است – و فراموش نکنید که ایده های پروژه عسل دیگر را امتحان کنید.

یک ایده عالی برای کابینت مراقبت از پوست طبیعی شما – برخی از آنها را امتحان کنید مرهم سوختگی عسل و این دستور غذا را برای نوازش پوست شما اسکراب بدن با نمک دریایی و عسل صورتی بمب است

سفارش فوری عسل ♥