طرز تهیه آتش‌نشانی خانگی {با موم زنبور عسل}


ساختن خودت استارتر موم زنبور عسل انجام آن بسیار آسان و سازگار با محیط زیست نیز هست! ما دوست داریم در عصرهای خنک پاییز دور آتش بنشینیم. اما گاهی اوقات آسان نیست که چوب خود را بسوزانیم. خوشبختانه، ما مقدار زیادی موم زنبور عسل باقی مانده از برداشت عسل داریم. ساختن خودت استارتر موم زنبور عسل انجام آن ساده و سازگار با محیط زیست نیز هست!

کارتن آتش کن موم زنبور عسل خانگی با تصویر فتیله و دارچین.

DIY Beeswax Fire Starterس

یکی از نکات مهم در مورد پروژه ای مانند این، تطبیق پذیری آن است. شروع کننده آتش موم زنبور عسل یک آیتم کاربردی هستند که می توانند زندگی را برای شما آسان تر کنند.

ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد. برای اطلاعات بیشتر، خط مشی افشای حریم خصوصی و وابسته را بخوانید.

اگر کار منظمی با آنها انجام دهید، می توانند به چیزی تبدیل شوند که با دیگران نیز به اشتراک بگذارید. هرکسی که عاشق محصولات طبیعی است، از استفاده از این استارترهای موم طبیعی لذت خواهد برد.

اینها بسیار بهتر از استارترهای تجاری پر از مواد شیمیایی بد هستند. وقتی استارتر خود را درست می کنید، می توانید از آنچه در آنها وجود دارد مطمئن باشید.

کسانی از شما که در منطقه ای زندگی می کنید که مخروط های کاج طبیعی تولید می کند، می توانید مخروط های خشک را از جنگل جمع آوری کنید. مخروط های کاج کوچک برای این پروژه بهترین هستند – مخروط های کوچک بسیار کوچک هستند.

اگر در منطقه خود مخروط طبیعی ندارید یا آب و هوای مرطوب جمع آوری آنها را غیرممکن می کند، می توانید مخروط های کاج را آماده استفاده بخرید.

استفاده از مخروط‌های کاج کوچک ممکن است باعث شود که آتش‌زا آتش شما را روشن نکند. مخروط های بزرگ باعث می شود درب کارتن نتواند بسته شود. بنابراین، سایز متوسط ​​بهترین هستند.

کاج، موم زنبور عسل، براده‌ها و سایر مواد مورد نیاز برای ساختن تصویر شروع کننده آتش موم زنبور عسل.

شروع کننده آتش خوب با استفاده از مواد طبیعی

استارترهای موم زنبور عسل یک گزینه تمیز برای استفاده در چاله آتش سوزی چوب در فضای باز هستند. آنها مانند برخی از انواع شتاب دهنده ها شعله نمی گیرند و شروع به کار چوب را آسان تر می کنند. مراقب باشید که از سوختگی جلوگیری کنید – ما با مردم واقعی آتش بازی می کنیم!

البته دیگر لازم نیست از موم زنبور عسل استفاده کنید. موم پارافین یکی دیگر از مواد محبوب در محصولات این نوع است. با این حال، پارافین یک محصول جانبی صنعت نفت است و نه به عنوان سوخت پاک.

آیا این مهم است؟ شاید نه، اما شما احتمالاً هنگام شروع آتش روی آتش شناور خواهید بود و من ترجیح می دهم تمیزترین استارت سوزان ممکن است.

این استارترهای خانگی موم زنبور عسل بسیار آسان ساخته می شوند و همچنین سازگار با محیط زیست هستند. یک راه عالی دیگر برای استفاده از موم زنبور عسل. یک پروژه طبیعی سریع که راه اندازی آتش کمپ بعدی شما را بسیار آسان تر می کند.

آنها همچنین برای هر مناسبتی هدایای کوچک عالی می سازند. یا دور کارتن را روبان بزنید و کل آن را به یک کمپر خوش شانس بدهید.

چوب کوتاه دارچین که در کارتن تخم مرغ چسبانده شده است تا تصویر آتش نشانی ایجاد شود.

افزودن رایحه به وکس فایر استارتر

در این آموزش، من چوب دارچین را هم برای ظاهر و هم برای اضافه کردن کمی عطر به پروژه اضافه می کنم. این باعث می‌شود که استارترها بوی خوبی داشته باشند و هنگام روشن کردن آتش از عطر آن لذت ببرید.

گزینه های زیادی برای بررسی وجود دارد. ادویه جات ترشی جات، یا گل های خشک، تکه های رزماری – حتی کمی از اسانس های مورد علاقه شما را می توان اضافه کرد.

این گزینه‌ها زمانی اهمیت بیشتری پیدا می‌کنند که به جای استفاده صرفاً عملی، شروع کننده‌های آتش موم زنبور عسل را برای هدیه ایجاد می‌کنید.

آموزش وکس فایر استارتر

شارلوت اندرسون @ Carolina Honeybees, LLC

کارتن های تخم مرغ مقوایی استفاده شده را با مخروط های کاج خشک و موم زنبور عسل بازیافت کنید تا شروع کننده های آتش طبیعی بسازید. یک شروع کننده آتش مومی عالی برای شومینه یا گودال آتش.

بیشتر نکاتی برای ساخت استارترهای آتش نشانی

همیشه هنگام برخورد با هر ماده قابل اشتعال – حتی موم زنبور عسل، اقدامات ایمنی مناسب را برای جلوگیری از سوختگی یا آتش سوزی انجام دهید.

جدا کردن موم زنبور عسل از قابلمه ها و تابه ها دشوار است. بهتر است موارد خاصی داشته باشید که مخصوص استفاده از موم هستند.

مطمئن شوید که مخروط های کاج شما خیلی بزرگ نیستند و به خوبی داخل کارتن می نشینند – و اگر می خواهید از کل چیز هدیه بگیرید، می توانید کارتن را ببندید.

یکی از شگفت انگیزترین جنبه های این نوع کاردستی موم زنبور، سازگاری آن است. کارتن تخم مرغ ندارید؟ می توانید از قالب های مافین با آستر کیک به عنوان جای خود استفاده کنید. اما توجه داشته باشید که برداشتن موم از ماهیتابه ممکن است کاری طاقت فرسا باشد.

کاردستی با موم زنبور عسل

صنایع دستی مختلف موم زنبور عسل بسیار زیاد است که احتمالاً هرگز همه آنها را نخواهید ساخت. این بدان معنا نیست که ما نباید تلاش کنیم، درست است؟ علاوه بر این، تعداد زیادی وجود دارد انواع هدایای موم زنبور عسل می توانید بسازید.

از پروژه های بهداشتی و زیبایی مانند مرهم پا موم زنبور عسل یا همیشه محبوب بالم لب خانگی، چیزهای زیادی وجود دارد که می توانید از درست کردن آنها در خانه لذت ببرید.

یاد بگیرید که چگونه اولین غذای خانگی را با موم زنبور عسل درست کنید. آنها در آتش سوزی حیاط خلوت بعدی، سفر کمپینگ یا نشستن در اطراف شومینه مفید خواهند بود.

این موم طبیعی چیزهای زیادی برای ارائه دارد، هر آنچه را که می توانید در مورد آن بیاموزید موم زنبور عسل می تواند برای شما مفید باشد.

سفارش فوری عسل ♥