طرز تهیه آب نبات لاک پشت {با عسل}


فرا گرفتن طرز تهیه آب نبات لاک پشت های کاراملی شکلاتی با عسل درست در آشپزخانه خودتان آب نبات لاک پشت یکی از محبوب ترین اسنک های شکلاتی است. اگرچه مواد تشکیل دهنده آن هیچ ارتباطی با لاک پشت های زنده ندارند، به نظر می رسد که مردم این نام عجیب و غریب را به خاطر دارند. شکلات، کارامل، گردو – چه چیزی را دوست ندارید؟ و لازم نیست برای این غذای خاص به فروشگاه شیرینی فروشی مراجعه کنید.

تصویر لاک پشت های کاراملی عسلی شکلاتی خانگی روی تابه.

آب نبات لاک پشت چیست؟

آب نبات های لاک پشت ترکیبی از گردو و کارامل هستند که در شکلات آغشته می شوند. چرا به آنها لاک پشت می گویند؟ خب، این یک داستان خنده دار است.

ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد. برای اطلاعات بیشتر، خط مشی افشای حریم خصوصی و وابسته را بخوانید.

یک اظهارنظر تصادفی توسط یک کارگر در یک مغازه شیرینی فروشی حاکی از این بود که آب نبات غوطه ور شبیه یک لاک پشت است – بقیه تاریخ است. امروزه می توانید آب نبات لاک پشت را در هر شکل و اندازه ای خریداری کنید.

عناصر:

 • نیمه گردو
 • شکر قهوهای
 • عسل
 • کره
 • شیر تغلیظ شده شیرین
 • نمک
 • طعم دهنده وانیل
 • شکلات چیپسی
 • روغن سبزیجات

نیمه گردو: تا زمانی که می توانید نصف اسپند آماده را بخرید. بله، ممکن است چند آجیل شکسته در کیسه داشته باشید، اما شکستن آجیل‌ها در خانه می‌تواند منجر به تعداد کمتری قطعات کامل شود.

عسل: هر نوع عسل خام عالی است. برای تنوع خاص پول اضافی خرج نکنید. عسل معمولی گل وحشی خوب است.

چیپس شکلاتی: هنگام انتخاب چیپس شکلات برای پخت، انواع شکلات تیره یا شیری هر دو به خوبی کار می کنند. من اغلب تیره را برای لاک پشت ها ترجیح می دهم – اما انواع شکلات های شیری را هم رد نمی کنم.

پخت مربع نیز به خوبی کار می کند، اما به نظر من مدیریت چیپس های بسته بندی شده آسان تر است. از هر پوشش شکلاتی که در دست دارید استفاده کنید.

به انجمن زنبورداری ما بپیوندید

رایگان “رازهای زنبورداری موفق” به همراه خبرنامه هفتگی با اطلاعات در مورد زنبورها، زنبورداری و موارد دیگر…

لاک پشت های خانگی با کارامل عسل

ابتدا قالب ها یا ورقه های شیرینی را با کاغذ روغنی بپوشانید. این کار پاکسازی را آسان می کند و به محافظت از شکل لاک پشت تمام شده شما کمک می کند. 6 نیمه اسپند را بچینید تا شکل لاک پشت روی کاغذ ایجاد شود.

دو نیمه بدن هستند و 4 نیمه دیگر به 2 پا در هر طرف تبدیل می شوند. بین تک تک لاک پشت ها فاصله بگذارید.

گردوهایی که به شکل لاک پشت روی تصویر تابه ورق چیده شده اند.

در یک تابه متوسط، کره، شکر قهوه ای، عسل، وانیل و کمی نمک را با هم مخلوط کنید. به آرامی حرارت دهید تا بجوشد و سپس بجوشانید.

شیر تغلیظ شده را هم بزنید و خوب مخلوط کنید. می خواهیم این مخلوط را تا مرحله آب نبات توپی نرم گرم کنیم. این دمای 235 درجه فارنهایت تا 245 درجه فارنهایت در دماسنج آب نباتی است.

کارامل عسلی در مرحله توپ نرم در تصویر گلدان.

پس از رسیدن به دمای مناسب، آن را از روی حرارت بردارید. به سرعت کارامل عسل را روی نیمه های چیده شده اسپند بریزید. مطمئن شوید که روی هر قطعه مقداری کارامل بیاورید – این به قفل شدن آنها در کنار هم کمک می کند. کنار بنشینید تا خنک شود.

در حالی که کارامل در حال خنک شدن است، شکلات و روغن نباتی خود را در یک ظرف مناسب برای مایکروویو آب کنید. روی هر لاک پشت یک روکش شکلات بریزید. در حدود یک ساعت یا بیشتر، لاک پشت شما آماده برای لذت بردن خواهد بود.

تصویر لاک پشت های کاراملی با قاشق شکلاتی.

این یک دستور العمل عالی برای کسانی است که از غذاهای خانگی لذت می برند اما وقت زیادی ندارند. تنها با استفاده از چند ماده و زمان پخت بسیار کم، حتی بی تجربه ترین آبنبات سازها نیز می توانند موفق باشند.

تصویر لاک پشت های کاراملی عسلی شکلاتی خانگی روی تابه.

طرز تهیه لاک پشت های شکلاتی کارامل عسلی

شارلوت اندرسون @ Carolina Honeybees, LLC

با این دستور العمل برای لاک پشت های شکلاتی کاراملی عسلی یک لذت خوش طعم ایجاد کنید.

وقتی از عسل به جای شکر معمولی استفاده می شود، شاهکاری از طعم ها با هم ترکیب می شوند. عسل یک ماده مفید در بسیاری از انواع شیرینی سازی است. این شکر طبیعی به خوبی با اسپند و شکلات جفت می شود.

یک افزودنی عالی برای هر میز تعطیلات یا مراسم خاص.

زمان آماده سازی 15 دقیقه

زمان پخت 20 دقیقه

زمان اضافی 1 ساعت

زمان کل 1 ساعت 35 دقیقه

دوره خوراک مختصر

غذا آمریکایی

خدمات 28

کالری 226 کیلو کالری

 • 3 فنجان ها نیمه گردو
 • 1 فنجان شکر قهوهای
 • 1/2 فنجان عسل
 • 1/2 فنجان کره
 • 7 اونس شیر تغلیظ شده شیرین
 • خرج کردن نمک
 • 1/2 قاشق چایخوری طعم دهنده وانیل
 • 1 1/2 فنجان شکلات چیپسی
 • 1/2 قاشق چایخوری روغن سبزیجات

از تاریک شدن صفحه نمایش خود جلوگیری کنید

 • ورقه های شیرینی را با کاغذ روغنی بچینید و نصف گردو را روی کاغذ بچینید. از 6 نیمه برای هر لاک پشت استفاده کنید.

 • در یک قابلمه، کره، شکر قهوه ای، عسل، وانیل و کمی نمک را به آرامی حرارت دهید تا گرم و ترکیب شوند. سپس شیر تغلیظ شده و کمی نمک را اضافه کنید – خوب مخلوط کنید.
 • مخلوط را با استفاده از یک دماسنج آب نباتی تا دمای حدود 235 فارنهایت – 245 درجه فارنهایت – یا تا زمانی که به مرحله نرم توپی برسد، گرم کنید. مدام هم بزنید.می توانید با ریختن یک قطره در یک لیوان آب خنک این موضوع را بررسی کنید. اگر مخلوط در یک توپ قابل انعطاف به هم چسبید – آماده است. مراقب باشید زیاد پخته نشود زیرا ممکن است سریع اتفاق بیفتد.
 • پس از آماده شدن کارامل، به سرعت مقداری قاشق روی هر لاک پشت اسپند بریزید – مطمئن شوید که هر تکه اسپند با کارامل وصل شده باشد. در حین آماده کردن شکلات، کناری بنشینید تا خنک شود.
 • چیپس های شکلات و روغن نباتی را در یک دیگ دوبل یا در مایکروویو با مدت زمان کوتاهی ذوب کنید. بعد از اینکه کاملا ذوب شد، روی هر یک از لاک پشت ها با قاشق یک روکش شکلات بریزید.
 • لاک پشت های کاراملی عسلی را روی ورقه کوکی بگذارید تا کاملا خنک شوند. بسته به دمای اتاق شاید یک ساعت یا بیشتر.

*در هنگام تهیه محصولات آب نبات دقت ویژه ای داشته باشید زیرا دمای بالا می تواند منجر به سوختگی شود. قاشق را با کارامل داغ مزه نکنید – به شما هشدار داده شده است. 🙂 *ساخت لاک پشت های عسلی وقتی بیرون خیلی مرطوب نباشد برای من بهتر عمل می کند. *شما می توانید از هر نوع عسلی استفاده کنید، اما با وجود اینکه در حال آشپزی هستیم – من همیشه دوست دارم از عسل خام برای دستور پخت غذا استفاده کنم.

خدمت رسانی: 1gکالری: 226کیلو کالریکربوهیدرات ها: 24gپروتئین: 2gچربی: 15gچربی های اشباع شده: 5gچربی های چند غیر اشباع: 9gکلسترول: 12میلی گرمسدیم: 46میلی گرمفیبر: 2gقند: 22g

کلمه کلیدی لاک پشت های شکلاتی، طرز تهیه لاک پشت های شکلاتی کارامل عسلی، آب نبات لاک پشت کارامل عسلی، آب نبات لاک پشت

آب نبات لاک پشت های عسلی خود را ذخیره کنید

هنگامی که آب نبات های شما کاملا خنک شدند، آنها را در یک ظرف در بسته نگهداری کنید. آنها را می توان برای چند روز روی پیشخوان گذاشت اما من ترجیح می دهم آنها را در یخچال نگه دارم.

اجازه دهید به شما هشدار بدهم – اینها به طرز نگران کننده ای خوب هستند. احتمال کهنه شدن آنها بسیار کم است. شما حتی می توانید آنها را منجمد بخورید – لطفاً نپرسید من از کجا این را می دانم.

ایده هدیه عالی نیز!

آب نبات های خانگی هدایایی عالی برای افراد خاص هستند. مطمئناً می‌توانید چیزی بخرید، اما تلاش برای خرید محصولات خانگی هنوز هم توسط بسیاری از مردم قدردانی می‌شود. این لاک پشت های عسلی به اندازه ای ثروتمند هستند که حتی تعداد کمی از آنها یک هدیه کوچک شیرین می سازند.

عکس لاک پشت های کاراملی عسلی شکلاتی در قالب هدیه

ظرف کادویی با روبان یا حلبی تزئینی برای نگه داشتن لاک پشت ها خوب عمل می کند. اگر در یک محیط مرطوب زندگی می کنید، قرار دادن کمی کاغذ مومی بین آنها به جلوگیری از چسبندگی کمک می کند.

این تنها یکی از بسیاری است دستور العمل های آسان عسل شما می توانید خانه بسازید و آنها به کار آماده سازی زیادی نیاز ندارند. سیب کارامل عسلی همچنین یک رفتار ویژه هستند.

برای ایجاد یک سبد یا بشقاب هدیه برای مهمانی می توانید آنها را با آنها ترکیب کنید لقمه جو دو سر عسل کره بادام زمینی یا حتی بادام بو داده عسل با نمک دریا.

سفارش فوری عسل ♥