صنایع دستی زنبور عسل: {هر کسی می تواند انجام دهد}


شاید نتوانید در حیاط خلوت خود کندو داشته باشید – اما همچنان می توانید از زنبورها لذت ببرید. اینها شایان ستایش صنایع دستی زنبور عسل مطمئناً هر عاشق گرده افشان را خوشحال می کند. ایجاد منحصر به فرد پروژه های صنایع دستی زنبور عسل با ارزش یک راه عالی برای به دست آوردن صدای خود و ادای احترام به دوستان بالدار ما است! دوست داری امروز چی درست کنی؟

پروژه های مختلف کاردستی با تم زنبور عسل در تصویر زرد و سیاه.

صنایع دستی زنبور عسل برای همه

ایجاد پروژه های هنری و صنایع دستی جالب با حضور زنبورها فقط برای کودکان نیست. بزرگترها هم دوست دارند تفریح ​​کنند. پروژه های زنبور عسل به شما امکان می دهد خلاقیت درونی خود را بیان کنید. هنرمند با استعدادی نیستی؟ اشکالی ندارد، این برای تفریح ​​است.

ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد. برای اطلاعات بیشتر، خط مشی افشای حریم خصوصی و وابسته را بخوانید.

DIY صنایع دستی زنبور عسل برای بزرگسالان

در اینجا برخی از صنایع دستی زنبور عسل برای بزرگسالان که می تواند توسط کودکان بزرگتر نیز تکمیل شود. هر فرد متفاوت است و توانایی کنترل موتور خوب یا صبر برای نشستن تا پایان پروژه متفاوت است.

همیشه ایمنی را در نظر داشته باشید. هر پروژه ای که نیاز به استفاده از گرما یا ذوب موم دارد باید با نهایت دقت انجام شود تا از سوختگی جلوگیری شود. همچنین مراقب اجسام نوک تیز باشید و هرگز جوان ها را بدون مراقبت رها نکنید.

قطب هنر باغ – سبک زنبور عسل

این پروژه صنایع دستی زنبور عسل بزرگسالان کمی زمان و تلاش می گیرد اما نتیجه نهایی فوق العاده است. استفاده از یک میله چوبی ساده – تخیل شما محدود است.

در هر تمی که می‌خواهید تزئین کنید، اما می‌دانید که من به آن طرح‌های زنبور عسل علاقه ندارم! چگونه یک را تزئین می کنید قطب هنری باغ زنبور عسل برای حیاط شما

میله هنری باغ زنبور عسل با تم زنبور عسل تزئین شده برای تصویر حیاط.

یک گلدان سفالی زنبور عسل درست کنید

صنایع دستی گلدان سفالی بسیار محبوب است. این پروژه شایان ستایش از گلدان های سفالی معمولی برای ایجاد یک زنبور عسل عجیب و غریب برای باغ یا حیاط شما استفاده می کند. این کاملاً غیرعادی است و ممکن است شما تنها کسی باشید که یکی را دارید.

به انجمن زنبورداری ما بپیوندید

رایگان “رازهای زنبورداری موفق” به همراه خبرنامه هفتگی با اطلاعات در مورد زنبورها، زنبورداری و موارد دیگر…

از آنجایی که ما از گلدان های شکستنی استفاده می کنیم، این پروژه برای بزرگسالان یا کودکان بزرگتر بهترین است. خوش بگذره – ساختن زنبور عسل گلدانی. او یک مکمل زیبا برای هر کسی خواهد بود فضای باغ گرده افشان.

گلدان های سفالی برای ساختن تصویر شخص زنبور عسل استفاده می شود.

DIY Bee Skep Craft

این مینیاتور زیبا را اضافه کنید اسکپ سنتی به دکوراسیون منزل شما مطمئناً هیچ زنبور واقعی وارد نمی‌شود اما این پروژه ساده سر و صدایی به فضای زندگی شما می‌آورد. درست کردن آنها بسیار آسان است و همچنین ارزان هستند! برخی را ایجاد کنید DIY Bee Skeps برای کندو شما

گنوم آسان DIY (زنبور عسل)

اگر دیوانه گنوم ها هستید یا کسی را می شناسید که … چرا یک گنوم DIY منحصر به فرد با تم زنبور عسل ایجاد نکنید. آنها واقعاً زیبا هستند و می توان آنها را به روش های مختلف تزئین کرد. چه نوعی Bee Gnome آیا شما ایجاد می کنید؟

کاردستی دست ساز زنبور عسل و گنوم زنبور عسل نشسته روی تصویر سیاهه.

پروژه های ویژه شمع موم زنبور عسل

من عاشق ساخت شمع موم زنبور عسل – نه؟ همچنین یافتن ایده های دیوانه کننده برای قالب ها بسیار سرگرم کننده است – شما هرگز نمی دانید که نتایج نهایی ممکن است چه باشد.

پروژه های شمع با تم زنبور عسل نباید خسته کننده باشند. می توانند کارهای خلاقانه ای باشند و تزیینات فصلی زیبایی بسازند. ایده آل برای هر عاشق زنبور عسل.

از پوسته های خالی تخم مرغ برای ساختن شمع های بی نظیری که واقعا می سوزند استفاده کنید. برای عید پاک در هر زمانی که نیاز به درخشش گرم دارید. سعی کن خودت درست کنی شمع موم تخم مرغی شکل.

کاردستی شمع موم زنبور عسل با ورق، پوسته تخم مرغ و تصویر قالب.

صنایع دستی با مضمون زنبورهای دوستانه برای کودکان

ساده پروژه های هنری زنبور عسل می تواند برای کمک به بچه ها در یادگیری این حشرات مهم استفاده شود. همچنین، این یک راه عالی برای صرف اوقات فراغت خلاقانه با هم است.

هنگام برنامه ریزی پروژه، سن و مهارت دستی کودک را در نظر داشته باشید. اینها همچنین هدایای عالی برای والدین، پدربزرگ و مادربزرگ، معلمان یا تعطیلات خاص هستند.

ایستگاه آبیاری زنبور عسل

راه های زیادی وجود دارد که می توانید به گرده افشان های تشنه کمک کنید – حتی اگر فضای کمی داشته باشید. یک ایده زیبا این است که ایستگاه آبیاری زنبور عسل خانگی با گلدان و نعلبکی ساخته شده است. این زنبورآب وقتی با سیلر اکریلیک پوشانده شود چندین فصل دوام می آورد.

ایستگاه آبیاری زنبور عسل ساخته شده از تصویر گلدان سفالی.

قلع قوطی کاردستی زنبور عسل

یک راه عالی برای بازیافت قوطی خالی، ایجاد این پروژه زنبور قوطی حلبی است. من از قوطی لوبیا سبز قدیمی استفاده کردم اما هر اندازه ای که باشد کار می کند.

این ایده بامزه با موضوع زنبور عسل، زنبوری بادوام برای باغ شما فراهم می کند و خانه ای برای زنبورهای منفرد مانند زنبورهای سنگ تراشی فراهم می کند. زنبورهای عسل به داخل شما حرکت نمی کنند قلع زنبور عسل اما سایر حشرات از آن لذت خواهند برد.

قلع بازیافتی می تواند تصویر زنبور عسل را به وجود آورد.

زنبورهای عسل توپ گلف

آیا دوست دارید چند زنبور در باغ خود داشته باشید که احتمال نیش زدن آنها صفر باشد؟ این پروژه ساخت زنبورهای زیبا از توپ های گلف قدیمی برای ایجاد زنبورها استفاده می کند. البته، من آنها را به عنوان زنبورهای عسل تصور می کنم، اما آنها می توانند هر نوع زنبوری باشند.

یک پروژه عالی برای پیر یا جوان و برای استفاده در خارج نیز بادوام هستند. امسال از تعدادی زنبور توپ گلف در باغ خود استفاده کنید: با زنبورهای توپ گلف وزوز ایجاد کنید.

زنبورهای ساخته شده از توپ گلف قدیمی در تصویر باغ.

زنبورهای سنگی نقاشی شده

نقاشی روی صخره یک کاردستی سرگرم کننده است زیرا هر کسی می تواند آن را انجام دهد و فعالیتی کم هزینه است. البته من به تعدادی شبیه زنبور عسل یا شاید زنبور عسل نیاز داشتم! برای اینکه آنها را در بیرون بادوام کنم، فقط روی بال ها و راه راه ها نقاشی کردم.

از آنها برای تزئین باغ زنبور عسل خود استفاده کنید یا به عنوان هدیه برای روز مادر، روز پدر، هدایای کریسمس و موارد دیگر! مقرون به صرفه، آسان و سرگرم کننده – اکنون این یک پروژه عالی برای امتحان است. زنبورهای صخره ای رنگ آمیزی شده آسان DIY.

صخره های صاف مانند تصویر زنبورها نقاشی شده اند.

ظرف آبدار زنبور عسل کوچک

این پروژه آسان است – حتی کوچکترین کودک نیز می تواند با کمی نظارت از آن لذت ببرد. زنبورها، پروانه ها و سایر حشرات در یک روز گرم از یک جرعه آب خنک لذت می برند. این آبخوری کوچک آن را فراهم می کند و یک هدیه دست ساز خوب برای مادران، باغبان ها یا هر عاشق زنبور عسل می سازد. یک آبخوری زنبورهای ظرف سفالی بسازید.

تصویر ظرف سفالی با سنگ برای زنبور آبیاری.

ایده های صنایع دستی بیشتر با استفاده از محصولات کندوی زنبور عسل

زنبورها ارزش زیادی برای روش زندگی ما قائل هستند. زنبورهای عسل و گرده افشان های بومی گرده افشانی مهمی را برای محصولات غذایی برای مردم و حیوانات نیز فراهم می کنند!

کلنی زنبور عسل همچنین عسل و موم زنبور عسل خوشمزه ای را ارائه می دهد که می تواند برای بسیاری از دستور العمل ها و پروژه های DIY استفاده شود.

هر کسی که زنبوردار یا عاشق زنبور عسل باشد، از دریافت یکی از این خلاقیت های خاص خوشحال می شود. با این کاردستی های سرگرم کننده زنبور عسل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد زنبورها و همه چیزهایی که آنها ارائه می دهند ادامه دهید. از طریق پروژه های شما، شاید دیگران به احتمال بیشتری “فکر زنبور عسل” داشته باشند.

سفارش فوری عسل ♥