صنایع دستی زنبور عسل (تفریح ​​دست ساز)


شاید نتوانید در حیاط خلوت خود کندو داشته باشید – اما همچنان می توانید از زنبورها لذت ببرید. اینها شایان ستایش صنایع دستی زنبور عسل مطمئناً هر عاشق گرده افشان را خوشحال می کند. ایجاد منحصر به فرد پروژه های صنایع دستی زنبور عسل با ارزش یک راه عالی برای به دست آوردن صدای خود و ادای احترام به دوستان بالدار ما است! دوست داری امروز چی درست کنی؟

صنایع دستی زنبور عسل برای همه

پروژه های مختلف کاردستی با تم زنبور عسل در تصویر زرد و سیاه.

ایجاد پروژه های هنری و صنایع دستی جالب با حضور زنبورها فقط برای کودکان خردسال نیست. بچه های بزرگتر و بزرگترها هم دوست دارند تفریح ​​کنند. پروژه های زنبور عسل به شما امکان می دهد خلاقیت درونی خود را بیان کنید. هنرمند با استعدادی نیستی؟ اشکالی ندارد، این برای تفریح ​​است.

ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد. برای اطلاعات بیشتر، خط مشی افشای حریم خصوصی و وابسته من را بخوانید.

صنایع دستی زنبور عسل برای بزرگسالان – بچه های بزرگتر

در اینجا برخی از صنایع دستی زنبور عسل برای بزرگسالان که می تواند توسط کودکان بزرگتر نیز تکمیل شود. هر فرد متفاوت است و توانایی کنترل موتور خوب یا صبر برای نشستن تا پایان پروژه متفاوت است.

همیشه ایمنی را در نظر داشته باشید. هر پروژه ای که نیاز به استفاده از گرما یا ذوب موم دارد باید با نهایت دقت انجام شود تا از سوختگی جلوگیری شود. همچنین مراقب اجسام نوک تیز باشید و هرگز جوان ها را بدون مراقبت رها نکنید.

ظرف آب نبات زنبوری گلدان سفالی

تصویر تم زنبور عسل ظرف آب نبات سفالی زرد

این پروژه یک پیشرفت بزرگ است زیرا شامل کار با یک کاسه شیشه ای است. در غیر این صورت، مهارت های مورد نیاز برای ساخت آن بسیار ساده است.

دستورالعمل های آموزش را دنبال کنید تا مطمئن شوید که از کاسه و گلدان تراکوتا با اندازه مناسب استفاده می کنید. شما ظرف آب نبات زنبور عسل در کمترین زمان آماده استفاده خواهد شد.

قطب هنر باغ – سبک زنبور

میله هنری باغ زنبور عسل با تم زنبور عسل تزئین شده برای تصویر حیاط.

این پروژه صنایع دستی زنبور عسل بزرگسالان کمی زمان و تلاش نیاز دارد اما نتیجه نهایی فوق العاده است. با استفاده از یک میله چوبی ساده – تخیل شما محدود است.

در هر تمی که می‌خواهید تزئین کنید، اما می‌دانید که من به آن طرح‌های زنبور عسل علاقه‌مند هستم! چگونه یک را تزئین می کنید قطب هنری باغ زنبور عسل برای حیاط شما

یک زنبور عسل گلدانی درست کنید

گلدان های سفالی برای ساختن تصویر شخص زنبور عسل استفاده می شود.

صنایع دستی گلدان گلی بسیار محبوب است. این پروژه شایان ستایش از گلدان های سفالی معمولی برای ایجاد یک زنبور عسل عجیب برای باغ یا حیاط شما استفاده می کند. این کاملاً غیرعادی است و ممکن است شما تنها کسی باشید که در اطراف دارید.

از آنجایی که ما از گلدان های شکستنی استفاده می کنیم، این پروژه برای بزرگسالان یا کودکان بزرگتر بهترین است. خوش بگذره – ساختن یک گلدان سفالی زنبور عسل. او یک مکمل زیبا برای هر کسی خواهد بود فضای باغ گرده افشان.

کاردستی دست ساز زنبور عسل و گنوم زنبور عسل نشسته روی تصویر سیاهه.

DIY Bee Skep Craft

به طور سنتی کلنی های زنبور عسل در آن نگهداری می شد اسکپ سنتیس اکنون می توانید یک مینیاتور بسازید تا به دکوراسیون منزل خود اضافه کنید.

البته، هیچ زنبور واقعی وارد نمی‌شود، اما این پروژه ساده سر و صدایی به فضای زندگی شما می‌آورد. درست کردن آنها بسیار آسان است و همچنین ارزان هستند! برخی را ایجاد کنید DIY زنبور عسل شکاف برای کندو شما

گنوم آسان DIY (زنبور عسل)

اگر دیوانه گنوم ها هستید یا کسی را می شناسید که … چرا یک گنوم DIY منحصر به فرد با تم زنبور عسل ایجاد نکنید. آنها واقعاً زیبا هستند و می توان آنها را به روش های مختلف تزئین کرد. چه نوعی گنوم زنبور عسل آیا شما ایجاد می کنید؟

به انجمن زنبورداری ما بپیوندید

رایگان “رازهای زنبورداری موفق” به همراه خبرنامه هفتگی با اطلاعاتی درباره زنبورها، زنبورداری و موارد دیگر…

صنایع دستی زنبور عسل دوستدار بچه

ساده پروژه های هنری زنبور عسل می تواند برای کمک به بچه ها در یادگیری این حشرات مهم استفاده شود. همچنین، این یک راه عالی برای صرف اوقات فراغت خلاقانه با هم است.

هنگام برنامه ریزی پروژه خود، سن و مهارت دستی کودک را در نظر داشته باشید. هر 6 ساله مهارت های یکسانی ندارد و پروژه های اینجا حداقل برای سطح ابتدایی مناسب هستند. آنها همچنین هدایای عالی برای والدین، پدربزرگ ها و مادربزرگ ها، معلمان یا تعطیلات خاص می سازند.

توپ های بذر گل وحشی

گلدان تراکوتا با بمب های دانه پیچیده شده.

ایجاد توپ های دانه گل وحشی یک پروژه کاردستی سرگرم کننده (اگر کثیف) برای کودکان است. این پروژه طبیعت می تواند جنبه های زیادی از اهمیت زنبورها به عنوان گرده افشان را در بر بگیرد. دو روش متداول استفاده می شود – یکی را که دوست دارید انتخاب کنید یا هر دو را امتحان کنید.

ایستگاه آبیاری زنبور عسل

ایستگاه آبیاری زنبور عسل ساخته شده از تصویر گلدان سفالی.

راه های زیادی وجود دارد که می توانید به گرده افشان های تشنه کمک کنید – حتی اگر فضای کمی داشته باشید. یک ایده زیبا این است ایستگاه آبیاری زنبور عسل خانگی با دیگ سفالی و نعلبکی درست شده است. این زنبورآب وقتی با سیلر اکریلیک پوشانده شود چندین فصل دوام می آورد.

قلع قوطی کاردستی زنبور عسل

قلع بازیافتی می تواند به تصویر زنبور عسل تبدیل شود.

یک راه عالی برای بازیافت قوطی خالی، ایجاد این پروژه زنبور قوطی حلبی است. من از یک قوطی لوبیا سبز بزرگ استفاده کردم اما هر اندازه ای کار می کند. چند خط راه راه و یک جفت چشم گوگولی ظاهر را کامل می کند.

این ایده کاردستی با تم زنبور عسل یک اثر هنری برای باغ شما فراهم می کند و خانه ای برای زنبورهای منفرد مانند زنبورهای سنگ تراشی فراهم می کند. زنبورهای عسل به داخل شما حرکت نمی کنند قلع زنبور عسل اما سایر حشرات از آن لذت خواهند برد.

زنبورهای عسل توپ گلف

زنبورهای ساخته شده از توپ گلف قدیمی در تصویر باغ.

آیا دوست دارید چند زنبور در باغ خود داشته باشید که احتمال نیش زدن آنها صفر باشد؟ این پروژه زیبای کاردستی زنبور عسل از توپ های گلف قدیمی برای ایجاد زنبورها استفاده می کند.

البته، من آنها را به عنوان زنبورهای عسل تصور می کنم، اما آنها می توانند هر نوع زنبوری باشند – حتی زنبورهای بامبل یا شاید کفشدوزک!

یک پروژه عالی برای بچه های بزرگتر با نظارت بر قطعات سیم. به مهارت دستی نیاز دارد. آنها برای استفاده در خارج نیز بادوام هستند. مقداری درست کن زنبورهای توپ گلف برای باغ شما امسال

زنبورهای سنگی نقاشی شده

صخره های صاف که مانند تصویر زنبورها نقاشی شده اند.

نقاشی روی سنگ یک کاردستی سرگرم کننده است زیرا هر کسی می تواند آن را انجام دهد و یک فعالیت ارزان قیمت است. البته من به برخی از آنها نیاز داشتم که شبیه زنبورهای عسل یا شاید یک زنبور عسل باشند! برای اینکه آنها را در خارج از خانه بادوام کنید، پس از اتمام، حتماً با یک لایه درزگیر اکریلیک اسپری کنید.

از آنها برای تزئین باغ زنبور عسل خود استفاده کنید یا به عنوان هدیه برای روز مادر، روز پدر، هدایای کریسمس و موارد دیگر هدیه دهید! مقرون به صرفه، آسان و سرگرم کننده – اکنون این یک پروژه عالی برای امتحان است. زنبورهای سنگی نقاشی شده با دست خود.

ظرف آبدار کوچک زنبور عسل

این پروژه آسان است – حتی کوچکترین کودک نیز می تواند با کمی نظارت از آن لذت ببرد. این یک تمرین خوب در مهارت های حرکتی ظریف است. کودکان پیش دبستانی می توانند به انتخاب و قرار دادن سنگ ها یا جواهرات با یک بچه بزرگتر کمک کنند تا به مدیریت چسب کمک کنند.

زنبورها، پروانه ها و سایر حشرات در یک روز گرم از یک جرعه آب خنک لذت می برند. این آبخوری کوچک آن را فراهم می کند و یک هدیه دست ساز خوب برای مادران، باغبان ها یا هر عاشق زنبور عسل می سازد. یک زنبورآب ظرف سفالی بسازید.

تصویر ظرف سفالی با سنگ برای زنبور آبیاری.

اسلایم عسل

یک شیشه لجن عسل خانگی با زنبورهای عسل در ظرف شیشه ای.

بچه ها عاشق بازی با اسلایم هستند. باور کنید یا نه، در اینجا هم یک درس علمی خوب وجود دارد. همراه با گفتگو در مورد اهمیت زنبورها – ساختن مقداری لجن عسل از آن به یک فعالیت عالی برای یک بعد از ظهر بازی حسی.

زنبورهای کوچک پلاستیکی را می توان در ترکیبی از کنار گذاشته شده گنجاند. این آموزش از عسل واقعی استفاده نمی کند. فرا گرفتن طرز تهیه اسلایم عسل

یک پروژه صنایع دستی زنبور عسل بسازید

پروژه زنبور عسل صنایع دستی چوبی.

این پروژه ساده از چوب های دستی برای بدن و پاک کننده های لوله سیاه برای آنتن ها و پاها برای ایجاد یک زنبور عسل ساده استفاده می کند.

همانطور که بچه ها یاد می گیرند چگونه یک زنبور کوچک زیبا بسازند – این فرصت خوبی است تا در مورد اهمیت گرده افشان ها در سبک زندگی خود صحبت کنیم. چگونه یک زنبور عسل درست کنیم با چوب های صنایع دستی

برگ های نگهداری شده موم زنبور عسل

برگ های رنگارنگ پاییزی پوشیده از موم زنبور عسل.

جمع آوری برگ های پاییزی یک راه عالی برای یادگیری بیشتر در مورد طبیعت و نحوه شناسایی درختان است. با یک غوطه وری ساده موم زنبور عسل، می توانید آنها را برای ماه های آینده حفظ کنید. آنها یک صفحه نمایش پاییزی زیبا در خانه شما ایجاد می کنند – حفظ برگ های پاییزی با موم زنبور عسل.

پروژه های ویژه شمع موم زنبور عسل

کاردستی شمع موم زنبور عسل ساخته شده با ورق، پوسته تخم مرغ و تصویر قالب.

من عاشق ساخت شمع موم زنبور عسل – نه؟ همچنین یافتن ایده های دیوانه کننده برای قالب ها بسیار سرگرم کننده است – شما هرگز نمی دانید که نتایج نهایی ممکن است چه باشد.

پروژه های شمع با تم زنبور عسل نباید خسته کننده باشند. می توانند کارهای خلاقانه ای باشند و تزیینات فصلی زیبایی بسازند. مناسب برای هر عاشق زنبور عسل.

علاوه بر معمولی شمع های نورد با استفاده از ورق های مومی، می توانید طرح را کمی تغییر دهید تا بسازید مینی شمع درخت کریسمس.

یک ایده منحصر به فرد دیگر – استفاده از پوسته های خالی تخم مرغ برای ساختن شمع های جامد که واقعا می سوزند. مناسب برای عید پاک یا هر زمانی که نیاز به درخشش گرم دارید. سعی کن خودت درست کنی شمع های موم تخم مرغی.

اگر چالش بزرگتری دارید، کاسه‌های مومی نامیده می‌شوند چراغ های موم زنبور عسل واقعاً ساختن آنها بسیار سرگرم کننده است. قطعا پروژه ای برای گروه خانم ها یا نوجوانان شماست.

صنایع دستی زیبای زنبور عسل از محصولات کندو

زنبورها ارزش زیادی برای روش زندگی ما قائل هستند. زنبورهای عسل و گرده افشان های بومی گرده افشانی مهمی را برای محصولات غذایی برای مردم و حیوانات نیز فراهم می کنند!

کلنی زنبور عسل عسل و موم عسل خوشمزه ای را ارائه می دهد که می تواند برای بسیاری از دستور العمل ها و پروژه های DIY استفاده شود.

هر کسی که زنبوردار یا عاشق زنبور عسل است، از دریافت یکی از این خلاقیت های خاص خوشحال می شود. با این صنایع دستی سرگرم کننده زنبور عسل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد زنبورها و همه چیزهایی که آنها ارائه می دهند ادامه دهید. از طریق پروژه های شما، شاید دیگران به احتمال بیشتری «فکر زنبور» داشته باشند.

سفارش فوری عسل ♥