صبحانه هرگز شیرین تر از این نبوده است


مافین انگلیسی کامپ 2 170626 071429

هیئت ملی عسل (NHB) برای راه اندازی سال جدید با اولین تبلیغ خرده فروشی خود در سال 2017 بسیار هیجان زده است!

این را تصور کنید: صبح سرد زمستانی است، حتی ممکن است کمی برف روی زمین باشد، اما هنوز طلوع زیبای خورشید است. خانه ساکت است به جز قهوه ای که در گوشه ای دم می کند و بوی مطبوعی از خانه می گیرد. از خود می‌پرسید، “چه چیزی می‌تواند این صبح را بهتر کند؟” و سپس با “یک مافین انگلیسی نان تست!” به بسته مافین انگلیسی توماس دست می گیرید، یکی را بیرون می آورید، تکه تکه می کنید و داخل توستر می گذارید. سپس به سمت انباری می روید تا تاپینگ خود را انتخاب کنید. مربا میشه؟ کره؟ کره بادام زمینی؟ اما بعد متوجه می شوید که تنها یک چاشنی وجود دارد که می تواند واقعاً با کلوچه گرم شما بدرخشد – عسل! همانطور که طلای مایع خود را روی مافین انگلیسی تازه برشته شده خود می ریزید، هر گوشه و کناری را با شیرینی خود پر می کند. نمی‌توانید آن لقمه اول و سپس لقمه‌ی بعدی و بعدی را بچشید تا زمانی که تنها خرده‌های نان تست در بشقابتان باقی بماند و خوبی چسبناک روی انگشتانتان باشد. شما آخرین جرعه از قهوه داغ خود را می نوشید و احساس می کنید آماده خوردن در روز هستید!

اگر به نظر شما صبح عالی است، خبر خوب این است که می توانید آن را به واقعیت تبدیل کنید!

NHB از همکاری با توماس، رهبر کلوچه ها و نان شیرینی های انگلیسی، در یک تبلیغ صبحانه شیرین خوشحال است. از ژانویه تا مارس، خرده فروشان در سراسر کشور تبلیغات منحصر به فردی را اجرا می کنند که خرید عسل و محصولات مورد علاقه توماس را تشویق می کنند. برخی از شرکای عمده خرده فروشی عبارتند از:

  • آلبرتسون/سیف وی
  • Publix
  • کروگر
  • ShopRite
  • آهولد آمریکا
  • HEB

برخی از فروشگاه‌ها حاوی دستور العمل‌هایی هستند، بنابراین حتماً مراقب خواربارفروشی مورد علاقه خود باشید.

به الهام صبحگاهی شیرین نیاز دارید؟ ما هفت دستور العمل عالی با استفاده از عسل و کلوچه انگلیسی توماس و نان شیرینی را در صفحه کمپین خود داریم.

ما می خواهیم از تو بشنویم! آیا دستور العمل های عسل / شیرینی / کلوچه انگلیسی مورد علاقه خود را دارید؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید.

سفارش فوری عسل ♥