شیرینی های تعطیلات خود را مانند طلا بدرخشید با…


تعطیلات در اوج است، و زمان آن است که برای پخت و پز در تعطیلات آماده شوید. چه هدیه دادن و چه دریافت، کوکی ها یک خوراکی مورد علاقه تعطیلات هستند که امتحان خود را پس داده اند. از قابلیت سفارشی‌سازی تا اندازه و شکل قابل حمل، دلیلی وجود دارد که چرا کوکی‌ها برای قرن‌ها محبوب مانده‌اند! این هفته ما اینجا هستیم تا برخی از دستور العمل های شیرینی جشن مورد علاقه خود را به اشتراک بگذاریم که با افزودن ساده عسل به سطح بعدی ارتقا یافته اند.

پس چرا باید به اضافه کردن عسل به دستور پخت شیرینی مورد علاقه خود فکر کنید (که ممکن است نسل ها در خانواده شما به دست آمده باشد)؟ از آنجایی که عسل بسیار بیشتر از افزودن طعم کامل شیرینی انجام می دهد (واقعیت جالب: عسل کمی شیرین تر از شکر است، بنابراین می توانید برای رسیدن به همان شدت شیرینی کمتر از آن استفاده کنید). به عنوان یک مرطوب کننده، عسل به طور طبیعی رطوبت را جذب می کند و آن را حفظ می کند تا اطمینان حاصل شود که کلوچه های شما با طعمی عالی از فر خارج می شوند و خرد می شوند. این کیفیت مرطوب کننده همچنین ثابت شده است که به افزایش ماندگاری محصولات پخته شده شما، از جمله کوکی ها کمک می کند (یعنی در صورتی که بتوانید دستان خود را از ظرف کوکی دور نگه دارید).

آیا از تغییر روی پخت با عسل عصبی هستید؟ نگران نباشید – این هک های عسل به شما کمک می کند تا یک استاد پخت و پز با عسل شوید!

  • هنگامی که در دستور العمل ها عسل را به جای شیرین کننده دانه بندی شده جایگزین می کنید، با جایگزینی عسل با حداکثر 1/2 شکری که در دستور غذا ذکر شده است، شروع کنید.
  • هنگام جایگزینی شکر به جای عسل در محصولات پخته شده:
    • به ازای هر فنجان عسل مصرفی، مایع موجود در دستور غذا را 1/4 فنجان کاهش دهید.
    • به ازای هر فنجان عسل استفاده شده، حدود 1/2 قاشق چایخوری جوش شیرین اضافه کنید.
    • دمای فر را 25 درجه کاهش دهید تا زیاد قهوه ای نشود.
  • برای اندازه گیری و تمیز کردن آسان، قبل از افزودن عسل، فنجان یا قاشق را با اسپری آشپزی بپوشانید.
  • یک شیشه 12 اونسی عسل برابر با یک فنجان اندازه گیری استاندارد است.

هنوز آماده تبدیل دستور العمل های خود نیستید؟ خوبه؛ ما همچنین شش دستور پخت کوکی در زیر داریم که قبلاً در مورد عسل طراحی شده اند. هر یک از این دستور العمل ها شما را باورمند می کند، و حتماً در جعبه دستور پخت خود جای خالی بگذارید زیرا این کوکی ها مطمئناً مورد علاقه خانواده شما خواهند بود!

ما می خواهیم از تو بشنویم. آیا دستور پخت شیرینی مورد علاقه الهام گرفته از عسل دارید؟ همه چیز را در نظرات به ما بگویید!

سفارش فوری عسل ♥