شکرگزاری خود را روشن کنید | هیئت ملی عسل


شیرینی یامز 2

امسال مطمئناً گذشت، اینطور نیست؟ فصل تعطیلات یکی از زمان‌های مورد علاقه ما در سال است، نه به این دلیل که سال رو به پایان است، بلکه به این دلیل که وقت گرانبهای زیادی را با خانواده و دوستان خود می‌گذرانیم.

شکرگزاری دوباره اینجاست و ما برای یک جشن خوشمزه آماده ایم! همانطور که مشتاقانه منتظر هفته های آینده هستیم و منوهای تعطیلات خود را نهایی می کنیم، می خواهیم برخی از بهترین نکات و دستور العمل های خود را با شما در میان بگذاریم که مطمئناً تعطیلات روز شکرگزاری شما را روشن می کند.

نمی توان انکار کرد که عسل به خودی خود خوشمزه است، اما آیا می دانستید که می تواند ساده ترین غذا را هم به سطح بالاتری برساند؟ بیشتر از یک شیرین کننده، عسل دارای مزایای عملکردی بسیاری است که در کل منوی شما را شامل می شود:

  • شیرین کننده: عسل کمی شیرین تر از شکر است، بنابراین برای رسیدن به همان شدت شیرینی می توان از مقدار کمتری استفاده کرد.
  • طعم: عسل نه تنها طعم منحصربفردی را به هر غذایی می بخشد، بلکه باعث متعادل شدن و افزایش طعم سایر مواد به کار رفته در یک دستور غذا می شود.
  • امولسیفایر: عسل به عنوان چسبنده و غلیظ کننده سس ها، سس ها، مارینادها و دیپ ها عمل می کند.
  • مرطوب کننده: عسل رطوبت انواع ظروف را تامین و حفظ می کند و حتی می تواند ماندگاری محصولات پخته شده را افزایش دهد.

اگر در آشپزی با عسل تازه کار هستید یا می خواهید سعی کنید از عسل بیشتری در منوی غذایی خود استفاده کنید، در اینجا چند نکته ساده وجود دارد که باید به خاطر بسپارید:

  • هنگامی که در دستور العمل ها شکر دانه ریز را جایگزین عسل می کنید، تا نیمی از شکری که در دستور تهیه شده است را با عسل جایگزین کنید.
  • برای اندازه گیری و تمیز کردن آسان، قبل از افزودن عسل، فنجان یا قاشق را با اسپری آشپزی بپوشانید.
  • یک شیشه 12 اونسی عسل برابر با یک فنجان اندازه گیری استاندارد است.

البته، بهتر است از دستور العمل های تهیه شده برای استفاده از عسل استفاده کنید، اما با کمی آزمایش، می توان عسل را جایگزین تمام شکر موجود در برخی از دستور العمل ها کرد. از صبحانه‌های سریع برای جمعیت گرفته تا غذاهای سنتی مورد علاقه هنگام شام، ما چند دستور العمل جشن برای شروع شما داریم که همگی با الهام از تعطیلات پیش رو.

آیا دستور پخت عسل مورد علاقه ای دارید که در این تعطیلات درست می کنید؟ ما دوست داریم همه چیز در مورد آن را در نظرات زیر بشنویم!

روز شکرگزاری را برای شما و شما آرزو می کنم!

سفارش فوری عسل ♥