شمع های صدفی DIY-با موم زنبور عسل – Carolina Honeybees


یکی از رایج ترین روش های استفاده از این موم طبیعی، ساخت شمع های موم زنبور عسل است. اگر به طور کلی چیزهای طبیعی و به طور خاص شمع ها را دوست دارید، من فقط این پروژه را برای شما دارم. درست کردن آن واقعاً آسان است شمع صدفی با استفاده از موم زنبور عسل و کمی فتیله این شمع‌های کوچک نور زیبایی از خود می‌تابانند و می‌توان مانند هر چراغ چایخوری از آن استفاده کرد.

سوزاندن شمع موم زنبور عسل ساخته شده با تصویر صدف دریایی.

چگونه خودتان شمع های صدفی بسازید

من عاشق جستجوی صدف در ساحل هستم. در حالی که ما آنقدر که دلم می‌خواهد به اقیانوس نمی‌رسیم، من همیشه برای جستجوی گنجینه‌های صدفی، تنها زمانی برنامه‌ریزی می‌کنم. شاید، شما هم همین کار را می کنید؟

ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد. برای اطلاعات بیشتر، خط مشی افشای حریم خصوصی و وابسته را بخوانید.

راستش شوهرم مرا مسخره می‌کند و می‌گوید به خاطر سنگینی آخرین مجموعه پوسته‌ام، مسافت پیموده شده بنزین را بدتر می‌کنیم.

مهم نیست، من آنها را دوست دارم. حالا، وقتی صدف‌های دریایی‌مان را به خانه برسانیم – با آنها چه کنیم؟ صنایع دستی مختلفی وجود دارد که می توانید با استفاده از صدف از آنها لذت ببرید. یکی از موارد مورد علاقه من است با استفاده از صدف شمع های کوچک شمع موم عسل درست کنید به عنوان ظرف

اگر به اندازه کافی خوش شانس نیستید که مجموعه ای از پوسته را در دست داشته باشید، نگران نباشید. تو می توانی خرید صدف های دریایی برای استفاده در صنایع دستی شمع سازی چه کسی می گوید شما باید از متعارف استفاده کنید قالب های شمع موم زنبور عسل?

شمع‌های چراغ چای با موم زنبور عسل و صدف‌های دریایی روی شن‌های ساحل تصویر می‌سازند.

انتخاب بهترین انواع پوسته برای چراغ چای موم زنبور عسل

تنها دو چیز مورد نیاز برای ساخت شمع مقداری موم و کمی فتیله است. هنگامی که از این 2 نیاز عبور کردید، به تخیل خود اجازه دهید وحشی شود.

اگر مثل من یک آجیل گردآوری پوست هستید، احتمالاً مجموعه شما در هر اندازه و شکلی است. هر چه عجیب تر – بهتر

با این حال، برای ساخت چراغ چای موم زنبور عسل، پوسته های کشتی معمولی برخی از بهترین ها هستند. ما شمعی می خواهیم که به اندازه ای کوچک باشد که فقط به مقدار کمی موم نیاز داشته باشد اما به اندازه ای بزرگ باشد که برای مدتی بسوزد.

صدف کوچک دریایی که با موم زنبور عسل و تصویر فتیله به شکل شمع ساخته شده است.

شمع صدفی DIY – گام به گام

شارلوت اندرسون @ Carolina Honeybees, LLC

دستورالعمل استفاده از صدف های دریایی کوچک برای ایجاد چراغ چای شمع موم زنبور عسل.

*تمیز کردن موم زنبور عسل برای شمع سازی بسیار مهم است. باقی مانده عسل و بره موم در موم، فتیله را مسدود می کند. *اگر موم خود را در مایکروویو ذوب کنید (ایمن ترین روش نیست). فقط چند اونس موم زنبور عسل را در یک فنجان یا ظرف مخصوص مایکروویو انجام دهید. آن را از نزدیک تماشا کنید و اجازه ندهید که موم بیش از حد گرم شود. * برداشتن موم از قابلمه، تابه، کف و غیره بسیار سخت است.

از چراغ های چای شمعی صدفی موم زنبور عسل خانگی خود لذت ببرید

حالا، این آسان نبود؟ برای هر مناسبتی می توانید از چراغ های چای خوری خود استفاده کنید. البته، مانند همیشه، هنگام استفاده از هر نوع شمع مراقب باشید زیرا ممکن است آتش سوزی یا سوختگی ناخواسته ایجاد شود.

اینها چراغ های چای صدفی موم زنبور عسل هدایای بزرگ و یا به نفع عروسی بیش از حد! کار با موم زنبور عسل بسیار آسان است و می توان از آن برای ساخت پروژه های مختلف استفاده کرد. از نگهداری لذت می برم برگ های پاییزی با موم زنبور عسل و ساخت گلدسته برای تعطیلات

و برای تابستان، چه در مورد استفاده از آن باقی مانده است موم زنبور عسل برای ساخت شمع سیترونلا برای مهمانی بعدی خود در فضای باز؟

به انجمن زنبورداری ما بپیوندید

رایگان “رازهای زنبورداری موفق” به همراه خبرنامه هفتگی با اطلاعات در مورد زنبورها، زنبورداری و موارد دیگر…

سفارش فوری عسل ♥