شمع موم زنبور عسل را با گل های خشک درست کنید


شمع یکی از محبوب ترین انواع کاردستی است. استفاده از موم زنبور عسل در شمع سازی به قرن ها برمی گردد. امروزه نیز محبوب است. این پروژه های دست ساز گرمای خاصی به دکوراسیون منزل شما می بخشد و هدایایی عالی نیز می سازد. شعله ور شدن خلاقیت خود را توسط ساخت شمع موم با گل های خشک

شیشه شمع تزئینی موم زنبور عسل ساخته شده با تصویر گل های خشک.

شمع موم زنبور عسل DIY با گل های خشک

حتی امروز، در دنیایی که پر از نور مصنوعی از هر روشنایی و رنگ است، ما در زندگی خود جایی برای شمع ها پیدا می کنیم. به نظر می رسد که شمع جایگاه ثابتی در جامعه ما دارد که نشان دهنده نور در جهانی پر از تاریکی است.

ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد. برای اطلاعات بیشتر، خط مشی افشای حریم خصوصی و وابسته من را بخوانید.

ممکن است بشنوید که مردم در مورد دستور پخت شمع صحبت می کنند. خوب، برخی از صنعتگران با خلاقیت های خود بسیار جدی می شوند و انواع مختلفی از روغن ها و موم ها را مخلوط می کنند.

این ترکیب ها زمان سوختگی، میزان نور تولید شده و البته رایحه های مختلف را فراهم می کنند.

به روشی ساده، ابتدایی ترین دستور پخت شمع موم زنبور عسل فقط به 2 ماده نیاز دارد: موم زنبور عسل و یک فتیله. فراتر از آن، شما فقط توسط تخیل خود محدود شده اید.

می توانید ایجاد کنید شمع های غوطه ور موم زنبور عسل فقط از موم ذوب شده و مقداری فتیله استفاده کنید. مردم هزاران سال است که این کار را انجام می دهند.

با این حال، زیبایی شمع های دست ساز تنها با مخروطی های ساده متوقف نمی شود. بسیاری از صنعتگران از قالب ها برای ایجاد پروژه های هنری شمع به هر شکلی که می توانید تصور کنید استفاده می کنند.

این فرآیند نباید پیچیده باشد. ورقه های موم با طراحی خاص در هر رنگی از رنگین کمان موجود است. اینها نورد شمع موم زنبور عسل بسیار ساده هستند – حتی کودکان کوچکتر نیز می توانند در ساخت آنها شرکت کنند.

احتیاط در استفاده از گل های خشک شده در بالا

یکی دیگر از تکنیک های محبوب اضافه کردن نوعی دکوراسیون برای ساخت پروژه “شمع در یک لیوان” است. گل های خشک افزوده زیبایی به پروژه شمع هستند.

با این حال، مهم است که به یاد داشته باشید که نمی خواهید فتیله شمع با یک جسم قابل احتراق تماس پیدا کند. من عکس شمع هایی را دیده ام که روی آن گل های خشک شده پراکنده شده اند.

در حالی که این ممکن است دوست داشتنی به نظر برسد … این چیزها می سوزند. تکه های گل در موم شناور یا روی شمع تمام شده پراکنده نباشید.

همچنین، هنگام ساخت یا استفاده از هر پروژه شمعی که شامل مواد قابل احتراق یا شعله باز است، همیشه مراقب باشید.

شیشه شمع تزئینی موم زنبور عسل ساخته شده با تصویر گل های خشک.

آموزش شمع شیشه موم زنبور عسل با گل های خشک

شارلوت اندرسون @ Carolina Honeybees, LLC

آموزش گام به گام تزئین شمع های شیشه موم زنبور عسل با گل های خشک.

  • 22 اونس موم زنبور عسل (با اندازه قالب متفاوت است)
  • 1 رول فتیله شمع پنبه ای (6/0) برای شمع های با قطر 3 اینچ
  • 1 کیسه گل های خشک هر رنگی
  • 2 کوزه ها شیشه های شمع شیشه ای

نکاتی برای ساخت شمع های شیشه ای با گل های خشک

موم زنبور عسل یک موم طبیعی فوق العاده است. این خود را به خوبی برای ایجاد بسیاری از اشکال مختلف از جمله شمع موم زنبور عسل با قالب.

با این حال، درک خواص طبیعی موم زنبور عسل هنگام ریختن در شیشه های شیشه ای شفاف بسیار مهم است. موم زنبور عسل وقتی سرد می شود جمع می شود.

این برای پروژه شمع شما چه معنایی دارد؟ هنگامی که موم از داخل شیشه جدا می شود – این فضای هوا قابل توجه است. این باعث ایجاد ظاهری مات بر روی شیشه می شود.

برخی از افراد این ظاهر را دوست ندارند. در مورد خودم، من آن را به عنوان بخشی طبیعی از ساخت شمع با موم طبیعی می پذیرم. برخی دیگر احساس می کنند که یخ زدگی طبیعی به ظاهر منحصر به فرد شمع شیشه می افزاید.

با این حال، اگر طرفدار فراستینگ نیستید، این نکات ممکن است به به حداقل رساندن این ظاهر کمک کند:

  • شیشه های شیشه ای خود را قبل از ریختن از قبل گرم کنید
  • موم ریخته شده خود را تا حد امکان خنک نگه دارید – انقباض کمتر
  • شمع را بپیچید تا خیلی آرام خنک شوند

مشکلات ترک خوردن شمع ها

هر نوع شمع سازی می تواند چند مشکل ایجاد کند. شمع هایی که پس از خنک شدن در قسمت بالایی آن ترک می خورند برای برخی از صنعتگران نگران کننده است.

اگر با ترک خوردن سطح شمع های ستون موم خود مشکل دارید، نگران نباشید. ساده ترین راه برای کاهش احتمال ترک خوردن، اطمینان از خنک شدن آهسته موم است. و موم ریختن خود را بیش از حد مورد نیاز داغ نکنید.

فقط با چند متریال ارزان قیمت می توانید پروژه های شمع ویژه دیگری را برای خانواده و دوستان خود بسازید. این هایی که با گل های خشک ساخته شده اند تنها یک گزینه هستند. البته در صورت تمایل می توانید انواع بسیاری از عطرها را اضافه کنید – یا فقط از عطر طبیعی موم زنبور عسل لذت ببرید.

ایجاد پروژه های خانگی برای خانه شما یا شخص خاص سرگرم کننده و آسان است. اینها را امتحان کنید گلدان شمع موم سیترونلا برای گردهمایی بیرونی بعدی شما

سفارش فوری عسل ♥