شرکت کننده در اجلاس آبجو عسل گرده افشان را آماده می کند…


مصاحبه درک براون 2

هر سال، اجلاس آبجو عسل هیئت ملی عسل، آبجوسازان را از سراسر کشور گرد هم می آورد تا اطلاعات را به اشتراک بگذارند، نکات فنی را بیاموزند و برای دم کردن آبجو عسل عالی بعدی الهام بگیرند.

درک براون از شرکت آبجوسازی تاون هال مستقر در مینیاپولیس در اجلاس آبجوی عسل در سال 2022 شرکت کرد و الهام گرفت تا نسخه سالانه خود در هفته گرده افشان: پارتی گرده افشان را کامل کند.

این عل طلایی دارای 7.3 درصد ABV است و با مالت و گندم وین، هالرتاو میتلفروه و رازک فوگل و ترکیبی از گیاهان باغی دم می‌شود. برای عسل، کارخانه آبجوسازی با عسل قاصدک همراه شد، زیرا به گفته درک، این عسل درخشان، خردشدنی، گلدار و لیمویی است.

براون گفت: “هیچ کس بیرون نیست که قاصدک می خورد، بنابراین ما سعی می کنیم شخصیت قاصدک را در آبجو فراخوانی کنیم.” بابونه یک تزریق گیاهی است و علف لیمو لیموی زمین را به شما می دهد. قاصدک به خوبی با آن ازدواج می کند.»

انتشار سالانه به‌طور خاص در زمان «No Mow May» به بازار عرضه می‌شود، که مردم را تشویق می‌کند تا از چمن‌زنی خودداری کنند تا قاصدک‌ها و شبدر شکوفا شوند و زنبورها بتوانند شهد مورد نیاز خود را جمع‌آوری کنند. 2023 ششمین اکران Pollen Party خواهد بود.

براون گفت: «من سعی می‌کنم هرچه زودتر – فوریه تا اوایل مارس – مهمانی گرده‌ها را در تانک ببرم. نکته جالب درباره Pollen Party – بله، ما از 20٪ عسل قاصدک استفاده می کنیم – اما جادوی عسل زمان است. به محض اینکه شاهد ظهور قاصدک‌ها باشیم، شروع می‌کنیم و در مینه‌سوتا، می‌تواند یک بازی انتظار باشد.»

در پارتی گرده، عسل در قسمت داغ فرآیند دم کردن، در هنگام گرداب اضافه می شود. عسل 20 درصد از مواد قابل تخمیر در آبجو را تشکیل می دهد.

“در حرفه حرفه ای ام به عسل افتادم. براون گفت: این به نوعی در مسیر من است. “چیزهای زیادی وجود داشت که باید از نشست آبجو عسل، تکنیک و انواع عسل که من به منابع آن علاقه مند هستم حذف کنم. شنیدن تکنیک های دیگران و دانستن اینکه من درگیر چیزی هستم که با عسل تخمیر می شود.

یکی از تکنیک‌های منحصربه‌فرد براون این است که با آبجوهای عسل مانند آبجو رفتار می‌کند و اجازه می‌دهد آبجو به مدت هشت هفته در مخزن‌ها بماند تا زمانی که «پاک» از هر گونه طعم‌های مخمری بیش از حد تهاجمی در نظر گرفته شود.

براون گفت که دوست دارد در تولید آبجوهای عسلی آینده همکاری کند و آماده است تا با انواع دیگر عسل در ایالات متحده دم بکشد. آماده همکاری با براون، دم کردن یک آبجو عسل خوشمزه یا شرکت در نشست بعدی آبجو عسل هستید؟ با پر کردن این فرم یا ایمیل با ما تماس بگیرید [email protected].سفارش فوری عسل ♥