شروعی شیرین برای روز ملی نانوایی


نان دارچینی زردآلو ۲

هیئت ملی عسل (NHB) امروز صبح به نانوایی خرده فروشی محلی خود می رود و یک قرص بریوش عسل و یک جعبه کروسانت عسل را برمی دارد. چرا؟ ما عاشق تعطیلات خوب هستیم و امروز روز ملی نانوایی در ایالات متحده است!

این تعطیلات سالانه نانوایی‌های خرده‌فروشی و نانوایی‌های صنعتگر نان، شیرینی‌پزها و کارکنان جلوی خانه را جشن می‌گیرد که به‌طور خستگی‌ناپذیر تلاش می‌کنند تا انواع غذاهای شیرین، خوش طعم و کاملاً خوشمزه را برای ما به ارمغان بیاورند.

NHB بیش از 10 سال است که به عنوان بخشی از برنامه بازاریابی مواد تشکیل دهنده ما، نانوایان خرده فروشی را جشن گرفته و با آنها کار کرده است. تحت این برنامه، ما از نزدیک با نانواها همکاری می کنیم تا آنها را در مورد عسل، زنبورهای عسل و اهمیت استفاده از این شیرین کننده کاملا طبیعی در محصولات پخته آموزش دهیم. یکی از بزرگترین برنامه‌های ما برای نانوایان خرده‌فروش، 25 نفر از بهترین نانوایان کشور را برای یک سمینار آموزشی فشرده و عملی دو روزه به پراویدنس، رود آیلند جذب می‌کند.

به عنوان یک ماده با کیفیت بالا و کاملا طبیعی، شیشه ها، سطل ها و حتی طبل های عسل را می توان تقریباً در هر نانوایی خرده فروشی که بازدید می کنید پیدا کنید. نانوایان از عسل به دلیل طعم، شیرینی، عملکرد و توانایی در ایجاد علاقه مصرف کننده استفاده می کنند. واقعاً، چه کسی می تواند در برابر سفارش یک تکه کیک عسلی اگر در منو باشد مقاومت کند؟

نانوایی های خرده فروشی نیز از عسل برای تطبیق پذیری آن استفاده می کنند. در نان های سبوس دار، عسل طعم شیرینی می بخشد و نت های طعم تلخ غلات کامل را متعادل می کند. در شیرینی ها، عسل خمیرها را شیرین می کند، کروسان ها و حتی دونات های یخی را تزئین می کند. در تمام غذاهای نانوایی، عسل به جلوگیری از رشد کپک کمک می کند و غذاهای نانوایی را برای مدت طولانی تری تازه نگه می دارد.

کاملاً مناسب است که روز ملی نانوایی در پایان ماه ملی عسل باشد. چه راهی بهتر از بازدید از نانوایی خرده فروشی مورد علاقه خود و خرید یک نانوایی خوشمزه برای جشن گرفتن. فقط مطمئن شوید که با عسل درست شده است!

سفارش فوری عسل ♥