شراب را در شکلات بریزید و همه را مخلوط کنید


عسل واریته 1

شاید تنها چند هفته از پاییز گذشته باشد، اما مطمئناً می توانیم سرمای زمستان را در حال آمدن احساس کنیم (حتی در اینجا در کلرادو کمی برف باریده ایم). وقتی هوا شروع به پایین آمدن می‌کند، نمی‌توانیم به این فکر نکنیم که در خانه با یک پتوی گرم و یک لیوان بخار‌پز شکلات داغ بچرخیم، اما در مورد هر شکلات داغ صحبت نمی‌کنیم، اوه نه، ما یک نان تست می‌خواهیم. لیوان شکلات داغ ارزش برشته کردن را دارد!

ممکن است روند محبوب شکلات داغ شراب قرمز را دیده باشید. از حدود سال 2014 شروع به چرخش خود در اینترنت کرد و به سرعت به یک پدیده Pinterest تبدیل شد، حتی به عنوان نوشیدنی زمستان 2016 نامیده می شود، که وقتی به آن فکر می کنید منطقی است. جفت های شراب و شکلات برخی از محبوب ترین رویدادها برای سنین بوده است. بنابراین چیزی که واقعاً باید تعجب کرد این است که چرا اینقدر طول کشیده تا کسی شراب قرمز را به شکلات داغ اضافه کند؟ در حالی که ممکن است پاسخی برای این سوال نداشته باشیم، اما دستور تهیه شراب قرمز خوشمزه، شکلات داغ و عسل را برای شما داریم که می توانید امتحان کنید!

حالا ممکن است متوجه شوید که سرتان را می خارید و فکر می کنید: “ما شراب قرمز و شکلات داغ داریم؛ چرا باید عسل اضافه کنیم؟” خوب، عسل در واقع جادوی طبیعی خود را در نوشیدنی ها با پوشاندن و تقویت سایر مواد به کار می برد تا یک نوشیدنی کاملا متعادل برای شما به ارمغان بیاورد، و در این دستور غذا تفاوتی ندارد. ما در این دستور غذا با شکلات تلخ و شیرین کار می کنیم، بنابراین عسل کمک می کند تا همه طعم های خوشمزه را بدون هیچ گونه تلخی ایجاد کند. همچنین، یک واقعیت جالب – عسل شبیه شراب است زیرا رنگ، عطر و طعم انواع عسل می تواند بر اساس چنین تغییرات آب و هوایی با میزان باران منطقه متفاوت باشد.

ما اخیراً با دوست خوب و صاحب Liquid Kitchen® Kathy Casey در این بسیار منحط شریک شدیم. شراب قرمز جرعه جرعه شکلات.

شراب قرمز عسل داغ شکلات

عناصر:

  • 6 اونس شکلات تلخ، ریز خرد شده
  • 1/2 فنجان شراب قرمز پر بدن
  • 1 فنجان شیر کامل
  • 2 تن عسل
  • 4 عدد مارشمالو لذیذ، برای تزیین
  • نمک شراب قرمز، برای تزئین
  • عزیزم برای نم نم نم

جهت ها:
در یک قابلمه کوچک روی حرارت ملایم، شکلات و شراب را با هم مخلوط کنید. حدود 3 تا 5 دقیقه هم بزنید تا شکلات ذوب شود. شیر و عسل را اضافه کنید؛ حرارت را به متوسط-کم برسانید و حرارت را ادامه دهید تا داغ شود اما نجوشد.
از روی حرارت بردارید و برای سرو در فنجان های کوچک بریزید. در صورت تمایل با مارشمالو برشته شده که کمی با نمک شراب قرمز پاشیده شده تزئین کنید.

ما می خواهیم از تو بشنویم! هات چاکلت شراب قرمز را امتحان کرده اید؟ نظرت راجع بهش چی بود؟

دوستان نان تست بمانید!

سفارش فوری عسل ♥