سیب لانه زنبوری سبز زنبور عسل گازدار…


تصویر وبلاگ سیب سیب سبز 1

اعتبار عکس: زنبور سبز

باز کردن یک نوشیدنی گازدار یخی از یک بطری شیشه ای سرد بی نظیر است. گرین بی مستقر در برانزویک، مین، مجموعه ای از نوشابه عسل ایجاد کرده است که محدود کردن جایزه انتخاب ملکه را دشوار می کند. اما ادای احترام

گرده افشان های مورد علاقه ما ما را به خود جلب کرد و ما سیدر لانه زنبوری را به عنوان نوشیدنی های گازدار انتخاب کردیم. ما با لوری کینکد، یکی از بنیانگذاران زنبور سبز، در مورد آنچه که Honeycomb Cider را به نوشیدنی عسلی فوق العاده تبدیل می کند، صحبت کردیم.

بیایید در مورد عملکرد عسل در سیدر لانه زنبوری صحبت کنیم. عملکرد عسل در محصول چگونه است؟
کینکید: ما از ترکیب گل های وحشی در سیدر لانه زنبوری خود استفاده می کنیم. استفاده ما از عسل به ما این امکان را می دهد که شیرینی کاملا طبیعی را با شمارش کالری کم به مصرف کنندگان ارائه دهیم.

چه چیزی را در مورد جنبه فنی کار با عسل در ترکیب گازدار خود دوست دارید؟ چگونه با حباب بهترین کار می کند؟
کینکید: چیزی که من بیشتر به آن افتخار می کنم این واقعیت است که ما یک روش کاملاً جدید برای تهیه نوشابه ایجاد کرده ایم. عسل شیرینی ما را فراهم می کند و تمام طعم های ما از مواد اولیه واقعی می آید.

سیدر لانه زنبوری را چگونه توصیف می کنید؟
کینکید: سیدر لانه زنبوری برای من درست مانند پاییز در یک بطری طعم دارد. من را به یاد چیدن سیب در روز پاییزی نیوانگلند می اندازد. کلماتی مانند، تازه، خوشمزه و ترد به ذهن می رسد.

شما می گویید که سیدر لانه زنبوری ادای احترامی به گرده افشان های سخت کوش است: زنبورها. چگونه محصول و شرکت شما از زنبورداران و به ویژه زنبورهای عسل حمایت می کند؟
کینکید: امید ما در ساختن زنبور سبز این است که بتوانیم به همه یادآوری کنیم که گرده افشان های ما چقدر مهم هستند. بدون آنها دنیایی بسیار غم انگیز و بی رنگ خواهد بود. زنبورهای عسل مسئول 1 لقمه غذایی از هر 3 لقمه ما هستند. با استفاده از عسل برای به دست آوردن شیرینی خود، به حمایت از زنبورها و افرادی که آنها را نگهداری می کنند، کمک می کنیم.

شما برای پایداری و داشتن یک محصول دست ساز اهمیت زیادی قائل هستید. آیا می‌توانید کمی بیشتر در مورد ارتباط آن‌ها با عسل و زنبور عسل و نحوه کار شرکت شما برای ارائه یک محصول ممتاز در چارچوب این دستورالعمل‌هایی که تنظیم کرده‌اید صحبت کنید؟
کینکید: وقتی زنبورهای عسل ما شروع به ناپدید شدن کردند، در لحظه معدن زغال سنگ کمی قناری بود. ما را مجبور کرد که یک قدم به عقب برگردیم و به آنچه در محیط می گذرد نگاه کنیم. در Green Bee ما می خواهیم بخشی از راه حل باشیم. تنها با استفاده از مواد طبیعی واقعی و عسل، امیدواریم این واقعیت را برجسته کنیم که شما می توانید چیزی را بسازید که طعمی لذیذ داشته باشد بدون اینکه تاثیر منفی بر سلامت شما و محیط زیست ما داشته باشد. زنبورهای عسل دست سازان اصلی هستند! زنبورها هرگز نمی خوابند و به ما انگیزه می دهند که سخت تلاش کنیم تا چیزی منحصر به فرد طبیعی بسازیم.

سفارش فوری عسل ♥