سوخت رسانی به دانش آموزان هنگام بازگشت به مدرسه


فصل بازگشت به مدرسه در اوج است، و چه فرزندان شما قبلاً به کلاس درس بازگشته باشند یا هنوز برای بازگشت خود آماده شوند، هنوز زمان زیادی برای شیرین کردن این انتقال با عسل وجود دارد!

آیا می دانستید که عسل منبع انرژی کاملا طبیعی است؟ عسل با ارائه 17 گرم کربوهیدرات (منبع اولیه سوخت بدن) در هر قاشق غذاخوری، یک تقویت طبیعی خوشمزه انرژی را هم برای ذهن های یادگیرنده و هم برای بزرگسالانی که آنها را راهنمایی می کنند، فراهم می کند. به دلیل طعم باورنکردنی و تطبیق پذیری آن، گنجاندن عسل در رژیم غذایی خانواده از صبحانه و ناهار تا میان وعده های بعد از مدرسه و شام آسان است.

شاید دیده باشید که ما چند سال پیش لیستی از دستور العمل های مورد علاقه خود را برای بازگشت به مدرسه جمع آوری کردیم، و امسال با یک خلاصه خوشمزه دیگر با دستور العمل های جدید تازه که مطمئناً شما و دانش آموزتان را برای ایجاد یک ناهار خوشمزه ترغیب می کند، برگشتیم. جعبه و غذای بعد از مدرسه با هم. این 12 دستور غذا مطمئناً خانواده شما را برای کسب امتیازهای برتر در سال آینده تقویت می کند!

ما همیشه می خواهیم از شما بشنویم! چگونه عسل به شما انگیزه می دهد که به نوسانات فصل مدرسه بازگردید؟ سکوت در کامنت های پایین!

سفارش فوری عسل ♥