سه مورد، چهار الهام، بی پایان…


عسل واریته 2

همه ما این کار را انجام می‌دهیم – بیش از حد می‌خوابیدیم یا آنقدر درگیر اتفاقات صبح خود شده‌ایم و اکنون دیر می‌کنیم. صبحانه اولین وعده غذایی است و برخی بحث می کنند، مهم ترین وعده غذایی روز است، بنابراین ما به چیزی آسان و قابل حمل دست می یابیم و از در بیرون می رویم. در عجله برای خارج شدن از خانه، میل خود را برای یک صبحانه خوش طعم فدای چیزی می کنیم که راحت باشد. اما دوستان راحت نفس بکشید زیرا ما اینجا هستیم نه تنها به شما بگوییم که راه بهتری وجود دارد، بلکه در واقع به شما نشان دهیم!

اینجا در هیئت ملی عسل (NHB) ما از زندگی‌هایی الهام گرفته‌ایم که طرفدارانمان در آن زندگی می‌کنند و برای الهام بخشیدن به آنها زندگی می‌کنند. با در نظر گرفتن این موضوع، NHB اخیراً با یک تیم عالی برای خلاقیت در مناسبت صبحانه کار کرد. سوالی که می خواستیم به آن پاسخ دهیم این بود: “چگونه یک صبحانه خوشمزه و خوش طعم را با صبحانه ای که راحت هم باشد کنار هم بیاوریم؟” و به این ترتیب جدیدترین مجموعه ویدیویی ما ایجاد شد.

این ویدیوهای جدید دارای چهار روش برای آرایش سه دستور العمل صبحانه کلاسیک هستند تا صبحانه شما را به سطح بالاتری برسانند و الهام بخش نوآوری طعم در صبحانه باشند. این 12 ایده جدید فقط نوک کوه یخ هستند و امیدواریم که آنها الهام بخش شما باشند تا این دستور العمل های کلاسیک را بوم نقاشی کنید تا شاهکارهای منحصر به فرد صبحانه خود را بیان کنید.

نان تست 4 روش:

YouTube ویدیو

ماست 4 روش:

YouTube ویدیو

جو دوسر شبانه 4 روش:

YouTube ویدیو

برای ایده‌ها، راهنمایی‌ها و الهامات بیشتر، گالری ویدیوی ما را بررسی کنید!

دوست داریم بیشتر از شما بشنویم! توصیه های شما برای لذت بردن از یک صبحانه خوش طعم در صبح های شلوغ چیست؟ هر جفت طعم مورد علاقه ای دارید؟ در بخش نظرات زیر به نظر می رسد!

سفارش فوری عسل ♥