سس ها، اسپری ها، سس های تهیه شده با عسل…


سس Flatlay برش خورده

عسل به تنهایی یک سس غوطه وری سنتی بوده و قرن ها پخش می شود. با این حال، تولیدکنندگان مواد غذایی در حال حاضر از آن به عنوان ماده‌ای برای فرموله کردن اسپری‌های پویا، سس‌ها و سس‌هایی استفاده می‌کنند که طعم بیشتری به وعده‌های غذایی اضافه می‌کنند.

عسل یک ماده عالی برای این کرایه ها است. می توان از آن به عنوان امولسیفایر در سس ها و دیپ ها استفاده کرد. به عنوان لعاب برای گوشت و سبزیجات؛ یا به عنوان متعادل کننده ظروف، طعم شیرین را در سالاد تقویت می کند یا طعم را در غذاهای خوش طعم متعادل می کند. روندهای هیجان انگیزی وجود دارد که در سال 2020 به راهروهای چاشنی خواربارفروشی ها راه یافته است، بسیاری از آنها از عسل برای برجسته شدن و ارائه طعم، عملکرد و بازارپذیری استثنایی استفاده می کنند.

روند: طعم مرکبات

مصرف کنندگان می خواهند با ارائه طعم های جدید در محصولات خود شگفت زده شوند و سس ها و اسپریدها راه مناسبی برای تولیدکنندگان برای ارائه چیزهای جدید هستند. Custom Culinary می‌گوید که خلاقیت صنایع دستی همچنین راهی برای تولیدکنندگان است تا «طعم‌های ترکیبی جالبی را به نمایش بگذارند، که به نوبه خود می‌تواند الهام‌بخش مصرف‌کنندگان باشد تا مواد اولیه جدیدی را از مناطق سراسر جهان امتحان کنند». هنگامی که عسل در این نوع محصولات استفاده می شود، نام و طعمی آشنا را برای محصولی که ممکن است مصرف کنندگان با آن آشنا نباشند ارائه می دهد.

سفارش فوری عسل ♥