سبدت را بگیر عزیزم، ما در حال پیک نیک هستیم!


پخش پیک نیک

این یک سرگرمی به اندازه خود تابستان محبوب است – پیک نیک. آیا می دانستید ماه جولای ماه ملی پیک نیک است؟ به گفته افراد خوب در National Today، ماه ملی پیک نیک توسط انجمن نانوایان آمریکا در سال 1952 به عنوان راهی برای جشن گرفتن فعالیت دیرینه و نحوه گردهمایی خانواده، دوستان، جوامع و حتی فرهنگ ها تأسیس شد (شما می توانید انواع تاریخ پیک نیک سرگرم کننده را اینجا بیاموزید). و چه زمانی برای جشن گرفتن! کمبود آفتاب و هوای گرم وجود ندارد، گل ها همه شکوفا هستند، بچه ها از مدرسه خارج شده اند – شرایط عالی است.

پیک نیک عالی هستند، اینطور نیست؟ چیزهای کمی بهتر از رفتن به پارک مورد علاقه‌تان، پهن کردن یک پتو و باز کردن یک سبد ساده با خوراکی‌های خوشمزه وجود دارد. و انواع پیک نیک وجود دارد – پیک نیک خانوادگی، پیک نیک تعطیلات، پیک نیک اجتماعی، و حتی پیک نیک شرکت. ما مطمئنا عاشق پیک نیک هستیم در حالی که ازدحام جمعیت در این پیک‌نیک‌های مختلف همیشه متفاوت است، یک چیز هرگز انجام نمی‌شود و آن این است که همه پیک‌نیک‌ها حول غذا متمرکز می‌شوند، نه چیزهای کثیف و پیچیده، اوه نه، ما در مورد غذا‌های ساده و کم‌نظم صحبت می‌کنیم.

از آنجایی که غذاهای پیک نیک قابل حمل و عالی برای مسافرت هستند، و از آنجایی که عسل هر موقعیتی را شیرین تر می کند، ما 10 دستور العمل پیک نیک مورد علاقه خود را با الهام از عسل گردآوری کرده ایم تا در گردش بعدی خود امتحان کنید. از سیخ‌ها و سالادها گرفته تا ساندویچ‌ها و نوشیدنی‌ها، این دستور العمل‌ها نه تنها به راحتی در خانه جمع‌آوری می‌شوند (و زمانی که به مقصد مورد علاقه خود در فضای باز می‌رسید نیاز به زمان کمی برای پختن دارند)، بلکه برای بزرگسالان و بچه‌ها هم عالی هستند. .

حالا عزیزم، وقت آن است که گرد و غبار سبد را پاک کنیم و پتو را پهن کنیم، ما داریم به پیک نیک می رویم! آیا می خواهید پیک نیک خود را آسان تر کنید؟ این 14 هک پیک نیک را از Brit + Co ببینید!

آیا دستور پخت پیک نیک مورد علاقه دارید؟ ما دوست داریم آن را بشنویم! سکوت در کامنت های پایین.

سفارش فوری عسل ♥