سال نو خود را با عسل آغاز کنید!


ماهی سالمون اسپند عسلی 2

آیا کس دیگری در تعطیلات زیاده روی کرده است؟ ما قطعا انجام دادیم. پس از بیش از یک ماه پر کردن خود از تمام غذاهای غنی تعطیلات، کلوچه‌های تعطیلات و سایر خوراکی‌های شیرین فصلی، خود را به یک تغییر اساسی رژیم غذایی نیاز داریم، اما نگران نباشید، شیرینی کوچک مورد علاقه ما مطمئناً هنوز هم نقش دارد. با ایفای نقش.

آیا می دانستید که عسل یک ماده عالی برای کمک به شما در شروع تصمیمات سال نو است؟ چه امسال تصمیم داشته باشید بیشتر ورزش کنید، کمی بهتر غذا بخورید یا حتی بیشتر آشپزی کنید، این شگفتی آشپزی یک ماده می تواند شما را به آنجا برساند.

آیا می دانستید که عسل کمک ایده آل برای باشگاه است؟ بسته بندی 17 گرم کربوهیدرات، سوخت اولیه برای عضلات در حال کار، در هر قاشق غذاخوری، عسل انرژی شیرینی را برای شما به ارمغان می آورد که شما را به انجام تمرین سوق می دهد. آیا نمی دانید که چگونه عسل را وارد برنامه ورزشی خود کنید؟ در اینجا چند ایده جالب وجود دارد:

  • هیدراته ماندن یکی از مهمترین ابزار برای یک ورزشکار است. به سادگی عسل را به بطری آب خود اضافه کنید تا انرژی خود را در طول تمرین بعدی خود افزایش دهید.
  • میان وعده ها راهی عالی برای افزودن میوه ها و سبزیجات اضافی به رژیم غذایی شما هستند. سعی کنید کره بادام زمینی و عسل یا عسل و پنیر خامه‌ای سبک را به عنوان خوراکی برای میوه‌ها یا سبزیجات تازه مخلوط کنید.
  • ساندویچ کره بادام زمینی و عسل روی نان سبوس دار یک میان وعده عالی و پرانرژی است که ترکیب خوبی از کربوهیدرات، پروتئین و چربی را فراهم می کند.
  • از آنجایی که عسل یک منبع انرژی قابل حمل و راحت است، آن را برای مسابقات و دوره های طولانی فعالیت همراه خود ببرید تا سطح انرژی خود را حفظ کنید.

همه ما می دانیم که رژیم غذایی نقش مهمی در داشتن یک سبک زندگی خوب برای شما دارد و اینجاست که عسل واقعا می تواند بدرخشد. چه به دنبال شیرین کردن ماست صبحانه خود باشید، چه می خواهید یک اسموتی خوشمزه را برای شروع سریع تمرین خود ترکیب کنید یا وعده های غذایی را که به میز شام شما می رسد را تمیز کنید، ما 13 دستور العمل داریم که مطمئناً شما را در مسیر درست نگه می دارد!

ما می خواهیم از تو بشنویم! تصمیمات شما در سال 2018 چیست؟ هر کاری که امسال برای آن تلاش می کنید، برای شما آرزوی موفقیت داریم!

سفارش فوری عسل ♥