زنبور عسل شیرین


فوندو شکلات سفید عسلی

روز ولنتاین نزدیک است (برای کسانی از شما که زمان را گم کرده‌اند، این یکشنبه است). در حالی که شکلات‌ها و گل‌ها ممکن است در این زمان از سال عادی باشند، ما اینجا هستیم تا با دستور العمل‌های عسل افسانه‌ای که عسل شما را چقدر شیرین می‌کنید، اوضاع را تغییر دهیم!

اگر به دنبال این هستید که امسال واقعاً معشوقه خود را شگفت زده کنید، چرا با صبحانه در رختخواب شروع نکنید؟ عسل با شیرینی کاملا طبیعی خود، یک ماده عالی برای یک وعده صبحگاهی شیرین است. به همین مناسبت کرپ های زیبا و خوشمزه توت فرنگی با سس عسل سوزت را به شما پیشنهاد می کنیم.

حالا عید عشق بدون کمی نوازش چه می شود؟ خوب شاید ندانید که عسل علاوه بر اینکه یک ماده آشپزی خوشمزه است، خاصیت مرطوب کنندگی نیز دارد که رطوبت را جذب کرده و حفظ می کند و پوست را نرم و صاف می کند. وقتی هدیه ای با عشق به آنها بدهید، عسل شما شیرین می شود، مانند اسکراب نمک گریپ فروت عسل که بعد از آن یک لهستانی با بوی خوش عسل موکا نعناع بدن (توجه داشته باشید: به همان اندازه که این محصولات بوی خوبی دارند، لطفا آنها را نخورید، ما بسیاری از دستور العمل های عسل خوشمزه دیگر برای آن داریم).

وقتی نوبت به روز ولنتاین می‌رسد، همه چیز به شام ​​رمانتیک مربوط می‌شود، و ما فقط آنچه را که نیاز دارید برای ایجاد حسی شبیه به یک رستوران 5 ستاره در خانه خود داریم. حال و هوای خود را هر طور که انتخاب می کنید تنظیم کنید، ما یک منوی سه غذا در راه شما داریم! ما قصد داریم شب را با گوش ماهی کباب شده خوشمزه با ماریناد عسل-آهک شروع کنیم و سپس با یک سالاد ماهی قزل آلا آب پز سرد شده با سس عسل-ماست. شب بدون دسر و کوکتل کامل نمی شود، بنابراین یک دسته از توت فرنگی شکلاتی ما را برای عسل من مخلوط کنید و با مقداری فوندو شکلات سفید عسلی راحت باشید.

از صبحانه گرفته تا کوکتل، و همه چیز در این میان، عسل تمام چیزی است که شما نیاز دارید تا به کسی نشان دهید چقدر دوستش دارید. در عسلت شیرین باش و روز ولنتاین مبارک!

سفارش فوری عسل ♥