زنبورها را در باغ خود ملاقات کنید


باغ گل

هوای بیرون زیباست و اگر شما هم مثل ما هستید، تا جایی که ممکن است در باغ می گذرانید! اما ما تنها کسانی هستیم که از آفتاب و شکوفه های تازه لذت می بریم – ما همچنین همه آن را با دوستان گرده افشان خود به اشتراک می گذاریم.

مانند بسیاری از بچه ها، ما عاشق بازی کردن در خارج از خانه در تابستان بودیم و مانند بسیاری از بچه ها، متوجه شدیم که زنبورها کمی ترسناک هستند. اینجا در هیئت ملی عسل، ما وجود داریم تا به کودکان و بزرگسالان آموزش دهیم که از زنبور عسل نترسند، زیرا زنبور عسل برای وجود ما ضروری است.

اگر پست اخیر وبلاگ روز زمین ما را دیدید، باید با اهمیت زنبورهای عسل و کار گرده افشانی آنها آشنا شوید – حقیقت خنده دار: تقریباً یک سوم رژیم غذایی ایالات متحده از گیاهان گرده افشانی حشرات گرفته می شود و زنبورهای عسل مسئول 80 درصد این فرآیند هستند! بدون دوستان کوچک و پرهیاهومان، ما بسیاری از تنقلات مورد علاقه خود مانند بادام، زغال اخته و هندوانه تابستانی را نخواهیم داشت.

در این فصل از سال معمولاً کودکان هنگام بازی در بیرون از خانه با انواع زیستگاه حشرات روبرو می شوند، اما همه تعاملات منجر به نیش نمی شود. بسیاری از زنبورها تهاجمی نیستند، اما با زنبورهای خویشاوندان خود متفاوت هستند، بنابراین به افتخار روز جهانی زنبور در 20 می، می‌خواستیم نگاهی عمیق‌تر به برخی از دوستانی که در حیاط خانه‌مان وزوز می‌کنند بیندازیم و نکاتی را برای شناسایی سریع حشرات ارائه کنیم.سفارش فوری عسل ♥