زنبورهای عسل و عسل کرایه عید پاک خود را به…


ژامبون لعاب دار عسلی آناناس
ژامبون لعاب دار عسل آناناس

آیا چیزی بهتر از یک صبح زیبای بهاری وجود دارد؟ آسمان آبی، شبنم روی گیاهانی که با مقدار کامل آفتاب بوسیده شده اند، نسیمی خفیف که به شما یادآوری می کند که در حالی که از زمستان جان سالم به در برده ایم، هنوز هوا کاملا تابستانی نیست.

یکی از تعطیلات بهاری مورد علاقه ما در همین زمان اتفاق می افتد و احساس تجدید و زندگی را به همراه دارد. البته، ما در مورد عید پاک و فصل جدیدی که نشان دهنده آن است صحبت می کنیم.

در حالی که ما از شکوفه‌های گل‌هایی که بهار را بسیار زیبا می‌کنند لذت می‌بریم، اما واقعاً غذاهای تازه و خوشمزه‌ای که بهار به ارمغان می‌آورد ما را در مورد این فصل هیجان زده کرده است. آیا می دانستید که زنبورهای عسل مسئول یک لقمه از هر سه لقمه غذایی هستند که می خورید؟ زنبورهای عسل برای فرآیند گرده افشانی که میوه ها، سبزیجات و آجیل مورد علاقه ما را تولید می کند، ضروری هستند. در واقع، طبق تحقیقات منتشر شده در سال 2012، افزایش عملکرد و کیفیت محصولات کشاورزی در نتیجه گرده افشانی زنبور عسل بیش از 17 میلیارد دلار در سال ارزش گذاری شده است!

علاوه بر سبزیجات ترد و میوه های آبدار، زنبورهای عسل و عسل غذاهای مورد علاقه شما در تعطیلات را به سطح بالاتری می برند. عسل نه تنها طعم شیرینی طلایی را به هر غذا اضافه می کند، بلکه به شما کمک می کند تا رطوبت گوشت و نان را حفظ کنید و پیچیده ترین ترکیب طعم را متعادل کنید.

حالا، چه اهل شکار تخم مرغ عید پاک باشید و چه برای یک برنامه تلویزیونی ویژه عید پاک بنشینید، یک چیز وجود دارد که هر خانواده از آن لذت می برد و آن غذای خوب است. از ایجاد یک برانچ کاملاً متعادل و برشته کردن آبدارترین ژامبون گرفته تا سرو غذاهای جانبی لذیذ، نوشیدنی‌های تشنگی و شیرین‌ترین دسرها، می‌توانید همه این کارها را با عسل انجام دهید!

در زیر برخی از دستور العمل های مورد علاقه ما برای عید پاک وجود دارد که طیف بسیار متنوعی از عملکردهای عسل را در آشپزخانه نشان می دهد.

به هر حال جشن می گیرید، آن را با عسل انجام دهید. عید پاک مبارک!

سفارش فوری عسل ♥