زنبورها، آبجوها و عسل، اوه من!


شات گروه HBS آستین

سی نفر از برترین تولیدکنندگان آبجو در ایالات متحده اخیراً در اجلاس آبجو عسل ما در آستین شرکت کردند، جایی که آموزش جامعی در مورد دم کردن با عسل دریافت کردند. این یک رویداد موفقیت‌آمیز بود، و ما پیش‌بینی می‌کنیم که در تابستان امسال تعدادی آبجو عسل جدید از آبجوسازان حاضر در قفسه‌های فروشگاه‌ها وارد شوند.

این نهمین اجلاس Honey Beer Summit بود که ما برگزار کردیم، و ما همیشه هیجان زده هستیم که به آبجوسازان در مورد عسل آموزش دهیم و در مورد عملکرد آنها بیاموزیم. در اینجا لیستی از مهمترین چیزهایی است که ما در نشست سالانه آبجو عسل آستین در مورد آنها صحبت کردیم و آموختیم.

1. آبجوهای عسلی همیشه شیرین نیستند! این اولین چیزی است که ما با آبجوسازان و مصرف کنندگان در مورد استفاده از عسل در آبجو صحبت می کنیم. از آنجایی که عسل 95 تا 99 درصد قابل تخمیر است، بیشتر آبجوهای عسل اصلا شیرین نخواهند بود. در واقع، آنها با عطر یک مزرعه از گل های وحشی ترد و با طراوت خواهند بود. اگر یک آبجو بخواهد طعم شیرینی داشته باشد، فقط عسل را بعد از تخمیر اضافه می کند، که عطر و طعم عسل را نشان می دهد و به آبجو عمق طعم واقعی می دهد.

2. اگر در آستین هستید، برنامه ریزی کنید که چند ساعت را در آبجوسازی Jester King بگذرانید. ما در سه سال گذشته با جستر کینگ همکاری داشته ایم و به نظر می رسد که هر بازدید از ملک آنها بزرگتر و زیباتر می شود. از آخرین بازدید ما، کارخانه آبجوسازی مزرعه یک برنامه غذایی اضافه کرد، و حلقه مفهوم مزرعه را با غذا و آبجو بستند. آنها همچنین فعالیت‌های کشاورزی خود را گسترش داده‌اند و شرکت‌کنندگان ما می‌توانند با کشاورز پپی توری داشته باشند و در تاکستان تازه کاشته‌شده Jester King قدم بزنند، کندوی خود را بررسی کنند و با بزها بدوند!

3. در آبجو، قدیمی جدید است. ما این افتخار را داشتیم که به دکتر پاتریک مک گاورن در اجلاس آبجو عسل امسال خوش آمد بگوییم. دکتر مک گاورن را ایندیانا جونز آبجو می دانند. او به سراسر جهان سفر می کند و یافته های باستان شناسی مانند ظروف سرو را تجزیه و تحلیل می کند، سپس با یک کارخانه آبجوسازی برای بازسازی مشروبات الکلی که مردم هزاران سال پیش می نوشیدند کار می کند! دکتر مک گاورن با آبجوسازان ما در مورد استفاده از عسل در بسیاری از این نوشیدنی های اولیه و همچنین همکاری خود با Dogfish Head Brewery برای بازسازی و فروش این آبجوها صحبت کرد. در طول ارائه او، آبجوسازان ما توانستند Midas Touch را نمونه برداری کنند، آبجوی که پس از تجزیه و تحلیل یک ظرف نوشیدنی 2700 ساله از مقبره پادشاه میداس ساخته شده بود. این آبجو طرفدارانی پیدا کرده است، و شما در واقع می توانید آن را در سراسر کشور، جایی که آبجوهای Dogfish Head فروخته می شود، خریداری کنید.

4. جشن واریته ها چشیدن یک پرواز عسل همیشه یکی از جلسات مورد علاقه ما در طول نشست عسل است. برای این رویداد، ما آبجوسازان را با عسل های سراسر جهان از جمله عسل شاه بلوط، زغال اخته، تربچه و هندوانه آشنا کردیم. هر گونه عسل نه تنها طعم منحصر به فردی دارد، بلکه دارای رنگ، عطر و ویسکوزیته منحصر به فرد است. در حین چشیدن، می توانید ببینید که آبجوسازان در حال ساخت دستور العمل هایی در مورد چگونگی به حداکثر رساندن طعم منحصر به فرد عسل در IPAs، lagers، sours و موارد دیگر هستند!

سفارش فوری عسل ♥